Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

curiosus sum pisze: 25 czerwca 2020, 17:21
krzysztof1 pisze: 25 czerwca 2020, 16:10
curiosus sum pisze: 25 czerwca 2020, 16:09
NIE PODOBA MI SIĘ POLITYKA PiS - rozumiesz?? :)
Doskonale wszystko rozumiem, rozumiem też to że sam sobie zaprzeczasz.
Przecież nikt Cię tu nie odwodzi od głosowania na twojego Wodza Jedynego. Jeśli lubisz być mocno trzymany za twarz, jeśli nie przeszkadza Ci kiedy Kurski nazwa Cię ciemnym ludem, Morawiecki mówi że będziesz pracował za miskę ryżu a Szumowski każe Ci nosić maski nie wtedy kiedy to najbardziej konieczne, ale wtedy kiedy może się na tym nieźle wzbogacić - to w czym problem? - idziesz i głosujesz na pana śmieszka narciarza, który jest figurantem i masz spełniony swój obywatelski obowiązek
Jaki ty śmieszny jesteś. W kwestii wypowiedzi Kurskiego polecam zapoznać się z całością tematu. Podobnie z wypowiedzią Morawieckiego, którą pseudo media takie jak lisweek czy gó.w.no wybiórcze wycięły z kontekstu. A co do maseczki to już dawno przestałem ją nosić, zresztą nigdy nawet jej nie miałem, korzystałem wcześniej z chusty. Na PIS głosuje tylko dlatego, że przez 5 lat swoich rządów dla pracowników zrobili więcej niż platforma przez 8 lat. Nawiasem mówiąc to platforma to była partia anty pracownicza, więc nigdy nie oddam głosu na Trzaskowskiego. Glosuję na osobę, która będzie współpracować z rządem, a nie blokować wszystko. W kwestii trzymania za twarz, takie bajki to dzieci z podstawówki nawet nie łykną. Mnie nikt za twarz nie trzyma. :hyhy: :hyhy: Gdyby w Polsce rzeczywiście była taka dyktatura jak to opisują lisweek i inne prostytuckie media, to kodziarstwo już dawno by siedziało a nie chodziło swobodnie po ulicach.
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

krzysztof1 pisze: 25 czerwca 2020, 18:39
curiosus sum pisze: 25 czerwca 2020, 17:21
krzysztof1 pisze: 25 czerwca 2020, 16:10

Doskonale wszystko rozumiem, rozumiem też to że sam sobie zaprzeczasz.
Przecież nikt Cię tu nie odwodzi od głosowania na twojego Wodza Jedynego. Jeśli lubisz być mocno trzymany za twarz, jeśli nie przeszkadza Ci kiedy Kurski nazwa Cię ciemnym ludem, Morawiecki mówi że będziesz pracował za miskę ryżu a Szumowski każe Ci nosić maski nie wtedy kiedy to najbardziej konieczne, ale wtedy kiedy może się na tym nieźle wzbogacić - to w czym problem? - idziesz i głosujesz na pana śmieszka narciarza, który jest figurantem i masz spełniony swój obywatelski obowiązek
Jaki ty śmieszny jesteś. W kwestii wypowiedzi Kurskiego polecam zapoznać się z całością tematu. Podobnie z wypowiedzią Morawieckiego, którą pseudo media takie jak lisweek czy gó.w.no wybiórcze wycięły z kontekstu. A co do maseczki to już dawno przestałem ją nosić, zresztą nigdy nawet jej nie miałem, korzystałem wcześniej z chusty. Na PIS głosuje tylko dlatego, że przez 5 lat swoich rządów dla pracowników zrobili więcej niż platforma przez 8 lat. Nawiasem mówiąc to platforma to była partia anty pracownicza, więc nigdy nie oddam głosu na Trzaskowskiego. Glosuję na osobę, która będzie współpracować z rządem, a nie blokować wszystko.
Ale dlaczego miałbyś oddać głos na Trzaskowskiego skoro głosujesz na Kaczyńskiego ??? Przecież to nie logiczne :). Rozumiem i szanuję twoją subiektywną opinię, ze zrobili coś dla pracowników. Ja się z nią nie zgadzam, bo skala zniszczeń w innych dziedzinach przykrywa całkowicie jakiekolwiek plusy.

Zabawne, że wypowiedź Morawieckiego wycięta została z kontekstu a innych bywalców Sowy juz nie ;). Kontekst był taki, że należy zarządzać oczekiwaniami i je obniżać. Wtedy będzie się lepiej żyło - powiedział to mając furę milionów na koncie :)

"z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi" - tu masz wyjęte z kontekstu słowa Kurskiego :)

Maseczkę możesz nosić bądź nie - nie o tym była mowa, więc nie manipuluj przekazem. Nakaz pojawił się nie wtedy kiedy był wzrost zachorowań, a dopiero kiedy "znajomi króliczka" meli co sprzedawać. Ta sprawa akurat jest tak ewidentna, że szkoda twojego trudu włożonego w obronę. Dali ciała na całej linii.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Krzysiu ma wysoki próg tolerancji zamordyzmu.

PO jest neoliberalna, wiec raczej mało propracownicza- prawda. Ale PiS-owi bez jego konserwatyzmu nie udałoby się wygrać. 500+ udało się sprzedać prawdopodobnie tylko w takim właśnie pakiecie.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 25 czerwca 2020, 19:13 Krzysiu ma wysoki próg tolerancji zamordyzmu.

PO jest neoliberalna, wiec raczej mało propracownicza- prawda. Ale PiS-owi bez jego konserwatyzmu nie udałoby się wygrać. 500+ udało się sprzedać prawdopodobnie tylko w takim właśnie pakiecie.
Podaj przykłady tego zamordyzmu :hyhy: :hyhy:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

curiosus sum pisze: 25 czerwca 2020, 19:00
krzysztof1 pisze: 25 czerwca 2020, 18:39
curiosus sum pisze: 25 czerwca 2020, 17:21

Przecież nikt Cię tu nie odwodzi od głosowania na twojego Wodza Jedynego. Jeśli lubisz być mocno trzymany za twarz, jeśli nie przeszkadza Ci kiedy Kurski nazwa Cię ciemnym ludem, Morawiecki mówi że będziesz pracował za miskę ryżu a Szumowski każe Ci nosić maski nie wtedy kiedy to najbardziej konieczne, ale wtedy kiedy może się na tym nieźle wzbogacić - to w czym problem? - idziesz i głosujesz na pana śmieszka narciarza, który jest figurantem i masz spełniony swój obywatelski obowiązek
Jaki ty śmieszny jesteś. W kwestii wypowiedzi Kurskiego polecam zapoznać się z całością tematu. Podobnie z wypowiedzią Morawieckiego, którą pseudo media takie jak lisweek czy gó.w.no wybiórcze wycięły z kontekstu. A co do maseczki to już dawno przestałem ją nosić, zresztą nigdy nawet jej nie miałem, korzystałem wcześniej z chusty. Na PIS głosuje tylko dlatego, że przez 5 lat swoich rządów dla pracowników zrobili więcej niż platforma przez 8 lat. Nawiasem mówiąc to platforma to była partia anty pracownicza, więc nigdy nie oddam głosu na Trzaskowskiego. Glosuję na osobę, która będzie współpracować z rządem, a nie blokować wszystko.
Ale dlaczego miałbyś oddać głos na Trzaskowskiego skoro głosujesz na Kaczyńskiego ??? Przecież to nie logiczne :). Rozumiem i szanuję twoją subiektywną opinię, ze zrobili coś dla pracowników. Ja się z nią nie zgadzam, bo skala zniszczeń w innych dziedzinach przykrywa całkowicie jakiekolwiek plusy.

Zabawne, że wypowiedź Morawieckiego wycięta została z kontekstu a innych bywalców Sowy juz nie ;). Kontekst był taki, że należy zarządzać oczekiwaniami i je obniżać. Wtedy będzie się lepiej żyło - powiedział to mając furę milionów na koncie :)

"z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi" - tu masz wyjęte z kontekstu słowa Kurskiego :)

Maseczkę możesz nosić bądź nie - nie o tym była mowa, więc nie manipuluj przekazem. Nakaz pojawił się nie wtedy kiedy był wzrost zachorowań, a dopiero kiedy "znajomi króliczka" meli co sprzedawać. Ta sprawa akurat jest tak ewidentna, że szkoda twojego trudu włożonego w obronę. Dali ciała na całej linii.
W innych czyli w jakich dziedzinach? :hyhy: :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 25 czerwca 2020, 19:29
Mosznicki pisze: 25 czerwca 2020, 19:13 Krzysiu ma wysoki próg tolerancji zamordyzmu.

PO jest neoliberalna, wiec raczej mało propracownicza- prawda. Ale PiS-owi bez jego konserwatyzmu nie udałoby się wygrać. 500+ udało się sprzedać prawdopodobnie tylko w takim właśnie pakiecie.
Podaj przykłady tego zamordyzmu :hyhy: :hyhy:
Zgarnianie ludzi, bo mają udekorowany rower. I inne takie akcje.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 25 czerwca 2020, 19:32
krzysztof1 pisze: 25 czerwca 2020, 19:29
Mosznicki pisze: 25 czerwca 2020, 19:13 Krzysiu ma wysoki próg tolerancji zamordyzmu.

PO jest neoliberalna, wiec raczej mało propracownicza- prawda. Ale PiS-owi bez jego konserwatyzmu nie udałoby się wygrać. 500+ udało się sprzedać prawdopodobnie tylko w takim właśnie pakiecie.
Podaj przykłady tego zamordyzmu :hyhy: :hyhy:
Zgarnianie ludzi, bo mają udekorowany rower. I inne takie akcje.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: :padam: :padam: :padam: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ty tak na poważnie? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Mówiłem, ze masz wysoki próg... A to był tylko przykład.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 25 czerwca 2020, 19:38 Mówiłem, ze masz wysoki próg... A to był tylko przykład.
Dawaj inne przykłady, :hyhy: :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Tzw. reforma sądownictwa, w skutek której prace sądów tylko się wydłużyły, bo doskonale wiemy, czemu tak naprawdę służyła.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 25 czerwca 2020, 19:40
Mosznicki pisze: 25 czerwca 2020, 19:38 Mówiłem, ze masz wysoki próg... A to był tylko przykład.
Dawaj inne przykłady, :hyhy: :hyhy:
https://www.onet.pl/?utm_source=int.sea ... 07&utm_v=2
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Taaa, a ci od wizerunków posłów na szubienicach chyba bez konsekwencji...

Krzysiu, teraz wypadałoby, żebyś zadał kłam kontekstom wypowiedzi Kurskiego i Morawieckiego. Napisał, ze to wstrętna manipulacja, bo oni na pewno tak nie powiedzieli. Jeśli nie potrafisz, to wychodzi na to, ze jesteś jednak megafrajerem. :rotfl:
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

krzysztof1 pisze: 25 czerwca 2020, 19:30
curiosus sum pisze: 25 czerwca 2020, 19:00
krzysztof1 pisze: 25 czerwca 2020, 18:39

Jaki ty śmieszny jesteś. W kwestii wypowiedzi Kurskiego polecam zapoznać się z całością tematu. Podobnie z wypowiedzią Morawieckiego, którą pseudo media takie jak lisweek czy gó.w.no wybiórcze wycięły z kontekstu. A co do maseczki to już dawno przestałem ją nosić, zresztą nigdy nawet jej nie miałem, korzystałem wcześniej z chusty. Na PIS głosuje tylko dlatego, że przez 5 lat swoich rządów dla pracowników zrobili więcej niż platforma przez 8 lat. Nawiasem mówiąc to platforma to była partia anty pracownicza, więc nigdy nie oddam głosu na Trzaskowskiego. Glosuję na osobę, która będzie współpracować z rządem, a nie blokować wszystko.
Ale dlaczego miałbyś oddać głos na Trzaskowskiego skoro głosujesz na Kaczyńskiego ??? Przecież to nie logiczne :). Rozumiem i szanuję twoją subiektywną opinię, ze zrobili coś dla pracowników. Ja się z nią nie zgadzam, bo skala zniszczeń w innych dziedzinach przykrywa całkowicie jakiekolwiek plusy.

Zabawne, że wypowiedź Morawieckiego wycięta została z kontekstu a innych bywalców Sowy juz nie ;). Kontekst był taki, że należy zarządzać oczekiwaniami i je obniżać. Wtedy będzie się lepiej żyło - powiedział to mając furę milionów na koncie :)

"z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi" - tu masz wyjęte z kontekstu słowa Kurskiego :)

Maseczkę możesz nosić bądź nie - nie o tym była mowa, więc nie manipuluj przekazem. Nakaz pojawił się nie wtedy kiedy był wzrost zachorowań, a dopiero kiedy "znajomi króliczka" meli co sprzedawać. Ta sprawa akurat jest tak ewidentna, że szkoda twojego trudu włożonego w obronę. Dali ciała na całej linii.
W innych czyli w jakich dziedzinach? :hyhy: :hyhy:
Ale Ty to wszystko wiesz, wiesz gdzie się sypie i gdzie dzieje się źle. Każdy podany przykład będziesz obalał tak jak "dziadka z Wehrmachtu Tuska wyciągniętego przez Kurskiego" , mimo ze to ewidentny przykład brudnej manipulacji. Chodzi o to, że Tobie to nie przeszkadza bo Cię to bezpośrednio nie dotyczy. Wysmiałeś, że babeczkę aresztowali za oklejony rower - poważnie ? uważasz , że to jest powód represji ze strony policji ?? Uważasz , że piosenka nie moze byc puszczona w radiu bo wodza obraża ?? Masz to gdzieś , bo myślisz że pełna lodówka to wszystko czym powinien żyć człowiek. Gdyby ludzkość tylko tym się kierowała to pewnie teraz bylibyśmy na etapie wyłażenia z jaskiń .......
paweł667
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 września 2013, 18:06

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: paweł667 »

Ja bede glosował na Szymona Hołownie, gdyż mam dosc wojny PiS z PO. Dam mu szansę, czy będę żałował nie wiem. Mam 33 lata nie pamiętam abyśmy jako Polacy byli tak poróżnieni. A Wy głosujcie według swojego sumienia.

Pozdrawiam
Bądźcie dla siebie życzliwi.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Jesteśmy dla siebie życzliwi! Możemy się różnić diametralnie ale pozwalam sobie sądzić, że nikt z nas - mimo dzielących nas różnic - nie odmówiłby drugiemu pomocy, gdyby ktoś jej potrzebował! Jesteśmy niczym rodzina, bo czasami więcej czasu spędzamy "kłócąc" się na forum niż z naszymi bliskimi... Pewnie nigdy wspólnie nie spotkamy się w realu, ale jesteśmy grupą ludzi, którym na czymś zależy! Ostatni Mohikanie z nas... :rotfl:
ODPOWIEDZ