Rasizm - problem czy no problem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Nastanie „odwrocony rasizm”? https://www.focus.pl/artykul/kundle-psi ... em-do-dumy

Jestem kundlem i jestem z tego dumny. Jestem „superrasa”.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 10:10 Nastanie „odwrocony rasizm”? https://www.focus.pl/artykul/kundle-psi ... em-do-dumy

Jestem kundlem i jestem z tego dumny. Jestem „superrasa”.
Jak większość z nas :-D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

A najważniejsze jest to, skąd ktoś ma memy jak ten ostatni? Może je dostawać, ale może też krążyć po stronach, gdzie trywializuje się rasizm. Ostatnio jest pewnie wysyp takich „zabawnych” memkow ustawiających wszystko we „właściwych” proporcjach.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 12:53 A najważniejsze jest to, skąd ktoś ma memy jak ten ostatni? Może je dostawać, ale może też krążyć po stronach, gdzie trywializuje się rasizm. Ostatnio jest pewnie wysyp takich „zabawnych” memkow ustawiających wszystko we „właściwych” proporcjach.
Nic nie trywializuję, ale klękać nie będę, a chuligan i bandzior pozostanie nim niezależnie od koloru skóry.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Tak się zastanawiam czy takie brzemię cierpienia wszystkich dyskryminowanych nie ciąży za bardzo na psychice...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 14:37
Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 12:53 A najważniejsze jest to, skąd ktoś ma memy jak ten ostatni? Może je dostawać, ale może też krążyć po stronach, gdzie trywializuje się rasizm. Ostatnio jest pewnie wysyp takich „zabawnych” memkow ustawiających wszystko we „właściwych” proporcjach.
Nic nie trywializuję, ale klękać nie będę, a chuligan i bandzior pozostanie nim niezależnie od koloru skóry.
Chodziło nie o Ciebie, choć pewne „grzechy” symetryzacji popełniasz.

Nikt nie klęka. Równość z definicji to wyklucza. Tylko wciąż jej brak.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 15:27
dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 14:37
Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 12:53 A najważniejsze jest to, skąd ktoś ma memy jak ten ostatni? Może je dostawać, ale może też krążyć po stronach, gdzie trywializuje się rasizm. Ostatnio jest pewnie wysyp takich „zabawnych” memkow ustawiających wszystko we „właściwych” proporcjach.
Nic nie trywializuję, ale klękać nie będę, a chuligan i bandzior pozostanie nim niezależnie od koloru skóry.
Chodziło nie o Ciebie, choć pewne „grzechy” symetryzacji popełniasz.

Nikt nie klęka. Równość z definicji to wyklucza. Tylko wciąż jej brak.
Jak to nie klęka? Przecież to takie modne teraz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

A czy w kraju mamy równość?
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

https://tvn24.pl/swiat/usa-w-portland-o ... 20sktGnQ5Y Lewaki w dalszym ciągu w oparach absurdu.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Tylko pomnik Dzierzynskiego miał prawo zniknąć, prawda? Dobrze, ze rozebrali go biali, bo inaczej to pewnie byłby „odwrócony rasizm”. :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 17:11 Tylko pomnik Dzierzynskiego miał prawo zniknąć, prawda? Dobrze, ze rozebrali go biali, bo inaczej to pewnie byłby „odwrócony rasizm”. :rotfl:
Co im zawinił Waszyngton, jeśli można wiedzieć?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Kosciuszko też nie zawinił. Ale niektórzy słusznie zauważyli, ze sam by sobie pewnie pomnik wysprejowal, pisząc „F[...] Trump”.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

Im każdy zawinił, bo te oszołomy już dawno odleciały.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Jak się nauczysz rzeczowo kontrargumentować, to wtedy mi odpowiadaj.

Nikt nie będzie podczas takiego chaosu i o wiele ważniejszych spraw niż jakiś pomnik sprawdzał, kto dokładnie stoi na cokole albo czy nie ma niczego za uszami.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 19:29 Jak się nauczysz rzeczowo kontrargumentować, to wtedy mi odpowiadaj.

Nikt nie będzie podczas takiego chaosu i o wiele ważniejszych spraw niż jakiś pomnik sprawdzał, kto dokładnie stoi na cokole albo czy nie ma niczego za uszami.
Z taką amebą umysłową jak ty wszelka dyskusja jest pozbawiona sensu. :rotfl: :rotfl: Oczywiście niech wszystko rozwalą, niech od razu postawią tam pomniki Floyda, a potem wzorem z Korei niech mu pokłony biją.
ODPOWIEDZ