Rasizm - problem czy no problem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 21 czerwca 2020, 19:39
Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 19:29 Jak się nauczysz rzeczowo kontrargumentować, to wtedy mi odpowiadaj.

Nikt nie będzie podczas takiego chaosu i o wiele ważniejszych spraw niż jakiś pomnik sprawdzał, kto dokładnie stoi na cokole albo czy nie ma niczego za uszami.
Z taką amebą umysłową jak ty wszelka dyskusja jest pozbawiona sensu. :rotfl: :rotfl: Oczywiście niech wszystko rozwalą, niech od razu postawią tam pomniki Floyda, a potem wzorem z Korei niech mu pokłony biją.
No właśnie, chaos. To ich sprawie absolutnie nie pomoże.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

A co NRD-owcom zawinił jakiś mur?

Szukanie dziury w całym i czepialstwo. Jak juz nie wystawy, to pomniki. A potem znów coś się wymyśli. Ważne, zeby czarne było złe. A szkoda, ze oprócz demolki nie widzi się już szeregu innych rzeczy, które miały miejsce. Rzeczywistość nie jest czarno-biała. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=LToPukhb6CI

No, ale to przecież biali, ci NASI... Mimo, ze mieli żółte kamizelki.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

Skopiowane z facebooka:
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5F176738 Policyjna galeria aresztowanych terrorystów 'antify' w Portland ub.r. robi wrażenie. Bardzo prosimy o powstrzymanie się z niegrzecznymi porównaniami do panelu wyboru postaci Mortal Kombat. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

„Prawdziwe zboki chodzą w garniturach. Maja żony i dzieci”. To cytat z filmu, ale jakże prawdziwy.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 22 czerwca 2020, 13:34 „Prawdziwe zboki chodzą w garniturach. Maja żony i dzieci”. To cytat z filmu, ale jakże prawdziwy.
O gustach nie będę dyskutował, niektórym podobają się takie dziwolągi jak ci ze zdjęcia. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 22 czerwca 2020, 14:18
Mosznicki pisze: 22 czerwca 2020, 13:34 „Prawdziwe zboki chodzą w garniturach. Maja żony i dzieci”. To cytat z filmu, ale jakże prawdziwy.
O gustach nie będę dyskutował, niektórym podobają się takie dziwolągi jak ci ze zdjęcia. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Grzeczny tatuś pod krawatem, ojciec rodziny i te sprawy, realizujący swe prawdziwe „ja” w salonie masażu, gdy żona mysli, ze odwiedza swoją matkę. Chodzący do kościoła i głosujący na „prawdziwych patriotów”. Nie, nie Ty. To tylko a propos tego, co się komu podoba...
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Ta dbałość o detale... Autopsja???
:zawstydzony:
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: luc_ponownie »

Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 17:11 Tylko pomnik Dzierzynskiego miał prawo zniknąć, prawda?
https://www.jaslo4u.pl/niszcza-i-kradna ... aslo-25922 - Mosznicki k... albo ty albo twoi towarzysze - zostawcie k... te plakaty Bosaka bo was w końcu policja złapie i skończy się wasza zabawa w komunizm - to nie Ameryka tutaj policja nie klęka lecz pałuje ;) :hyhy:
---
A teraz proszę prześledzić moje posty i wyszukać, w którym miejscu poparłam bandytyzm i zamieszki. A gdy już pan ogarnie kuwetę, kotku, oczekuję przeprosin.
Dragoness, przepraszać to ty powinnaś za wspieranie tzw. "lewicy" która w USA pokazuje krok po kroku swoją chuligańską twarz. Owszem,sama to nie pochwalałaś tego i o tym wiem - ale patrz i ucz się pani pedagog czym się kończy pobłażanie liberalno-lewicowemu radykalizmowi. Tak więc moja droga Pani Pedagog - ja wiem,że pani jest w sumie anglistka,ale może warto sobie przypomnieć co za jeden ten Dzierżyński do którego nawiązuje Mosznicki ?

Pani powie,że świruję,że to radykalizacja ? Pani się powinna zastanowić co się u diabła dzieje w Polsce i na świecie. "Radykalizacja" - jak to jest po prostu moje powarkiwanie na to,jak lewa i "liberalna" strona się komunistycznie radykalizuje...
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2020, 11:18 przez luc_ponownie, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Znów pudło. Ja to bym coś dorysował, nie zamazał.

Idź do psychiatry. Niech Ci wyjaśni czym jest lewica.
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2020, 11:20 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

luc_ponownie pisze: 23 czerwca 2020, 11:07
Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 17:11
https://www.jaslo4u.pl/niszcza-i-kradna ... aslo-25922 - Mosznicki k... albo ty albo twoi towarzysze - zostawcie k... te plakaty Bosaka bo was w końcu policja złapie i skończy się wasza zabawa w komunizm - to nie Ameryka tutaj policja nie klęka lecz pałuje ;) :hyhy:
---
A teraz proszę prześledzić moje posty i wyszukać, w którym miejscu poparłam bandytyzm i zamieszki. A gdy już pan ogarnie kuwetę, kotku, oczekuję przeprosin.
Dragoness, przepraszać to ty powinnaś za wspieranie tzw. "lewicy" która w USA pokazuje krok po kroku swoją chuligańską twarz. Owszem,sama to nie pochwalałaś tego i o tym wiem - ale patrz i ucz się pani pedagog czym się kończy pobłażanie liberalno-lewicowemu radykalizmowi...

Pani powie,że świruję,że to radykalizacja ? Pani się powinna zastanowić co się u diabła dzieje w Polsce i na świecie. "Radykalizacja" - jak to jest po prostu moje powarkiwanie na to,jak lewa i "liberalna" strona się komunistycznie radykalizuje...
Nigdy nie przepraszam za prawdę. I faszystowsko-szariatowych pomysłów Bosaka też nie poprę.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

luc_ponownie pisze: 23 czerwca 2020, 11:07
Tak więc moja droga Pani Pedagog - ja wiem,że pani jest w sumie anglistka,ale może warto sobie przypomnieć co za jeden ten Dzierżyński do którego nawiązuje Mosznicki ?
A w jakim kontekście nawiązałem? Potrafisz to wydedukować człowieku z podobno „wyższym technicznym”?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 11:36
luc_ponownie pisze: 23 czerwca 2020, 11:07
Tak więc moja droga Pani Pedagog - ja wiem,że pani jest w sumie anglistka,ale może warto sobie przypomnieć co za jeden ten Dzierżyński do którego nawiązuje Mosznicki ?
A w jakim kontekście nawiązałem? Potrafisz to wydedukować człowieku z podobno „wyższym technicznym”?
Dzierżyński był Polakiem i to jest najzabawniejsze. Dla pana Bosaka w stu procentach zasługujący na obywatelstwo, w przeciwieństwie do, na przykład Szopena.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Polakiem, czyli nie-Żydem, rozumiem? Bo wszyscy byli Polakami. No i jest ewidentny problem z „rodzina królewska” (Jezus, Maryja). Na szczęście nie musza starać się o obywatelstwo.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Komunistyczny morderca, twórca najbardziej zbrodniczego systemu terroru w historii ludzkości towarzysz Dzierżyński jako idol pani dragoness i towarzyszki mosznicki...
ODPOWIEDZ