Galerianki

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Galerianki

Post autor: Jaślanka »

Wcale nie uznaję, że jest to coś dobrego! Nie wpieraj mi czegoś, czego nie napisałam :!: :!: :!: Uważam po prostu, że sex z miłości jest bardziej ludzki, niż, jak to dosadnie ująłeś, pie.... za pieniądze :!: :!: :zly:

I nie musisz być taki ironiczny :!: To ty chyba logicznie nie myślisz, oj przepraszam, może i logicznie, ale na pewno bez uczuciowo :zly:
I rzucasz tu jakieś swoje durne filozoficzne i prostackie uwagi :krzeslem:
Przypominam, że jest to temat GALERIANKI i wypowiadamy się tu na temat tego filmu, a Ty jak zawsze schodzisz na takie tematy, i tak prowokująco piszesz... wciąż zwracając uwagę na swoją, wcale nie taka wspaniałą jak Ci się wydaje, osobę :dobani:
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: Galerianki

Post autor: Ryszard L.S. »

Serio uważasz, że jestem wspaniały? ;) Wiesz, trudno mi się nie zgodzić z tak sformułowaną opinią przez osobę, którą - proszę o wybaczenie - potraktowałem z nadmierną, nie licującą z poczuciem rycerskości, ironią ;)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Galerianki

Post autor: Jaślanka »

Tak, jesteś aż tak wspaniały... :padam: :zdegustowany: :padam:
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Galerianki

Post autor: Agness »

Ryszardzie L.S wyluzuj troche, :cwaniak: , zapal zioło, idż na spacerek, zrób coś ze sobą, hehhe. A wracając do tematu galerianek w Jaśle, uważam że małolaty sprzedające sie za kase lub nowe błyskotki są wszedzie i wcale nie muszą wystawać po centrach handlowych i galeriach w kusych strojach i szukać sponsorów, wystraczy, że taka [...] wejdzie na czata czy społecznościowy portal, gdzie bez problemu można znależc sponsora :) Zresztą to ,,COŚ" u nas w Jasle nie mozna nazwac galeria, hehe :)
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: Galerianki

Post autor: Ryszard L.S. »

Agness - dla twojej wiedzy, małolatek uprawiających seks za darmo jest znacznie więcej! ;) Ale one robią to z miłości, co jest takie wzruszające i rzeczywiście nie potrzebują żadnej galerii, by poszukać sobie kogoś (kolega z gimnazjum wystarczy) :D Całą tą przeuroczą dyskusję podsumuję dialogiem ze starego żarciku: Ja wyjdę za mąż z miłości! No, ja też, jak nie znajdę nic lepszego! :rotfl: Jakie "zioło" masz na myśli? :niepewny:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Galerianki

Post autor: kasiuńcia »

Na każdym forum musi się znaleźć przysłowiowa "czarna owieczka" taka jak Ty Ryszardzie. Ale nie wycofuj się...Tzw. "mąciciel" też jest potrzebny ;)
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Galerianki

Post autor: Agness »

Ryszard L.S. pisze:Agness - dla twojej wiedzy, małolatek uprawiających seks za darmo jest znacznie więcej! ;) Ale one robią to z miłości, co jest takie wzruszające i rzeczywiście nie potrzebują żadnej galerii, by poszukać sobie kogoś (kolega z gimnazjum wystarczy) :D Całą tą przeuroczą dyskusję podsumuję dialogiem ze starego żarciku: Ja wyjdę za mąż z miłości! No, ja też, jak nie znajdę nic lepszego! :rotfl: Jakie "zioło" masz na myśli? :niepewny:


A co mają wspólnego małolaty uprawiające seks ze sobą w gimnazjum,( czy z miłości czy też nie to już nie mój problem), a nastolatki sprzedające sie za kase, szukające łatwego zysku, bo kieszonkowe im nie wystarcza? Czy ty też czekałeś z odbyciem pierwszego stosunku do 18? :D Chyba jakaś kobieta Cie mocno zraniła, dlatego teraz nie wierzysz w prawdziwą miłośc dwojga ludzi. :) A na myśli miałam, takie ziółka które odstresowują zmęczony, sflustrowany umysł! :cool:
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Galerianki

Post autor: pablo »

u mnie we wsi też są "galerianki", ze spożywczego!, dają za margarynę :rotfl:

a tak na serio to ich sprawa co robią ze swoim ciałem :) jeśli się nie ma w głowie to trzeba nadrabiać innymi częsciami ciała :D a one bardzo dobrze uzupełniają te braki :D
pozdr
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: Galerianki

Post autor: Ryszard L.S. »

Agness - w tym wątku napisałem, że jestem przeciwny uprawianiu seksu przez małolaty z powodów moralnych ;) Jak Ci to sprawi przyjemność, to mogę nawet napisać, że uważam, iż jest to grzech ;) Skoro zatem spotykam się z poglądem, który uważa seks smarkaczy za coś w rodzaju słynnego clintonowskiego "palenia bez zaciągania", czyli takie nie całkiem złe, a nawet wręcz całkiem dobre (bo wszyscy tak robią, co jest wyjątkowo rozbrajającym argumentem), a jednocześnie wrzeszczy pod niebiosa, że panienki uprawiające seks za kasę czy prezenty są be, to budzi to moje głębokie rozbawienie. Bo albo my dear Agness (bardzo mi się podoba ten nick ;) ) uznajemy, że seks małolatów jest be albo uznajemy, że jest ok. Jeżeli zaś uznamy, że jest ok, to wtedy nie rozumiem, dlaczego czerpanie korzyści materialnych z robienia rzeczy przyjemnych miałoby być negatywnie oceniane? ;) Ja osobiście np. zawsze chciałem zarabiać wykonując pracę, która mi sprawia przyjemność. Czyżbyś w tej kwestii miała inne zdanie? :szok: Dlatego, jeżeli raz uznasz, że coś, co z każdego punktu widzenia: medycznego, społecznego, religijnego, itp. jest złe, zasługuje jednak - w Twoich oczach - na akceptację to idź na całość i bądź konsekwentna. A skoro uważasz, że 16-letnia panienka może uprawiać seks z chłopakiem, to dlaczego nie miałaby tego robić z takimi nieco starszymi i jeszcze przy okazji dostać trochę kasy, by sobie kupić wystrzałowy ciuch ;) Oczywiście, z mojego męskiego, a więc szowinistycznego punktu widzenia: lepsze są dziewczyny, które idą do łóżka z miłości od tych, co robią to za kasę! Z prostych przyczyn: te pierwsze są tańsze! :ok:
Ostatnio zmieniony 6 stycznia 2010, 22:59 przez Ryszard L.S., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Galerianki

Post autor: Jaślanka »

Ryszard L.S. pisze:A skoro uważasz, że 16-letnia panienka może uprawiać seks z chłopakiem, to dlaczego nie miałaby tego robić z takimi nieco starszymi i jeszcze przy okazji dostać trochę kasy, by sobie kupić wystrzałowy ciuch ;) Oczywiście, z mojego męskiego, a więc szowinistycznego punktu widzenia: lepsze są dziewczyny, które idą do łóżka z miłości od tych, co robią to za kasę! Z prostych przyczyn: te pierwsze są tańsze! :ok:
Aż mnie zamurowało jak to przeczytałam :szok: :szok: :szok:
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Galerianki

Post autor: Agness »

Ryszard L.S. pisze:Agness - w tym wątku napisałem, że jestem przeciwny uprawianiu seksu przez małolaty z powodów moralnych ;) Jak Ci to sprawi przyjemność, to mogę nawet napisać, że uważam, iż jest to grzech ;) Skoro zatem spotykam się z poglądem, który uważa seks smarkaczy za coś w rodzaju słynnego clintonowskiego "palenia bez zaciągania", czyli takie nie całkiem złe, a nawet wręcz całkiem dobre (bo wszyscy tak robią, co jest wyjątkowo rozbrajającym argumentem), a jednocześnie wrzeszczy pod niebiosa, że panienki uprawiające seks za kasę czy prezenty są be, to budzi to moje głębokie rozbawienie. Bo albo my dear Agness (bardzo mi się podoba ten nick ;) ) uznajemy, że seks małolatów jest be albo uznajemy, że jest ok. Jeżeli zaś uznamy, że jest ok, to wtedy nie rozumiem, dlaczego czerpanie korzyści materialnych z robienia rzeczy przyjemnych miałoby być negatywnie oceniane? ;) Ja osobiście np. zawsze chciałem zarabiać wykonując pracę, która mi sprawia przyjemność. Czyżbyś w tej kwestii miała inne zdanie? :szok: Dlatego, jeżeli raz uznasz, że coś, co z każdego punktu widzenia: medycznego, społecznego, religijnego, itp. jest złe, zasługuje jednak - w Twoich oczach - na akceptację to idź na całość i bądź konsekwentna. A skoro uważasz, że 16-letnia panienka może uprawiać seks z chłopakiem, to dlaczego nie miałaby tego robić z takimi nieco starszymi i jeszcze przy okazji dostać trochę kasy, by sobie kupić wystrzałowy ciuch ;) Oczywiście, z mojego męskiego, a więc szowinistycznego punktu widzenia: lepsze są dziewczyny, które idą do łóżka z miłości od tych, co robią to za kasę! Z prostych przyczyn: te pierwsze są tańsze! :ok:
Więc drogi Ryszardzie L.S twierdzisz, że jesteś przeciwny uprawianiu seksu przez małolaty z powodów moralnych? Przecież dla Ciebie stosunek seksualny to tylko rytuał, ,,taniec godowy" taki jak u zwierząt, a z tego co mi wiadomo u zwierząt to raczej nie jest grzech :) Nie myśle, że seks małolatów jest czymś dobrym ani czymś złym, to ich ciała ich życie i wykorzystują to najlepiej jak potrafią(wisi mi to i powiewa). Twoje posty na forum cechuje makiwawelizm :) Więc traktuje je pół żartem, pół serio ;) Miłego dzionka :)
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Galerianki

Post autor: Insomnia »

Heh, a mnie wypowiedzi Ryszarda się podobają. Napiłabym się z takim wódki.
Awatar użytkownika
CzarnoBialeSerce
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 27 września 2009, 10:47
Lokalizacja: nieważne

Re: Galerianki

Post autor: CzarnoBialeSerce »

tam ktoś z początku pisał o ten Patent z Nożem "Niestety Nie działa" ; ) :dobani:
korniczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 marca 2009, 16:01

Re: Galerianki

Post autor: korniczek »

Siedzę i czytam wszystkie wypowiedzi i normalnie z niektórych mi się śmiać chce....Trudno się nie zgodzić, że zjawisko tak ładniej i kulturalniej napiszę sponsoringu istnieje nie tylko w dużych miastach, ale też i w naszym mieście. Zresztą wchodząc tutaj miałam nadzieję poczytać opinię na temat filmu, a nie dyskusje na temat seksu nieletnich z miłości :hyhy: No a poważnie to film spoko, ukazuje polskie realiai chciałabym dodać tak tylko od siebie,że oglądając ten film to na myśl nasunęło mi się tylko jedno miejsce w Jaślegdzie takie zjawisko jest pospolite-mowa o naszym super Clubie Muzycznym"E....." :)
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Galerianki

Post autor: Agness »

pablo pisze:u mnie we wsi też są "galerianki", ze spożywczego!, dają za margarynę :rotfl:


pozdr
Hehe, zgadzam sie z pablo:)
ODPOWIEDZ