Rasizm - problem czy no problem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 11:44 Polakiem, czyli nie-Żydem, rozumiem? Bo wszyscy byli Polakami. No i jest ewidentny problem z „rodzina królewska” (Jezus, Maryja). Na szczęście nie musza starać się o obywatelstwo.
Kurcze, znowu się upierdliwiasz? Nie, nie o taki podział mi chodziło „obywatelstwo polskie powinno być traktowane jako szczególny przywilej i być ściśle powiązane z przynależnością do narodu polskiego”, a „ kandydat na obywatela musi przekonująco wykazać, że jest osobą w pełni zasymilowaną z narodem polskim” - to fragment programu Konfederacji.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 23 czerwca 2020, 11:50 Hmm... Komunistyczny morderca, twórca najbardziej zbrodniczego systemu terroru w historii ludzkości towarzysz Dzierżyński jako idol pani dragoness i towarzyszki mosznicki...
Jest pan stuknięty, panie Gondek. I po następnej uwadze tego typu spotkamy się w sądzie.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: luc_ponownie »

Mosznicki pisze:Ja to bym coś dorysował, nie zamazał.

Idź do psychiatry. Niech Ci wyjaśni czym jest lewica.
Och najpierw Dzierżyński a teraz psychiatria represyjna...

Co do udawania głupka przez Mosznickiego o tym jak on żałuje obalenia pomnika Dzierżyńskiego:
Tylko pomnik Dzierzynskiego miał prawo zniknąć, prawda?
W kontekście dewastowania pomników przez lewicową ekstremę w USA i nie tylko która u nas przejawiła się (na razie) "tylko" atakiem na pomnik Kościuszki.
Nigdy nie przepraszam za prawdę. I faszystowsko-szariatowych pomysłów Bosaka też nie poprę.
I właśnie za takie podejście do "prawdy" i właśnie za lewicowanie w stylu "faszystowsko-szariatowe pomysły Bosaka" nie zamierzam Pani przepraszać bo doskonale po tym widać po której stronie pani jest - czy świadomie czy z głupoty.Nie wiem co gorsze.

I może Pani mówić,że przecież nie zadeklarowała poparcia dla bandytów niszczących miasta i pomniki... Cóż z tego,skoro poza sferą deklaracji idzie moim zdaniem Pani z nimi ramię w ramię - najwyżej czasem się przekomarzając. Z ludźmi nawiązującymi do "dziedzictwa" mordercy Dzierżyńskiego... Jeśli nawet Bosak faszyzuje (nie aż tak, Bosak to nie NOP i nie nazi-skini), to przecież tacy jak Mosznicki są komuniści i to chyba tacy przy których "radykalizm" Bosaka to centryzm.Czy Bosak mówił w ostatnich latach choć słowo o naziście Degrelle jak to robią regularnie ci prawdziwi naziści z NOPu ? A Mosznicki tu o Dzierżyńskim...

Pani jako pedagog powinna wiedzieć kim Dzierżyński był.Ale prosze bardzo,jeśli Pani nie wie: https://ciekawostkihistoryczne.pl/2014/ ... skiego-18/ A że "był Polakiem" ? Otóż tak naprawdę to nie był:
Do polskiego narodu należą spolszczeni Niemcy, Tatarzy, Ormianie, Cyganie, Żydzi, jeśli żyją dla wspólnego ideału Polski. (…) Murzyn lub czerwonoskóry może zostać prawdziwym Polakiem, jeśli przejmie dziedzictwo duchowe polskiego narodu, zawarte w jego literaturze, sztuce, polityce, obyczajach i jeśli ma niezłomną wolę przyczyniania się do rozwoju bytu narodowego Polaków.
I tak szczerze to akurat o tego nieszczęsnego małego Krzysia który postanowił zostać prezydentem wcale mi nie chodzi w tym wszystkim - a Pani albo brakuje intelektu albo dobrej woli,by to dostrzec: furda z Bosakiem, tak jak jeszcze 10 lat temu mieliśmy skrajnie prawicowy ekstremizm tak teraz rośnie w popularność ten skrajnie lewicowy. Gdy się one zderzą to dotychczasowy konflikt PO-PiSu stanie się popierdułką,a nasz kraj może utonąć we krwi.
A nawet jeśli nie do końca mi się sprawdzi jak z Ukrainą i będzie to tylko znów jak z Ukrainą - wojna podjazdowa - i tak to będzie katastrofa...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Brunatny lutzu (to pasuje bardzie niż była ksywa „zielony”)! Nie imputuj ludziom czegoś, czego nie napisali, a o czym każdy UMIEJACY czytac ze zrozumieniem, może się przekonać, sięgając do postów.

Nikt Cię nie zmusza do opieki lekarskiej, ale tylko dopóki szkodzisz samemu sobie. Ale jeśli uznasz, ze np. szewc wytłumaczy Ci lepiej, czym jest lewica, to nie oponuje.

Samo tylko mówienie o jakimś „prawdziwym polactwie” czy polskości jest niebezpieczne. Do tego, przeczycie sobie, tropiąc niezmordowanie pochodzenie ludzi, którzy się wam nie podobają. Nie piszecie, ze są nie okej, bo coś waszym zdaniem złego robią, tylko raczej ze robia to, bo są kim, są. Cała ideologie łykają tylko podatni na nia.

Teraz należałoby wykazać, jak żółte kamizelki różnią się od BLV, ze już nie słyszę utyskiwania na tych pierwszych. Wykazać jak zniszczenia dokonane przez „żółtych” służą sprawie...
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2020, 12:18 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

I może Pani mówić,że przecież nie zadeklarowała poparcia dla bandytów niszczących miasta i pomniki... Cóż z tego,skoro poza sferą deklaracji idzie moim zdaniem Pani z nimi ramię w ramię - najwyżej czasem się przekomarzając. Z ludźmi nawiązującymi do "dziedzictwa" mordercy Dzierżyńskiego...
Chyba ma Pan ochotę dołączyć do pana Gondka. Co do cytatów z Lutosławskiego, to Konferencja z nim i Dmowskim ma tyle wspólnego co picie w Szczawnicy ze szczaniem w piwnicy. A przypominanie mi kim był Dzierżyński? Naprawdę zabawne.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 11:19
luc_ponownie pisze: 23 czerwca 2020, 11:07
Mosznicki pisze: 21 czerwca 2020, 17:11
https://www.jaslo4u.pl/niszcza-i-kradna ... aslo-25922 - Mosznicki k... albo ty albo twoi towarzysze - zostawcie k... te plakaty Bosaka bo was w końcu policja złapie i skończy się wasza zabawa w komunizm - to nie Ameryka tutaj policja nie klęka lecz pałuje ;) :hyhy:
---
A teraz proszę prześledzić moje posty i wyszukać, w którym miejscu poparłam bandytyzm i zamieszki. A gdy już pan ogarnie kuwetę, kotku, oczekuję przeprosin.
Dragoness, przepraszać to ty powinnaś za wspieranie tzw. "lewicy" która w USA pokazuje krok po kroku swoją chuligańską twarz. Owszem,sama to nie pochwalałaś tego i o tym wiem - ale patrz i ucz się pani pedagog czym się kończy pobłażanie liberalno-lewicowemu radykalizmowi...

Pani powie,że świruję,że to radykalizacja ? Pani się powinna zastanowić co się u diabła dzieje w Polsce i na świecie. "Radykalizacja" - jak to jest po prostu moje powarkiwanie na to,jak lewa i "liberalna" strona się komunistycznie radykalizuje...
Nigdy nie przepraszam za prawdę. I faszystowsko-szariatowych pomysłów Bosaka też nie poprę.
Szariatowe pomysły już za niedługo będą rzeczywistością w zachodniej Europie przy waszej lewackiej wydatnej pomocy.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 11:55
Sun Tzu pisze: 23 czerwca 2020, 11:50 Hmm... Komunistyczny morderca, twórca najbardziej zbrodniczego systemu terroru w historii ludzkości towarzysz Dzierżyński jako idol pani dragoness i towarzyszki mosznicki...
Jest pan stuknięty, panie Gondek. I po następnej uwadze tego typu spotkamy się w sądzie.
Dragoness znowu straszy sądami :hyhy: :hyhy: :hyhy: .
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2020, 12:37 przez krzysztof1, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Zwłaszcza, ze muzułmanie żyją tam od dekad! A nawet w Polsce. :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 11:55
Sun Tzu pisze: 23 czerwca 2020, 11:50 Hmm... Komunistyczny morderca, twórca najbardziej zbrodniczego systemu terroru w historii ludzkości towarzysz Dzierżyński jako idol pani dragoness i towarzyszki mosznicki...
Jest pan stuknięty, panie Gondek. I po następnej uwadze tego typu spotkamy się w sądzie.
Kolejny czytający inaczej...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 12:27 Zwłaszcza, ze muzułmanie żyją tam od dekad! A nawet w Polsce. :rotfl:
Żyli tam od dekad ale nie w takiej ilości, teraz mamy znaczny przyrost muslimów na zachodzie. https://natemat.pl/41907,dunska-wojna-o ... a-tradycje Artykuł stary ale na temat i co najważniejsze z portalu waszego guru Lisa. :hyhy: :hyhy:
Edmund K. Gondek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2020, 10:59

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Edmund K. Gondek »

Jest pan stuknięty, panie Gondek. I po następnej uwadze tego typu spotkamy się w sądzie.
Pani dragoness, nie znam pani osobiście i nie zamierzam poznawać, więc niech mnie pani nie zmusza bym zmienił zdanie!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Edmund K. Gondek pisze: 23 czerwca 2020, 12:42
Jest pan stuknięty, panie Gondek. I po następnej uwadze tego typu spotkamy się w sądzie.
Pani dragoness, nie znam pani osobiście i nie zamierzam poznawać, więc niech mnie pani nie zmusza bym zmienił zdanie!
Tak jak napisałam, jeszcze jedna uwaga jak poprzednia, i niestety będzie miał pan tę nieprzyjemność.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 23 czerwca 2020, 12:33
Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 12:27 Zwłaszcza, ze muzułmanie żyją tam od dekad! A nawet w Polsce. :rotfl:
Żyli tam od dekad ale nie w takiej ilości, teraz mamy znaczny przyrost muslimów na zachodzie. https://natemat.pl/41907,dunska-wojna-o ... a-tradycje Artykuł stary ale na temat i co najważniejsze z portalu waszego guru Lisa. :hyhy: :hyhy:
To już tylko wybranym wolno się rozmnażać? A przecież to takie katolickie! Możecie sobie w wielu punktach podać rękę.

Podlinkowany tekst należało jeszcze przeczytać („regresja do średniej” ;) ).
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: luc_ponownie »

Zabawne i bardzo smutne to jest to,że zamiast jak prawie każda osoba dojrzała (no w Pani wieku...) jednoznacznie odciąć się od lewicowego ekstremizmu i w kilku słowach po prostu potępić nawiązywanie do Dzierżyńskiego (no co to Panią kosztuje ?) straszy mnie Pani sądami ;)

Ja jednak od świrów nie wyzywam;
Przykro patrzeć jak z rozsądnego, inteligentnego faceta ewoluuje świr.
i nie wybieram się z takich powodów do sądu, ma Pani poglądy jakie ma,ale do diaska - mogła by Pani się choć trochę odciąć chociaż od tych radykałów z lewa którzy nie są mniej radykalni od Bosaka. Mnie osobiście krew zalewa jak widzę uprowadzenie idei "liberalizmu" przez komunistycznych radykałów,a Pani nawet tego nie dostrzega - "bo PiS" czy co ?! Bosak Bosakiem,ale naprawdę Pani nie zrozumiała po co podpuszczałem Mosznickiego w kwestii tych wywieszek Bosaka ? A jakie są przepisy w tej kwestii plakatów itd ? Serio Pani myśli,że chodzi mi o jakieś obrażanie Pani czy coś ?!
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2020, 14:11 przez luc_ponownie, łącznie zmieniany 2 razy.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Zieeeewać się chce jak się to czyta.
Ludzie więcej luzu...
ODPOWIEDZ