Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: jaselko »

To kolejny mecz naszej drużyny u siebie.
Po dotychczasowych rozegranych meczach u siebie myślę ,że możemy znów spodziewać się "treningu strzeleckiego" naszych zawodników.
Żeby tylko nasi zawodnicy nie wzieli przykładu z naszych juniorów ,którzy w sobotę przegrali na własnym stadionie z juniorami LKS Skołyszyn 2-3.
Skołyszyn spisuje się nieżle w obecnym sezonie i myślę ,że zawodnicy Skołyszyna zostawią "dużo zdrowia "na boisku ,ale nasz zespół jest zdecydowanym faworytem w tym meczu jak i w całej lidze .
Mój typ 6-0.
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: Łysy »

Moim zdaniem Czarni Jasło postrzelają sobie ze Skołyszynem :) I na bank powinno być 3 pkt :) Daje wynik 5-0 :hyhy: :hurra:
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: TomekDJ »

tyle co wiem ze skołyszyna ma przyjechać pare osób :suchy:
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: czxxcz »

i co, mamy sie bać czy co?
kibic0010
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 16:26

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: kibic0010 »

3 punkty pewne...7-0
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: TomekDJ »

czxxcz pisze:i co, mamy sie bać czy co?
nie ale głupio bedzie jak tamci bede kibicowac wspierac druzyne a my nie :(
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: Jacek1986 »

Paru ze Skołyszyna siądzie "incognito" i na tym się skończy. Z reszta sytuacja była już wyjaśniana w temacie na mecz wyjazdowy ze Żmigrodem, więc nie zaczynajcie biadolić od początku.
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: TomekDJ »

dokładnie czxxcz zgadzam się z toba w 100%

ale mam tak cicho nadzieje ze ktoś przyjdzie da te głupie 6 złoty p :cwaniak: w gębe i po kibicuje :D
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: OBCY »

czxxcz pisze:jak to nie? To nie ma kibiców? Gdzie sie podziali Ci "PRAWDZIWI KIBICE" ?? (cyt.Wojtmen)
nie ma jak to nazwaiście "bandytów, chiliganów itd" i mówicie że nie ma kto kibicować? To gdzie jesteście Prawdziwi Kibice?? Wojtemn Colo gdzie Wasze tłumy prawdziwych kibiców? Gdzie Wasz prawdziwy doping? Oprawa? Organizacja? GDZIE JESTEŚCIE?
Nie chcieliście "bandytów" a teraz Wam ich brakuje? Głupio Wam że kibice Skołyszyna będą kibicować a kibice Jasła nie?
To róbcie coś! I kibicujcie!!
O to Wam chodziło....żeby nie było tych co dymią...... noi nie ma..macie co chcieliście, teraz się wykażcie i pokażcie co potraficie i co warty jest klub bez tych "bandytów" PRAWDZIWI KIBICE... :padam:
popieram w 100% Twoja wypowiedz !"bandytów" nie bedzie napewno
Orzełek
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 1 maja 2009, 09:28

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: Orzełek »

Wojtmen i inny nie musza być my przyjdzmy i jakies plakaty każdy zagada do kogos i bedzie cos do h.. pana!
soccer
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 5 lipca 2008, 17:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: soccer »

czxxcz pisze:ŻADNEGO MŁYNU, WYJAZDÓW I DOPINGU NIE BĘDZIE
I KOGO to chłopcze interesuje , mnie bynajmniej NIE
Nie było WAS w IV LIDZE ,,,poradzą sobie piłkarze i w Okręgówce !!
żenada :rotfl:
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: progres »

czxxcz pisze:ŻADNEGO MŁYNU, WYJAZDÓW I DOPINGU NIE BĘDZIE
wiem że nie jest to temat na ten dział ale musze mu odpisac.wiemy kibicu heh, nie było was w IV lidze nie mas was wogóle, nowy sposób kibicowania przez internet, widać że jestescie na czasem hehe, nowoczesni "kibice" z was, tak naprawe [...] was obchodzi ten klub, przychodzicie tylko na karpaty i sandecje wyjazdy tak naprawde mozna was nazwac "kibicami na chwike" i tylko mi nie mów że wy jestescie tym klubem albo że jest wasz bo sie posikam, jestescie chyba unkatem kibiców którzy nie chodzą na mecze
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: carlo07 »

jaselko pisze: Żeby tylko nasi zawodnicy nie wzieli przykładu z naszych juniorów ,którzy w sobotę przegrali na własnym stadionie z juniorami LKS Skołyszyn 2-3.
Starsi przegrali ale młodsi pomścili starszych, mimo że zagrali słaby mecz ;)
Orzełek
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 1 maja 2009, 09:28

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: Orzełek »

Progres napisałes wiem że nie jest to temat na ten dział ale musze mu odpisac.wiemy kibicu heh, nie było was w IV lidze nie mas was wogóle, nowy sposób kibicowania przez internet, widać że jestescie na czasem hehe, nowoczesni "kibice" z was, tak naprawe [...] was obchodzi ten klub, przychodzicie tylko na karpaty i sandecje wyjazdy tak naprawde mozna was nazwac "kibicami na chwike" i tylko mi nie mów że wy jestescie tym klubem albo że jest wasz bo sie posikam, jestescie chyba unkatem kibiców którzy nie chodzą na mecze



Popieram w 1000000% nic nie robicie !!!Szkoda wam 6 zł;/
doktor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 264
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 09:26

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: doktor »

Nie, nie może być dobrze w tym Jaśle nieustanne kłótnie bluzganie na siebi iyp. Ludzie klub jest jeden i powinno się go pielęgnować a jeśli jest komuś nie wygodnie niech jeździ do Kołaczyc i Bieżdziedzy przecież żyjemy w wolnym kraju?. Za bardzo to nikogo nie interesuje czy wy przyjdziecie czy nie sami sobie robicie na forum z tego sztuczny tłok. I na koniec sorry za oftopa ale człowiek nie wytrzymuje czasami.
Zablokowany