Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

Jak ktoś jest zainteresowany kto finansuje kampanie SH, może wejsc na holownia2020.pl i tam jest strona do wpłat . Wszystkie wpłaty powyżej dwóch tys z kawałkiem są pokazane w spisie z kwotą , imieniem i nazwiskiem włpacającego
Strasznie słaby jest ten tekst o finansowaniu przez "UFO" , bo wiadomo że dokumenty mu przetrzepią na wszelkie możliwe strony. Ludzi w sztabie nie ukrywa, wiadomo z kim współpracuje.
Jeśli jedynym argumentem przeciwko jego kandydaturze jest to, że się rozpłakał lub pracował w TVN to mamy idealnego kandydata na prezydenta :). Takie "uchybienie" przy pajacowaniu Dudy to nic nieznaczące incydenty ....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18465
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 15:14
dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 15:09
krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 15:05
Wolę partyjnego Dudę niż bezpartyjnego Hołownię, za którym nie wiadomo do końca kto stoi i kto wykłada kasę na jego kampanię.
Duda ma napisane, że jest bezpartyjny, więc łże jak pies. Ups, obraziłam psa.
Myślę, że ktoś taki jak ty nie jest w stanie nikogo obrazić bo też nikt nie bierze twoich wypocin na poważnie. :hyhy: :hyhy: Możesz głosować swobodnie na Płaczącego :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Skoro nie bierzesz na poważnie, to po co odpisujesz. I wolę płaczącego, niż wrzeszczącego, "macho" za dychę.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

„Macho” ma „moc”. Piorunami włada. :rotfl:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 15:25 Gdyby Konstytucja była powodem wzruszenia jakiegoś pisowca, to pielibyscie, jaki to patriota. A że Was nie wzrusza, to wszyscy wiemy.
Totalni powołują się na Konstytucję tylko wtedy gdy im to pasuje. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 15:33
krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 15:14
dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 15:09
Duda ma napisane, że jest bezpartyjny, więc łże jak pies. Ups, obraziłam psa.
Myślę, że ktoś taki jak ty nie jest w stanie nikogo obrazić bo też nikt nie bierze twoich wypocin na poważnie. :hyhy: :hyhy: Możesz głosować swobodnie na Płaczącego :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Skoro nie bierzesz na poważnie, to po co odpisujesz. I wolę płaczącego, niż wrzeszczącego, "macho" za dychę.
Ja wolę blondynki od rudych. Rude to fałszywe.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 15:56
dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 15:33
krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 15:14

Myślę, że ktoś taki jak ty nie jest w stanie nikogo obrazić bo też nikt nie bierze twoich wypocin na poważnie. :hyhy: :hyhy: Możesz głosować swobodnie na Płaczącego :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Skoro nie bierzesz na poważnie, to po co odpisujesz. I wolę płaczącego, niż wrzeszczącego, "macho" za dychę.
Ja wolę blondynki od rudych. Rude to fałszywe.
Wychodzi na to, że jednak mańkuci :hyhy:
krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 15:55 [quote=Mosznicki post_id=328558 time=<a href="tel:1592745906">1592745906</a> user_id=24184]
Gdyby Konstytucja była powodem wzruszenia jakiegoś pisowca, to pielibyscie, jaki to patriota. A że Was nie wzrusza, to wszyscy wiemy.
Totalni powołują się na Konstytucję tylko wtedy gdy im to pasuje. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
[/quote]

Jeśli jej łamanie to przejaw poszanowania... Już mnie przyzwyczaiłes do pokrętnej logiki.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 14:22
Jozin.1 pisze: 21 czerwca 2020, 13:46 Dla pisowskiego eunucha widać jest....
Wiesz chociaż co znaczy to słowo?
Jasne, eunuchu.... ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18465
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 15:56
dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 15:33
krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 15:14

Myślę, że ktoś taki jak ty nie jest w stanie nikogo obrazić bo też nikt nie bierze twoich wypocin na poważnie. :hyhy: :hyhy: Możesz głosować swobodnie na Płaczącego :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Skoro nie bierzesz na poważnie, to po co odpisujesz. I wolę płaczącego, niż wrzeszczącego, "macho" za dychę.
Ja wolę blondynki od rudych. Rude to fałszywe.
A blondynki to posłuszne żony wedle pisowskiej miary. Szczególnie pisowskiej "gwiazdy", p. Piaseckiego https://punkts.blog.polityka.pl/2017/04 ... a-idealna/ To ja już wolę być rudą zołzą. Przynajmniej takie dupki będą mnie omijać.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 19:08
krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 15:56
dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 15:33
Skoro nie bierzesz na poważnie, to po co odpisujesz. I wolę płaczącego, niż wrzeszczącego, "macho" za dychę.
Ja wolę blondynki od rudych. Rude to fałszywe.
A blondynki to posłuszne żony wedle pisowskiej miary. Szczególnie pisowskiej "gwiazdy", p. Piaseckiego https://punkts.blog.polityka.pl/2017/04 ... a-idealna/ To ja już wolę być rudą zołzą. Przynajmniej takie dupki będą mnie omijać.
Miss świata to ty nie zostaniesz, już nie te lata. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ten koleś już dawno został wyrzucony z PISu, a ty wrzucasz jakieś odgrzewane kotlety. A po drugie skoro był taki zły to dlaczego ona tak długo z nim była, a nie odeszła od niego na samym początku. :hyhy: :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Bo zaczął ja prać dopiero później? Bo może naiwnie wierzyła, ze się zmieni? Bo „wartości katolickie”, „świętość rodziny” i te sprawy? Rozgrzeszasz sprawcę, winisz ofiarę.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 19:34 Bo zaczął ja prać dopiero później? Bo może naiwnie wierzyła, ze się zmieni? Bo „wartości katolickie”, „świętość rodziny” i te sprawy? Rozgrzeszasz sprawcę, winisz ofiarę.
Nikogo nie rozgrzeszam. Trzeba myśleć jak się wybiera.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18465
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Ty też nie młodniejesz, krzysiu, ratuje cię jedynie stanowisko. A żonę pewnie wybierałeś według definicji Zbonikowskiego? „ładna, żeby seks nie był przymusem. Niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem. Do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna. Powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy, w co trzeba”.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 19:42
Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 19:34 Bo zaczął ja prać dopiero później? Bo może naiwnie wierzyła, ze się zmieni? Bo „wartości katolickie”, „świętość rodziny” i te sprawy? Rozgrzeszasz sprawcę, winisz ofiarę.
Nikogo nie rozgrzeszam. Trzeba myśleć jak się wybiera.
Trzeba czytac ze zrozumiem w końcu!
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 19:48 Ty też nie młodniejesz, krzysiu, ratuje cię jedynie stanowisko. A żonę pewnie wybierałeś według definicji Zbonikowskiego? „ładna, żeby seks nie był przymusem. Niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem. Do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna. Powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy, w co trzeba”.
Piwa nie pijam podobnie jak i innego alkoholu i nie wiem jakie to niby stanowisko mam zajmować ale chętnie się dowiem
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18465
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 22:42
dragoness pisze: 21 czerwca 2020, 19:48 Ty też nie młodniejesz, krzysiu, ratuje cię jedynie stanowisko. A żonę pewnie wybierałeś według definicji Zbonikowskiego? „ładna, żeby seks nie był przymusem. Niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem. Do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna. Powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy, w co trzeba”.
Piwa nie pijam podobnie jak i innego alkoholu i nie wiem jakie to niby stanowisko mam zajmować ale chętnie się dowiem
Płaska głowa pod jakąkolwiek szklankę. Widzę, że reszcie nie zaprzeczyłeś.
ODPOWIEDZ