Rasizm - problem czy no problem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

@lutz

Do Dzierzynskiego czy jego pomnika? I w związku z czym? No, błagam... Nie maja pojęcia na tej polibudzie czy gdzieś tam, ze aż tak mogą się wstydzić, dając Ci „wyższe techniczne”.

Nie można być trochę w ciąży i trochę faszyzować. I nie polega to na zewnętrznym wizerunku czy niewspominaniu czyjegoś nazwiska (i odwrotnie - przywołanie takiego nie jest równoznaczne z poparciem człowieka).
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Szariatowe pomysły już za niedługo będą rzeczywistością w zachodniej Europie przy waszej lewackiej wydatnej pomocy.
My, królowa Anna, wychodzimy z założenia, że jak sobie ktoś ścieli, tak się wysypia, więc zachodnia Europa niech sobie z tym radzi we własnym zakresie. Grunt to nie pozwolić szariatowi w żadnej postaci na wkroczenie do Polski.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

luc_ponownie pisze: 23 czerwca 2020, 13:48 Zabawne i bardzo smutne to jest to,że zamiast jak prawie każda osoba dojrzała (no w Pani wieku...) jednoznacznie odciąć się od lewicowego ekstremizmu i w kilku słowach po prostu potępić nawiązywanie do Dzierżyńskiego (no co to Panią kosztuje ?) straszy mnie Pani sądami ;)

Ja jednak od świrów nie wyzywam;
Przykro patrzeć jak z rozsądnego, inteligentnego faceta ewoluuje świr.
i nie wybieram się z takich powodów do sądu, ma Pani poglądy jakie ma,ale do diaska - mogła by Pani się choć trochę odciąć chociaż od tych radykałów z lewa którzy nie są mniej radykalni od Bosaka. Mnie osobiście krew zalewa jak widzę uprowadzenie idei "liberalizmu" przez komunistycznych radykałów,a Pani nawet tego nie dostrzega - "bo PiS" czy co ?! Bosak Bosakiem,ale naprawdę Pani nie zrozumiała po co podpuszczałem Mosznickiego w kwestii tych wywieszek Bosaka ? A jakie są przepisy w tej kwestii plakatów itd ? Serio Pani myśli,że chodzi mi o jakieś obrażanie Pani czy coś ?!
Ja nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem, więc nie będę odcinać się od tego czego nie popieram. I mogę prosić o informację, kto jest tym "radykałem z lewa"? Co do niszczenia plakatów, osobiście pogoniłam i postraszyłam policją sąsiada z osiedla, który próbował zedrzeć plakat Kosiniaka. Z każdym innym zrobiłabym to samo. Przypominam; ludzie mają prawo do swoich poglądów, o ile nie próbują narzucać ich innym.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: luc_ponownie »

Co do niszczenia plakatów, osobiście pogoniłam i postraszyłam policją sąsiada z osiedla, który próbował zedrzeć plakat Kosiniaka. Z każdym innym zrobiłabym to samo. Przypominam; ludzie mają prawo do swoich poglądów, o ile nie próbują narzucać ich innym.
PS: I zauważyłem,że po tamtej wypowiedzi jednak napisała też Pani wreszcie jasno:
Nic nie trywializuję, ale klękać nie będę, a chuligan i bandzior pozostanie nim niezależnie od koloru skóry.
No.Ok.Dziękuję.I mam nadzieję,że jest i będzie tu Pani konsekwentna.
I mogę prosić o informację, kto jest tym "radykałem z lewa"?
Osoby które choćby jak Mosznicki zamiast potępić to jak Pani odpowiadają,że oni by nie zdzierali "tylko" pomalowali. Toż to jeden pies ! I ci jeszcze radykalniejsi od nich. Niestety jak pisałem dyskurs publiczny stacza się w kierunku radykalizacji na lewo i na prawo jednocześnie.I to może się fatalnie skończyć. Zwolenników Dzierżyńskiego i Lenina oraz zwolenników Degrelle i Hitlera należy trzymać z daleka i na marginesie bo inaczej....

Prawdziwym problemem nie jest Bosak (czy Zandberg),prawdziwym problemem jest to,że cała polityka staje się plebiscytem pomiędzy poglądami równie radykalnymi albo nawet bardziej radykalnymi jak poglądy tych 2 panów,a PO i PiS podpinają się pod ich elektoraty - i efekt to roznoszenie tej radykalizacji dalej...

Swoją drogą dodam jeszcze... a daj nam Bóg takiego właśnie np. Kosiniaka a nie Dudę czy Trzaskowskiego,nie Bosaka czy Biedronia.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 14:17
Szariatowe pomysły już za niedługo będą rzeczywistością w zachodniej Europie przy waszej lewackiej wydatnej pomocy.
My, królowa Anna, wychodzimy z założenia, że jak sobie ktoś ścieli, tak się wysypia, więc zachodnia Europa niech sobie z tym radzi we własnym zakresie. Grunt to nie pozwolić szariatowi w żadnej postaci na wkroczenie do Polski.
Mosznicki z kwiatami powitałby islamski szariat w Polsce.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 23 czerwca 2020, 14:47
dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 14:17
Szariatowe pomysły już za niedługo będą rzeczywistością w zachodniej Europie przy waszej lewackiej wydatnej pomocy.
My, królowa Anna, wychodzimy z założenia, że jak sobie ktoś ścieli, tak się wysypia, więc zachodnia Europa niech sobie z tym radzi we własnym zakresie. Grunt to nie pozwolić szariatowi w żadnej postaci na wkroczenie do Polski.
Mosznicki z kwiatami powitałby islamski szariat w Polsce.
A pan jak zwykle chrzani bzdury.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

https://fakty.interia.pl/swiat/news-hol ... Id,4570609 Nawet Czarna Madonna im przeszkadza, to ja już nie łapię białe im przeszkadza, teraz okazuje się, że i czarne też. Mosznicki jak ty to widzisz?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

luc_ponownie pisze: 23 czerwca 2020, 14:37
Co do niszczenia plakatów, osobiście pogoniłam i postraszyłam policją sąsiada z osiedla, który próbował zedrzeć plakat Kosiniaka. Z każdym innym zrobiłabym to samo. Przypominam; ludzie mają prawo do swoich poglądów, o ile nie próbują narzucać ich innym.
PS: I zauważyłem,że po tamtej wypowiedzi jednak napisała też Pani wreszcie jasno:
Nic nie trywializuję, ale klękać nie będę, a chuligan i bandzior pozostanie nim niezależnie od koloru skóry.
No.Ok.Dziękuję.I mam nadzieję,że jest i będzie tu Pani konsekwentna.
I mogę prosić o informację, kto jest tym "radykałem z lewa"?
Osoby które choćby jak Mosznicki zamiast potępić to jak Pani odpowiadają,że oni by nie zdzierali "tylko" pomalowali. Toż to jeden pies ! I ci jeszcze radykalniejsi od nich. Niestety jak pisałem dyskurs publiczny stacza się w kierunku radykalizacji na lewo i na prawo jednocześnie.I to może się fatalnie skończyć. Zwolenników Dzierżyńskiego i Lenina oraz zwolenników Degrelle i Hitlera należy trzymać z daleka i na marginesie bo inaczej....

Prawdziwym problemem nie jest Bosak (czy Zandberg),prawdziwym problemem jest to,że cała polityka staje się plebiscytem pomiędzy poglądami równie radykalnymi albo nawet bardziej radykalnymi jak poglądy tych 2 panów,a PO i PiS podpinają się pod ich elektoraty - i efekt to roznoszenie tej radykalizacji dalej...

Swoją drogą dodam jeszcze... a daj nam Bóg takiego właśnie np. Kosiniaka a nie Dudę czy Trzaskowskiego,nie Bosaka czy Biedronia.
Tyle ma lewicowosc wspólnego z komunizmem co homoseksualność z pedofilią. Tyle komuniści z komunizmem (ideą), co chrześcijanie z chrześcijaństwem. Tylko nikomu nie przeszkadza odwoływanie się do tej religii. Wręcz świetnie się wtedy można sprzedać politycznie. I proszę mi, powtarzam, nie imputować afiliacji ideologicznych na podstawie li tylko poglądów lewicowych.

Bawisz się niebezpiecznie w symetryzowanie, żaglujac nazwiskami, arbitralnie i absurdalnie je zestawiając.

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Obserwuje niebezpieczny trend zle pojętej wolności słowa w postaci tolerancji dla wrogów tolerancji.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 23 czerwca 2020, 15:03 https://fakty.interia.pl/swiat/news-hol ... Id,4570609 Nawet Czarna Madonna im przeszkadza, to ja już nie łapię białe im przeszkadza, teraz okazuje się, że i czarne też. Mosznicki jak ty to widzisz?
Tylko ujadasz, ale bez sensu. Czy świat ma obowiązek przyjmowac perspektywę ocen zdarzeń człowieka spod Osobnicy? Zreszta, swastyka na murze to już może byłby wg Ciebie „tylko” chuliganizm, wiec dlaczego ten napis nie może być autorstwa ludzi niezwiązanych z BLM? Na przykład rasistów, chcących obciążyć innych?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 23 czerwca 2020, 14:47
dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 14:17
Szariatowe pomysły już za niedługo będą rzeczywistością w zachodniej Europie przy waszej lewackiej wydatnej pomocy.
My, królowa Anna, wychodzimy z założenia, że jak sobie ktoś ścieli, tak się wysypia, więc zachodnia Europa niech sobie z tym radzi we własnym zakresie. Grunt to nie pozwolić szariatowi w żadnej postaci na wkroczenie do Polski.
Mosznicki z kwiatami powitałby islamski szariat w Polsce.
Poprosze cytat potwierdzający powyższe. I niech to nie będzie wyraz ogolnie pojętej tolerancji, w tym wolności wyznania, bo wówczas trzeba byłoby uznać, ze opiewanie chrześcijaństwa jest równoznaczne z aprobata np. Świętej Inkwizycji albo dyscyplinowania żony przez męża (choć pewnie odpowiedni passus biblijny by się znalazł).
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 23 czerwca 2020, 15:03 https://fakty.interia.pl/swiat/news-hol ... Id,4570609 Nawet Czarna Madonna im przeszkadza, to ja już nie łapię białe im przeszkadza, teraz okazuje się, że i czarne też. Mosznicki jak ty to widzisz?
"IM" to znaczy komu?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 11:54
Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 11:44 Polakiem, czyli nie-Żydem, rozumiem? Bo wszyscy byli Polakami. No i jest ewidentny problem z „rodzina królewska” (Jezus, Maryja). Na szczęście nie musza starać się o obywatelstwo.
Kurcze, znowu się upierdliwiasz? Nie, nie o taki podział mi chodziło „obywatelstwo polskie powinno być traktowane jako szczególny przywilej i być ściśle powiązane z przynależnością do narodu polskiego”, a „ kandydat na obywatela musi przekonująco wykazać, że jest osobą w pełni zasymilowaną z narodem polskim” - to fragment programu Konfederacji.
W cywilizowanych krajach wystarcza test wiedzy o kraju.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

W cywilizowanych.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 16:39
dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 11:54
Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 11:44 Polakiem, czyli nie-Żydem, rozumiem? Bo wszyscy byli Polakami. No i jest ewidentny problem z „rodzina królewska” (Jezus, Maryja). Na szczęście nie musza starać się o obywatelstwo.
Kurcze, znowu się upierdliwiasz? Nie, nie o taki podział mi chodziło „obywatelstwo polskie powinno być traktowane jako szczególny przywilej i być ściśle powiązane z przynależnością do narodu polskiego”, a „ kandydat na obywatela musi przekonująco wykazać, że jest osobą w pełni zasymilowaną z narodem polskim” - to fragment programu Konfederacji.
W cywilizowanych krajach wystarcza test wiedzy o kraju.
Wiedzy o danym kraju to się każdy może nauczyć nawet Eskimos ale to nie oznacza, że powinien od razu dostać obywatelstwo.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Nie. Powinien także poznać język kraju. https://www.ziankovich.com/pl/posts/88 Oczywiście pytania są bez tłumaczenia. W Polsce żadnych testów nie ma, a powinny być.
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2020, 16:56 przez dragoness, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ