Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

krzysztof1 pisze: 26 czerwca 2020, 14:54
curiosus sum pisze: 26 czerwca 2020, 13:36
krzysztof1 pisze: 26 czerwca 2020, 13:07

Nie biegam po lisweeka bo czytanie tej gazety obraża moją inteligencję, podobnie z sprawa ma się z wybiórczą. Jak widać ktoś taki jak ty nie jest w stanie zrozumieć, że ktoś inny może nie czytać takich szmatławców. Na temat Trójki już się wypowiedziałem. Na temat przykładów zamordyzmu, typowe dla człowieka takiego jak ty, reagujesz agresją bo nie jesteś w stanie podać żadnych konkretnych przykładów. :hyhy: :hyhy: Typowy przykład wyborcy totalnych, będziecie krzyczeć o dyktaturze, o zamordyzmie ale jak przyjdzie co do czego to nie potraficie podać żadnych konkretnych przykładów.
Ale jak jesteś w stanie ocenić czy coś obraża Twoją inteligencję, skoro tego nie czytasz ? Pozujesz tutaj na stałego czytelnika tych pozycji bo ciagle się na nie powołujesz - znaczy znasz tresć. Ja nie mam pojecia co piszą bo nie kupuję. Zanim oceniłem, że wiadomosci TVPIS to syf wysłuchałem kilkunastu przekazów.
Dostałeś konkretne przykłady bezpodstawnych zatrzymań ( oczywiście sam wiesz że tego jest dużo, dużo więcej) , a Ty bez znajomości regulacji prawnych w tym temacie mówisz że nie było nadużyć. Po zwróceniu Ci na to uwagi, przemilczasz i przechodzisz do następnego tematu .....

Tak jak na temat trójki " juz się wypowiedziałem ' i co w związku z tym ??? Sprawy nie było ??? To się nazywa mega sprawcze myślenie :)
Jakbyś nie wiedział to jest jeszcze coś takiego jak internetowe wydanie jakiejś gazety.
Nie wiedziałem, że te gazety są bezpłatne w sieci. Od jakiegoś czasu miało się płacić ....... Czyli jednak czytasz :)
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

curiosus sum pisze: 26 czerwca 2020, 14:57
krzysztof1 pisze: 26 czerwca 2020, 14:54
curiosus sum pisze: 26 czerwca 2020, 13:36

Ale jak jesteś w stanie ocenić czy coś obraża Twoją inteligencję, skoro tego nie czytasz ? Pozujesz tutaj na stałego czytelnika tych pozycji bo ciagle się na nie powołujesz - znaczy znasz tresć. Ja nie mam pojecia co piszą bo nie kupuję. Zanim oceniłem, że wiadomosci TVPIS to syf wysłuchałem kilkunastu przekazów.
Dostałeś konkretne przykłady bezpodstawnych zatrzymań ( oczywiście sam wiesz że tego jest dużo, dużo więcej) , a Ty bez znajomości regulacji prawnych w tym temacie mówisz że nie było nadużyć. Po zwróceniu Ci na to uwagi, przemilczasz i przechodzisz do następnego tematu .....

Tak jak na temat trójki " juz się wypowiedziałem ' i co w związku z tym ??? Sprawy nie było ??? To się nazywa mega sprawcze myślenie :)
Jakbyś nie wiedział to jest jeszcze coś takiego jak internetowe wydanie jakiejś gazety.
Nie wiedziałem, że te gazety są bezpłatne w sieci. Od jakiegoś czasu miało się płacić ....... Czyli jednak czytasz :)
Czytam to co jest bezpłatne. Szkoda kasy na takiego brukowca.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 26 czerwca 2020, 14:55
Mosznicki pisze: 26 czerwca 2020, 13:53 Kolejny przykład. Pracownicy Ikea grozi kara pozbawienia wolności za dyscyplinarne zwolnienie homofoba, któremu z kolei nic nie grozi, bo korzystał tylko z „wolności słowa” w kontekście wolności wyznania. Można wiec powiedzieć cokolwiek, byle w kontekście wyznania (Ordo Iuris, o którym nie można powiedzieć tego, czego nie można powiedzieć szykuje nam jedynie słuszny porządek moralny). Czyjeś prawo do zdrowia i życia liczą się mniej niż prawo kogoś innego do de facto podżegania do okaleczenia czy morderstwa. Inny przykład to umorzenie sprawy przeciwko Kai Godek. Chodzi o słowa, ze „geje adoptują dzieci, by je gwałcić” (cytat z pamięci). Osoby, które złożyły pozew, usłyszały, ze musza udowodnić, ze słowa dotyczą ich samych... A potem schizofreniczna prawica wyciąga „obrzezanie kobiet” jako argument przeciwko wpuszczaniu tu kogokolwiek (mamy przecież od dawna swoich w Kruszynianach). Tylko ze jest to przecież tradycja (a tradycja jest „święta”), nie bardziej okutna niż kamienowanie.
Zwolnienie dyscyplinarne w tej sprawie nie miało żadnej podstawy.
Kto tak napisał i jak uzasadniał?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 26 czerwca 2020, 15:01
curiosus sum pisze: 26 czerwca 2020, 14:57
krzysztof1 pisze: 26 czerwca 2020, 14:54

Jakbyś nie wiedział to jest jeszcze coś takiego jak internetowe wydanie jakiejś gazety.
Nie wiedziałem, że te gazety są bezpłatne w sieci. Od jakiegoś czasu miało się płacić ....... Czyli jednak czytasz :)
Czytam to co jest bezpłatne. Szkoda kasy na takiego brukowca.
A czasu nie szkoda? Skoro brukowiec...
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

..... ale abstrahując od wszystkiego trzeba ruszyć "szanowną" i iść w niedzielę zagłosować. Mam nadzieję ze frekwencja będzie spora
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

curiosus sum pisze: 26 czerwca 2020, 16:23 ..... ale abstrahując od wszystkiego trzeba ruszyć "szanowną" i iść w niedzielę zagłosować. Mam nadzieję ze frekwencja będzie spora
Ja już zagłosowałem :super: :super: :super:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

Mosznicki pisze: 26 czerwca 2020, 17:30 Coś ciekawszego:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... ylala.html
tak, widziałem :(. Strasznie smutna i zakręcona sprawa, masakra. Tylko żeby dziewczynie udało się jakoś pozbyć traumy .....
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

krzysztof1 pisze: 26 czerwca 2020, 16:57
curiosus sum pisze: 26 czerwca 2020, 16:23 ..... ale abstrahując od wszystkiego trzeba ruszyć "szanowną" i iść w niedzielę zagłosować. Mam nadzieję ze frekwencja będzie spora
Ja już zagłosowałem :super: :super: :super:
Super, cieszy mnie że zagłosowałeś na Szymona Hołownię :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 26 czerwca 2020, 14:18
geje adoptują dzieci, by je gwałcić
Hmm... https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... oxNewsLink

p.s.

W twoim wydaniu, wolność jest ograniczona wyłącznie do głoszenia twoich, jedynie słusznych poglądów! To jest faszyzm towarzyszko mosznicki!
Gdzie w tym artykule jest JEDNO zdanie, że to byli geje?
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

https://www.money.pl/gospodarka/program ... 1601a.html Co na to powiedzą wszyscy Ci, którzy krytykują rozdawnictwo PISu?
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

krzysztof1 pisze: 26 czerwca 2020, 18:10 https://www.money.pl/gospodarka/program ... 1601a.html Co na to powiedzą wszyscy Ci, którzy krytykują rozdawnictwo PISu?
Kierunek dobry ale nie w tą stronę ;) - dlatego mówię Hołownia . Teraz przekrzykują się na rozdawnictwo ten 10 tys zł a tamten 2 tys euro ....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 26 czerwca 2020, 18:10 https://www.money.pl/gospodarka/program ... 1601a.html Co na to powiedzą wszyscy Ci, którzy krytykują rozdawnictwo PISu?
Że niemal nikt z kandydatów nie zna prerogatyw prezydenta RP.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Coś w temacie, bo Hoło też nie je:

https://www.plantbasednews.org/lifestyl ... ible-foods

Idziemy po was! :P
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

Z latarnika wychodzi, że jednak Trzaskowski ;)
ODPOWIEDZ