restauracja Toscania, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
frey
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 22 lutego 2007, 20:36
Lokalizacja: dąkS

Re: Toscania

Post autor: frey »

holahola pisze:a szaze ? : D czy jak to sie pisze ; D pamietam ze czyms ja obrzucili i sobie pojechala ; )
puste butelki po Bieszczadach, ehh to były czasy ;)
Awatar użytkownika
Gosiak
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 6 sierpnia 2008, 03:13

Re: Toscania

Post autor: Gosiak »

Pizza tam jest smaczna. sałatki wyśmienite mają duży wybór, ceny troszke za wysokie, ale raz na jakiś czas można się wybrać :zawstydzony:
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Toscania

Post autor: Laura Diaz »

W Toscanii ostatnio pojawiła się nowa pani kelnerka, nie wiem od kiedy pracuje, w każdym razie jej poziom profesjonalizmu i podejścia do klienta jest żenujący, na to aby pani przyjęła od nas zamówienie, czekaliśmy prawie pół godziny, mąż dostał zepsuty sok, a na końcu była nieprzyjemna, gdy wzięłam rachunek i sprawdziłam dokładnie czy nie ma pomyłki :dobani:

Lasagne niedobra, a spaghetti carbonara ja sama robię o wiele lepsze niż w tej niby-włoskiej knajpie, z nazwami potraw "naleśniki po naszemu", "placki po naszemu", "surówka podkarpacka " itd :D
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Toscania

Post autor: Jagoda Fioletowa »

W Toskanii bylam raz i chyba juz nigdy tam nie wroce. Lubie wloska kuchnie, wiec zamowilam spaghetti bolognese. Troche sie na nie oczekalam... I jak sie okazalo stracilam tylko czas. Makaron byl ok, ale sos!!!! Sos to bylo jedno wielkie nieporozumienie! Nie chcialam robic zamieszania i oddawac potrawy, wiec zjadlam to co mozna bylo przelknac, a reszte zostawilam na talerzu. Chyba tylko ktos bardzo glodny zjadlby przypalone plastry sosu zeskrobane chyba z dna garnka :szok: To bylo moje najgorsze doswiadczenie jesli chodzi o jadanie w restauracjach... Reasumujac, nie polecam jadania w Toskanii.
lenka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 marca 2009, 16:50

Re: Toscania

Post autor: lenka »

Co wy tam wiecie toscania jest najlepsza na jasle!!!!! pizza zajebista a i inne potrawy są super!!!! duzy plus za zakaz palenia jeszcze wiekrzy za pizzera z bródką.... :hyhy: :hyhy: gdyby tylko nie był zonaty :szok: :cisza: Dla mnie ta restauracja jest nr 1 w ja
lenka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 marca 2009, 16:50

Re: Toscania

Post autor: lenka »

polecam ja wszystkim znajomym i sama tam czesto chodze!!!!! poprostu restauracja "na zdrowie"!!!!! pozdrawiam wszystkich tam pracujących i dziekuje za wysmienitą kuchnie!!!!! nr 1 w jasle!!!!!!
genowefa
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 19 grudnia 2008, 12:35

Re: Toscania

Post autor: genowefa »

ee tam wlasnie ze pizza nie jest specjalna / moze lepsza niz dawniej ale nic cudów ... są na jaśle duzo smaczniejsze pizze
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: Toscania

Post autor: angela666 »

ehh spoko budynek fajne jedzonko :hurra: :hurra:
Awatar użytkownika
klapouch
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 2 marca 2009, 13:54

Re: Toscania

Post autor: klapouch »

lenka pisze:Co wy tam wiecie toscania jest najlepsza na jasle!!!!!
masz na celu kogoś obrazić? jesli ktoś ma niemiłe wspomnienia z tej restauracji to tego nie neguj. Cieszę się, że ty "wiesz wszystko", ale pozwól żyć innym w stanie słodkiej "niewiedzy" (jeśli twierdzisz, że "co my tam wiemy") :zdegustowany: Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Toscania

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Po to wlasnie jest forum, zeby wyrazac swoje zdanie. A nie sprzeczac sie i klocic kto ma racje... Nie wszystkim sie dogodzi. Ja wyrazilam swoje zdanie wyzej i na tym zakoncze moja wypowiedz.
biedronka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 marca 2009, 13:48

Re: Toscania

Post autor: biedronka »

dawno mnie juz tam nie było, ale jakiś rok temu dobre mieli naleśniki
lenka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 marca 2009, 16:50

Re: Toscania

Post autor: lenka »

ja tez wyrazam własne zdanie .... moze ty trafiłas akurat gdy kucharka miała okres lub poprostu jej sie nie spodobałas!!!! dla mnie tam jest super i obsługa spoko.. przynajmniej nie siedze razem z pijakami tylko z kulturką wszystko.... pozdrawiam pizzera z bródka :hyhy: ;)
genowefa
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 19 grudnia 2008, 12:35

Re: Toscania

Post autor: genowefa »

no "pijaków" tam nie ma i nie ma sie co zbytnio dziwić że tam kultura skoro tam nikt nie chodzi , Niemal zawsze pusto badz z 2-3 osoby ... bida straszna tam , piwa do wyboru nie ma , jedynie żywiec i Heineken - ale ten to tylko widnieje w karcie dań bo w rzeczywistosci nie ma go nigdy :dobani: no i pozatym pizza przeciętna - a ciasto to prześwituje -takie "grube" haha
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Toscania

Post autor: Jagoda Fioletowa »

lenka pisze:ja tez wyrazam własne zdanie .... moze ty trafiłas akurat gdy kucharka miała okres lub poprostu jej sie nie spodobałas!!!! dla mnie tam jest super i obsługa spoko.. przynajmniej nie siedze razem z pijakami tylko z kulturką wszystko.... pozdrawiam pizzera z bródka :hyhy: ;)

Wynika z tego, ze w Toscanii maja nieprofesjonalna obsluge skoro podaja dobre jedzenie tylko tym, ktorzy im sie podobaja... Nie przypominam sobie, zebym byla klopotliwa klientka. Po prostu przyszlam i zamowilam jedzenie.
Sama prauje z ludzmi i zostawiam swoje zle nastroje z boku. Pewnie po prostu nie chcialo im sie zrobic nowego sosu, to wszystko... :/ Ale dla mnie to powod, zeby juz tam nie wracac.
Awatar użytkownika
klapouch
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 2 marca 2009, 13:54

Re: Toscania

Post autor: klapouch »

sorry jeśli kogoś uraziłam, po prostu irytują mnie ludzie, którzy uważają, że wiedzą wszystko najlepiej...;]
Pozdrawiam zarówno lubiących, jak i nienawidzących Toskanię;)
koniec kłótni :wstyd:
ODPOWIEDZ