Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

grzeh pisze: 27 czerwca 2020, 22:07
Mosznicki pisze: 27 czerwca 2020, 18:57
dragoness pisze: 27 czerwca 2020, 18:14
Co do mleka roślinnego to się zgodzę.
„Kawa zbożowa”... A najlepszy to taki, ze „zwierzeta zabijane są humanitarnie” w rzeźni.
a tak się zapytam, czy tzw koszerne podchodzi pod humanitarne?
jak to jest? bo nigdy się tym nie interesowałem.

(wiem ze temat nie ten, ale przynajmniej dla autora - będzie na topie ;)
No na pewno najbardziej humanitarne: krówka musi być świadoma, nie można jej ogłuszać bo musi wyglądać w stronę Mekki co czasem jest trudne wisząc kopytami do góry ;). Najlepiej podjechać do Tarnowa do „Sokołowa” i zobaczyć jak szojchet tam wymachuje nożykiem.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 27 czerwca 2020, 23:32
Mosznicki pisze: 27 czerwca 2020, 22:43 ....
Nigdy się nie interesowales, to skąd niby wiesz, czy sensownie w ogóle o to zapytać w związku z tzw. ubojem?
nie wiem, po prostu: nie wiem.
i proszę o wyjaśnienie. jeśli możesz wyjaśnić.
Wiec skąd w ogóle pytanie, skoro nie wiesz??? Napisałem o rzeźni, a Ty mnie w tym kontekście pytasz o koszerne, czyli wiesz, ze musi chodzić o ubój... No a ja napisałem o rzeźni to, co napisałem...


A teraz z ostatniej chwili i wciąż w temacie zwierząt. Dowiaduje się, ze mieszkańcy powiatu nie zdążyli uratować zwierząt i teraz już wiedza, dlaczego... nie należy wiązać psów na łańcuchu (wg przekazu)... A czy to pierwsza nawałnica na świecie, zeby o tym nie wiedziec? Czy gdyby nie nawałnice, to już można byłoby je wiązać? Zwykle sk...stwo. Draństwo. Ile czasu zabiera odpięcie psa z łańcucha? „Zwierzeta nas będą sądzić” - powiedziała Olga Tokarczuk. Oby miała rację. Inaczej to wszystko nie ma grama sensu.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 28 czerwca 2020, 09:46 ....Wiec skąd w ogóle pytanie, skoro nie wiesz??? ..
masz racje,
powinienem zadawać pytania na które znam odpowiedzi. przepraszam ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Mosznicki pisze: 28 czerwca 2020, 09:46 Wiec skąd w ogóle pytanie, skoro nie wiesz??? Napisałem o rzeźni, a Ty mnie w tym kontekście pytasz o koszerne, czyli wiesz, ze musi chodzić o ubój... No a ja napisałem o rzeźni to, co napisałem...
Taki był kontekst.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

Słuchaliście poporażkowych żalach płaczka ??? Normalnie jak dzieciak który przegrał wyścig.....Żenua
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

No to jest bezhołowie. Katolicy (?) nie chcą nawet katolika.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

Jozin.1 pisze: 28 czerwca 2020, 22:12 Słuchaliście poporażkowych żalach płaczka ??? Normalnie jak dzieciak który przegrał wyścig.....Żenua
Takie stwierdzenie obraża elektorat Trzaskowskiego.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

Też masz problem z tym wynikiem?
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

Żadnego.
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

a co nie tak z wynikiem ?? Jasne, chciałem przynajmniej 15% -18 % ale przynajmniej można było zagłosować z przekonaniem za czyjąś kandydaturą . Teraz trzeba będzie głosować przeciwko .....
Ale tak zupełnie obiektywnie - facet wystartował od zera, bez dostępu do mediów i zebrał 13 % wyborców. Duda "rozdaje" na prawo i lewo , leci do Trumpa, ma TVpis - i głosuje na niego 40 % .... z 62 % uprawnionych .
Czyli mamy prezydenta, który ma poparcie około 7,4 mln obywateli .....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

wlad pisze: 28 czerwca 2020, 22:59Żadnego.
To co mi tu chrzanisz o obrażaniu ? Wytrawny gracz dziękuje za wsparcie i apeluje o głosowanie zgodne z własnymi przekonaniami a nie obrabia tyłki wygranych. Dziecinada poziom przedszkola.
Gorzej wypadł tylko Biedroń... Tygrys ciut lepiej
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

curiosus sum pisze: 28 czerwca 2020, 23:11 a co nie tak z wynikiem ?? Jasne, chciałem przynajmniej 15% -18 % ale przynajmniej można było zagłosować z przekonaniem za czyjąś kandydaturą . Teraz trzeba będzie głosować przeciwko .....
Ale tak zupełnie obiektywnie - facet wystartował od zera, bez dostępu do mediów i zebrał 13 % wyborców. Duda "rozdaje" na prawo i lewo , leci do Trumpa, ma TVpis - i głosuje na niego 40 % .... z 62 % uprawnionych .
Czyli mamy prezydenta, który ma poparcie około 7,4 mln obywateli .....
Bez urazy ale Szymuś był kandydatem z kapelusza, fajnym właśnie na takie 13 procent......
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

Obrażanie dotyczyło tego, że stwierdzasz, że to płaczący Szymuś a i tak jego elektorat słyszący te słowa zagłosuje na niego który po wyniku tyłki obrobił zwycięzcą.
I zgadzam się - taki kandydat na 13% dla tych co chcieli błysnąć w otoczeniu, że nie są za żadną z wiodących opcji i fajnie wyglada takie asertywne głosowanie na Hołownie do momentu głosowania... i skończyła się nadmierna egzaltacja.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

Aaa i Robert Waginosceptyk raczej spodziewanie w planktonie - jakoś brakło świeżości, kwasy przeszłości, brak rezygnacji z mandatu UE, ta maniera kwilenia przez nos, nie pykło bo i nie mogło.
Teraz już tylko ekspert opiniotwórca nie tylko wydarzeń politycznych ale także doboru trendowymi lamp do sypialni jednopłciowych celebrytów.
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

wlad pisze: 28 czerwca 2020, 23:33 Obrażanie dotyczyło tego, że stwierdzasz, że to płaczący Szymuś a i tak jego elektorat słyszący te słowa zagłosuje na niego który po wyniku tyłki obrobił zwycięzcą.
I zgadzam się - taki kandydat na 13% dla tych co chcieli błysnąć w otoczeniu, że nie są za żadną z wiodących opcji i fajnie wyglada takie asertywne głosowanie na Hołownie do momentu głosowania... i skończyła się nadmierna egzaltacja.
SH pokazał dużo więcej siły, zaangażowania i pracowitości niż cała reszta razem. Zwycięzcy ??? Kto? Czym zwyciężyli ? Na programy ? Na kampanie? Chyba kolorem oczu .......

Szczerze mówiąc nie wiem o jakiej egzaltacji mówisz . Egzaltacja będzie jak przerżnie Trzaskowski i będziemy bujać się wujkiem Jarkiem przez resztę jego żywota. Nieprawdopodobnie daliśmy się wytresować. Była szansa, żeby to przerwać . Sam wiesz, że prezydent może niewiele. Mogliśmy na tym jedynie zyskać(Oczywiście wyborcy Dudy widzą to inaczej), Ale przekonali nas(was) skutecznie, że nie może być nikt inny tylko oni. No i jest POPiS :)
ODPOWIEDZ