PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

No nie mówię jaka beka :rotfl :rotfl: :rotfl: :
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

No taka jak ostatnio, kiedy znów próbowałeś mi wmówić dziecko w brzuch, a wyszło- jak zawsze. :rotfl: Przemosiu, masz od tej pory „IGNORA”.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Jedna rzecz, to że sobie myślisz że jak mówisz "dostałem od Ciebie po jajach" (swoją drogą pełna kultura, słomę z butów wyciągnij ;) ), to nie znaczy że tak jest :D

Bez odbioru, bayo
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

PS U Ciebie kultura tylko w jogurcie (policz tą ilość razy, gdzie nazywasz mnie „mosiem”). A teraz już: ”S...przaj, dziadu!”. :D
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 20 maja 2020, 18:57
krzysztof1 pisze: 20 maja 2020, 17:58
dragoness pisze: 20 maja 2020, 12:36
Do tego dojdą zasiłeczki z MOPSu i 500+ i nie warto będzie palcem kiwnąć, niestety.
Nikt ci nie zabrania pójść tą drogą. :hyhy:
No, nie każdy może szefować w krusie, więc trzeba pracować. A pasożytowac nie honor.
Ja nigdy nie pracowałem w krusie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Właśnie o tym napisała :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

:super: :super: :super:
Mosznicki pisze: 21 maja 2020, 11:34 Właśnie o tym napisała :D
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 21 maja 2020, 10:02 PS U Ciebie kultura tylko w jogurcie (policz tą ilość razy, gdzie nazywasz mnie „mosiem”). A teraz już: ”S...przaj, dziadu!”. :D
Mosiu to zdrobnienie od Mosznicki :suchy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... hwaly.html

Partnerstwo z kolejnym miastem zawieszone... „Nie podoba się Europa?😉
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Wystarczy się dzielić i już można.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jeżeli bedzie tak jak w stadninach, to wlaśnie Polska zamienia się w pustynię https://oko.press/gorliwy-obronca-chrze ... 1590229867
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Nieprawda (resort środowiska, TVP, Niezależna, Radio Maryja). Ekolodzy nie zmienili swojego stanowiska:

https://puszcza.pracownia.org.pl/aktual ... lowieskiej
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

To idzie nowe:

„Las pachniał tak, jak pachnie las chłodnym wiosennym rankiem przed wschodem słońca. Czuć było cierpką taninę rozwijających się dębowych liści, mech, rosę i gniecione gałązki jagód. Ktoś tu łazi po ściółce, przeszło mi przez myśl i niemal w tej samej chwili zobaczyłam młodego łoszaka obgryzającego z kory gałąź leszczyny pośrodku jagodowiska. Wyglądał na zaskoczonego i lekko spłoszonego. Łosiowe jagodowisko, bagno z ostoją ptaków, dęby, z których okolicę lustruje dzięcioł czarny, ścieżka, na której co dzień o świcie spotykam lisa (biegnie potem przez chwilę koło mnie, skacząc w trawie, mam wrażenie, że czeka na te spotkania podobnie jak ja) – wszystko to zostanie zalane betonem. Będzie tu trzecia od południa obwodnica Warszawy, dublująca istniejące dwie, ale za to prowadząca prosto jak strzała do niezastąpionego Centralnego Portu Lotniczego Baranów. W uzasadnieniu celowości jej powstania stoi: „W ramach analizy przestrzenno-komunikacyjnej dla skorygowanego przebiegu AOW obliczono różnice czasowe w przejazdach tą obwodnicą i trasą przez miasto dla podstawowych średnicowych relacji tranzytowych. Okazało się, że czas przejazdu przez drogowy węzeł warszawski dla tych relacji średnicowych będzie krótszy średnio o 11 minut, jeśli kierowca wybierze AOW zamiast EOW. Oznacza to, że budowa AOW jest celowa”.

Na jednej z planet Mały Książę (który też miał oswojonego lisa) spotkał Kupca. „Kupiec sprzedawał udoskonalone pigułki zaspokajające pragnienie. Połknięcie jednej na tydzień wystarcza, aby nie chciało się pić. – Po co to sprzedajesz? – spytał Mały Książę. – To wielka oszczędność czasu – odpowiedział Kupiec. – Zostało to obliczone przez specjalistów. Tygodniowo oszczędza się pięćdziesiąt trzy minuty. – A co się robi z pięćdziesięcioma trzema minutami? – To, co się chce… »Gdybym miał pięćdziesiąt trzy minuty czasu – powiedział sobie Mały Książę – poszedłbym powolutku w kierunku studni…«”. Myślę, co ja bym zrobiła, gdybym codziennie miała 11 minut. Zaoszczędzonych na autostradzie. Wychodzi mi, że poszłabym spotkać łosia. Tylko łosia by już wtedy nie było.„

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-ob ... -nimi.html
ODPOWIEDZ