Koncert poezji śpiewanej, 22 maj.

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Koncert poezji śpiewanej, 22 maj.

Post autor: nikita »

Piątek, 22 maj 2009, godz. 19.00
MDK.
Załączniki
Bez tytułu.jpg
TrolekJaslo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 16 lipca 2008, 12:22
Lokalizacja: Jasło

Re: Koncert poezji śpiewanej, 22 maj.

Post autor: TrolekJaslo »

oo spoko :) będą jakieś znane zespoły typu Cisza Jak Ta itp ??
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Koncert poezji śpiewanej, 22 maj.

Post autor: nikita »

TrolekJaslo pisze:oo spoko :) będą jakieś znane zespoły typu Cisza Jak Ta itp ??

Niestety nie, ale i tak warto przyjść :)
Koncert ten jest czysto amatorski, ale znając osoby zaangażowane mogę śmiało powiedzieć, że będzie na wysokim poziomie :)
dlatego zachęcam wszystkich do przyjścia.
TrolekJaslo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 16 lipca 2008, 12:22
Lokalizacja: Jasło

Re: Koncert poezji śpiewanej, 22 maj.

Post autor: TrolekJaslo »

hmm :) jak będę w Jaśle to możliwe że się zjawie :) czyli mówisz że fajnie jest :)
Mam takie pytanie :) Słyszałaś o projekcie "W górach jest wszystko co kocham..."?? nie wiesz czy byłby popyt na tego rodzaju koncert w Jaśle np w JDK
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Koncert poezji śpiewanej, 22 maj.

Post autor: nikita »

Oczywiście, że słyszałam :)
Wydaje mi się, że byłby, nie wiem jak dużo osób by przyszło, ale wielu moich znajomych interesuje tego typu muzyka i oni z pewnością, by się zjawili :)
Mnie niestety w piątek nie będzie, ale to są właśnie uroki studiowania daleko od Jasła, ehh.
TrolekJaslo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 16 lipca 2008, 12:22
Lokalizacja: Jasło

Re: Koncert poezji śpiewanej, 22 maj.

Post autor: TrolekJaslo »

trzeba byłoby kogoś kto się zna na organizacji koncertów i zorganizować coś takiego :) myślę że fajnie by było
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Koncert poezji śpiewanej, 22 maj.

Post autor: nikita »

TrolekJaslo pisze:trzeba byłoby kogoś kto się zna na organizacji koncertów i zorganizować coś takiego :) myślę że fajnie by było

zgadzam się;) ale póki co, zapraszam na jutrzejszy koncert. na nim z całą pewnością też będzie fajnie :D
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Re: Koncert poezji śpiewanej, 22 maj.

Post autor: Cassandra »

Koncercik bardzo przyjemny! I na inne byłby popyt, ale potrzebna jest dobra reklama. Sama jeśli mogę wybieram się na tego typu "rarytasy" (i zachęcam kogo mogę), niestety często można je przegapić właśnie z powodu słabej reklamy :zalamany:
Wśród moich znajomych też jest wiele osób chętnych na wypady na takie (że tak to nazwę) niekomercyjne koncerty, ale większości (w przeciwieństwie do mnie :P ) nie chce się oglądać każdego słupa z ogłoszeniami w poszukiwaniu plakatu skrywającego "perełkę". Dlatego reklama jest tu niezbędna. I dzięki za tą na tym forum, bo na mieście nic nie wyhaczyłam, a koncert był naprawdę niezły :ok:
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Koncert poezji śpiewanej, 10 czerwiec.

Post autor: nikita »

Ta sama ekipa robi koncert 10 czerwca 2011r., o godzinie 20.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach. Będzie można usłyszeć piosenkę harcerską, biwakową, turystyczną i nie tylko. Wstęp wolny.
ODPOWIEDZ