NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: OBCY »

To przechodzi juz ludzkie pojecie zeby czesciej robic imprezy dla cyganow niz dla Nas Polakow ! to powino sie juz skonczyc i to dawno ! niedosc ze sie widzi ich na codzien to jescze zrobia impreze i zjezdzaja sie cygany z calego podkarpacia ! zrobic im bloki na obrzezach Jasłą i ich wszystkich tam umiescic ! zrobic im osade i bedzie spokuj bez nich
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: CZ_1910 »

Popieram :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Ostatnio zmieniony 7 lipca 2009, 09:40 przez CZ_1910, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: Pemek94 »

Ja nie wiem co wam to przeszkadza? Jedna impreza w roku dla mniejszości to chyba normalne? A że władza dla nas nic więcej nie robi to nie wina Cyganów chyba nie?
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: Miś »

OBCY pisze:dla Nas Polakow !
ho ho ho, do książek, bo pewnie cyganie lepiej znają TWÓJ(!) język niż Ty.

Btw cos Ci osobiście zawinili czy dlatego ze koledzy-jp mowia ze cygany to zuo !?
borsuk316
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 19 lutego 2009, 11:05

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: borsuk316 »

Obcy głupi capie jestes
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: Insomnia »

Obcy to rasista, szkoda mu..
ktośś
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 czerwca 2009, 15:12

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: ktośś »

Dobrze Obcy mówi, niech sobie mieszkają gdzieś poza miastem, najlepiej niech w ogóle wypierda***** z Naszego kraju brudasy! :kwasny: Słava!
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: kasiuńcia »

Rasizm, rasizm i jeszcze raz rasizm.
Dlaczego tak nie piszecie o Polakach w Londynie,Irlandii, Szkocji, Niemczech, Szwecji itd. którzy szargają opinię naszego narodu?Czy ktoś im tam mówi "wy***lać"??Dlaczego więc cyganie, ludność, bez narodowości i swojego terytorium mają uciekać przez nietolerancję rasową?Co zawinili?Tak jak ludność polska, której na marginesie WIELE pozostaje do życzenia, mają swoje "czarne owce".
Dlaczego Polacy są takimi egoistami i prostakami?Dlaczego wyróżniają się agresją do innych, zazdrością i niskim poziomem inteligencji?Dlaczego wszyscy traktują nas za przysłowiowych PSÓW OGRODNIKA??
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: OBCY »

[...] was moja pisownia obchodzi ! jak bys mial takie cisnienie na nich jak Ja to tez bys z nerwow pisal jak Ja ! BIAŁE JASŁO ! ***************! SŁAVA
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: czxxcz »

jak tacy kur*a tolerancyjni jesteście to co, czemu nie wydajecie swoich córek i synów za cyganów turków itd??? Dlaczego? Czemu nie chcecie żeby wasze wnuki były czarne???
Czemu nie chcecie syna murzyna??

jestem rasistą i ch*j wam do tego, pier*le cyganów i szlak mnie trafia jak widze jak Polska staje się krajem jak WB i inne gdzie więcej ciapasów i murzynów niż rodaków!!!
Dojdzie do tego że i w Jaśle co drugi człowiek na ulicy to będzie murzyna albo cygan!!
POLSKA DLA POLAKÓW! Cygan, murzyn dziki niech spierd***la do AFRYKI!!!!

z dedykacją dla tolerancyjnych

http://www.youtube.com/watch?v=6AZBkE24FVo
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: niezapominajka »

co niektórzy piszą tu ewidentnie rasistowskie treści!! dołączając jeszcze full wulgaryzmów..dlaczego moderator nie interweniuje???
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: Mary »

kasiuńcia pisze:Rasizm, rasizm i jeszcze raz rasizm.
Dlaczego tak nie piszecie o Polakach w Londynie,Irlandii, Szkocji, Niemczech, Szwecji itd. którzy szargają opinię naszego narodu?Czy ktoś im tam mówi "wy***lać"??Dlaczego więc cyganie, ludność, bez narodowości i swojego terytorium mają uciekać przez nietolerancję rasową?Co zawinili?Tak jak ludność polska, której na marginesie WIELE pozostaje do życzenia, mają swoje "czarne owce".
Dlaczego Polacy są takimi egoistami i prostakami?Dlaczego wyróżniają się agresją do innych, zazdrością i niskim poziomem inteligencji?Dlaczego wszyscy traktują nas za przysłowiowych PSÓW OGRODNIKA??

popieram w 100% kasiuńcie

Nie ma co niektórzy pokazali w tym temacie swój poziom kultury. Nie wiedziałam że w Jaśle jest tylu rasistów i szowinistów/
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: Insomnia »

No cóż Mary, to już wiesz. A Ty OBCY taki jesteś kozak, że Polska dla Polaków a pisać po polsku nie umiesz. HAHAHA :dobani: :rotfl:
I tak dla Waszej wiadomości, to ta mniejszość narodowa zostanie przeniesiona na obrzeża miasta, na osiedle Słoneczna Kotlina. Tylko proszę mnie nie besztać, że głupoty opowiadam. Od razu mówię, że nie wiem tego na 100% ale słyszałam, że budują dla nich jeden blok.
Osobiście to nic do nich nie mam, bo żaden z nich mi nic nie zrobił. Denerwuje mnie tylko jeden fakt - nie imprezy organizowane dla Cyganów, niech sobie będą... ale to, że nic nie robią a za wszystko miasto płaci. Rachunki miasto opłaci, nowe drzwi do mieszkania, okna... wszystko z pieniędzy podatników. A oni? Siedzą w domu, pierdzą w stołek i się z nas śmieją.
No ale cóż. TAKA POLSKA.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: OBCY »

te bloki napewno nie beda dla nich ! jeszcze byscie sie zdziwili ilu jest w JAŚLE RASISTÓW!
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: sasza »

Słoneczna Kotlina dla cyganów? chyba was popiekło to osiedle to nie dla cyganów tylko dla bananów z pełna kieszenią dolarów. Ma to byc jedno z nowocześniejszych osiedli w jaśle, wątpie aby cyganie posiadali tyle szmalu na zakup mieszkania na tym osiedlu.
ODPOWIEDZ