Jakie afrodyzjaki polecacie

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: lepidopterologia »

Lubczyk :]
m-mmr
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:10

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: m-mmr »

Najlepszy afrodyzjak zaprezentowałem na poniższych dwóch zdjęciach. Dla większości kobiet (nie dla wszystkich). Ale niestety dla większości - to najlepszy, najskuteczniejszy afrodyzjak, dzięki któremu mało która dziewczyna się oprze. Przykre, ale prawdziwe ;)

PS. Warto oglądnąć krótkie filmiki z życia wzięte:
https://www.youtube.com/watch?v=DjSSE-bYrPU
https://www.youtube.com/watch?v=PqbwtxE3I3Y
Załączniki
22.jpg
22.jpg (76.21 KiB) Przejrzano 8155 razy
123.jpg
123.jpg (56.32 KiB) Przejrzano 8155 razy
max07
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 grudnia 2014, 18:35

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: max07 »

Najlepszym i sprawdzonym afrodyzjakiem jest dobry filmik - zawsze działa !!!
mapli
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2020, 15:55

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: mapli »

W naszym małżeństwie gdy wkradła się nuda jakieś pół roku temu zaczeliśmy ostro eksperymentować z różnymi środkami na podniecenie w chwili obecnej mój mąż stosuje tabletki Prosent 600 to są z takim niebieskim bykiem na opakowaniu, ma po nich silny popęd do tego może mieć nawet kilka wytrysków pod rząd i szybką regenerację bardzo dobre są podobno były kiedyś sprzedawane dla zwierząt do zapładniania klaczy przez ogiery a teraz wyszła słabsza wersja dla ludzi. Z tego co widzę jest to bardzo skuteczny specyfik. Ja żeby nie być gorszą teraz biorę tabletki Feminam Libido w ilości 2 -3 godzinę przed seksem z tego co wyczytałam to jakieś zioła egzotyczne. Widzę że po nich mogę osiągać nawet orgazm kaskadowy co nigdy wcześniej mi się nie udało. Seks jest bardzo przyjemny po nich. Tak wiec jak się umawiamy z mężem na konkretny dzień i bierzemy swoje tableteczki mamy 3 -4 godziny udanego seksu.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: Mosznicki »

mapli pisze: 2 czerwca 2020, 17:18 W naszym małżeństwie gdy wkradła się nuda jakieś pół roku temu zaczeliśmy ostro eksperymentować z różnymi środkami na podniecenie w chwili obecnej mój mąż stosuje tabletki Prosent 600 to są z takim niebieskim bykiem na opakowaniu, ma po nich silny popęd do tego może mieć nawet kilka wytrysków pod rząd i szybką regenerację bardzo dobre są podobno były kiedyś sprzedawane dla zwierząt do zapładniania klaczy przez ogiery a teraz wyszła słabsza wersja dla ludzi. Z tego co widzę jest to bardzo skuteczny specyfik. Ja żeby nie być gorszą teraz biorę tabletki Feminam Libido w ilości 2 -3 godzinę przed seksem z tego co wyczytałam to jakieś zioła egzotyczne. Widzę że po nich mogę osiągać nawet orgazm kaskadowy co nigdy wcześniej mi się nie udało. Seks jest bardzo przyjemny po nich. Tak wiec jak się umawiamy z mężem na konkretny dzień i bierzemy swoje tableteczki mamy 3 -4 godziny udanego seksu.
#mujborze...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 2 czerwca 2020, 17:26
mapli pisze: 2 czerwca 2020, 17:18 W naszym małżeństwie gdy wkradła się nuda jakieś pół roku temu zaczeliśmy ostro eksperymentować z różnymi środkami na podniecenie w chwili obecnej mój mąż stosuje tabletki Prosent 600 to są z takim niebieskim bykiem na opakowaniu, ma po nich silny popęd do tego może mieć nawet kilka wytrysków pod rząd i szybką regenerację bardzo dobre są podobno były kiedyś sprzedawane dla zwierząt do zapładniania klaczy przez ogiery a teraz wyszła słabsza wersja dla ludzi. Z tego co widzę jest to bardzo skuteczny specyfik. Ja żeby nie być gorszą teraz biorę tabletki Feminam Libido w ilości 2 -3 godzinę przed seksem z tego co wyczytałam to jakieś zioła egzotyczne. Widzę że po nich mogę osiągać nawet orgazm kaskadowy co nigdy wcześniej mi się nie udało. Seks jest bardzo przyjemny po nich. Tak wiec jak się umawiamy z mężem na konkretny dzień i bierzemy swoje tableteczki mamy 3 -4 godziny udanego seksu.
#mujborze...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
No, toś się uświadomił :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: Mosznicki »

To już wolę marchewkę... przywiązana :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 2 czerwca 2020, 20:22 To już wolę marchewkę... przywiązana :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A ja wolę odpowiedniego partnera. Wtedy nie trzeba żadnych środków :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: Mosznicki »

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.
Orion353
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 czerwca 2020, 20:15

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: Orion353 »

no ale serio z tych co ten ktoś tu wymienił ja przetestowałam tylko te tabletki Feminam Libido na sobie bo mąż to raczej nie potrzebuje i serio to na prawdę działa. Można poszaleć :)))
maksiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 czerwca 2020, 10:23

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: maksiu »

Jest taka piosenka, zawierająca słowa - bo do tanga trzeba dwojga
Nic na siłę ani z tzw. "musu"
Jest dwoje, jest tango,jest miło.
Ale to moja subiektywna opinia.
mobiks
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 września 2020, 16:05

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: mobiks »

Feminam Libido są dobre wczoraj żona rozpuściła sobie w winku i było szaleństwo pierwszy raz to ja pierwszy straciłem kondycję :padam:
Awatar użytkownika
koloratek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 października 2020, 10:58

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: koloratek »

Najlepszym afrodyzjakiem są owoce morza :)
kieratdomowy
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 lutego 2021, 11:27

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: kieratdomowy »

dla faceta wystarczy aby pałka dobrze stała i żeby za szybko nie dojść a jak już to szybko stanąć w gotowości ponownie reszta to kwestia umowna i jakieś fanaberie. Na mnie żadne afrodyzjaki typu czekolada, małże - po nich się strułem i wymiotowałem czy i inne bzdety nie działają tak dobrze jak ten Prosent 600. Biorę 2 tabletki i jadę do oporu. Pozdrawiam braci samców
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: wirgin »

Może afrodyzjakiem będzie porzucenie wstydu, wyjściem na przeciw i poszukaniem nowej techniki czy zaangażowaniem partnerki w wspólna grę erotyczną? W wieku kilkunastu lat pewnie wystarczy "stojąca pałka", ale sex można ciekawie urozmaicać i bawić się nim razem.
ODPOWIEDZ