Da grasso w jasle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Konto usunięte

Re: Da grasso w jasle

Post autor: Konto usunięte »

johny3050 pisze:Na twojej zmianie. :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Acha :/ czyli,że co? - mam się podać do dymisji? ;)
Jeśli to było w tą ostatnią sobotę to się zgodzę bo byłem sam i było dużo zamówień :/
-bardzo przepraszamy Klientów i prosimy o cierpliwość,którą wynagradzamy większą ilością składników :hyhy:
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: Da grasso w jasle

Post autor: Aganieszka »

Tomiko9 pisze:
Aganieszka pisze:Kiedy weszłam do środka byłam mile zaskoczona! Ale kiedy zobaczyłam jak nalewano nam piwa i po 50minutowym oczekiwaniu na pizze miałam dość! Podkreślę, że na pizze czekałam w lokalu! Czekałam i się nie doczekałam!
Witaj Aganieszka
Jesteś w stanie powiedzieć (no napisać) w jaki to było dzień? tj.dokładną datę

Drogi Tomiko9.
Niestety nie mam w zwyczaju zapisywać gdzie i kiedy wychodzę! Było to kilka dni po otwarciu lokalu. Może to przypadek, ale nie każcie więcej głodnemu człowiekowi czekać tak długo i nie podawajcie wcześniej na jego oczach pizzy tym, którzy przyszli później! :mur:
Napewno się tam jeszcze wybiorę, jeżeli jednak sytuacja się powtórzy, to będzie to mój ostatni raz!
Konto usunięte

Re: Da grasso w jasle

Post autor: Konto usunięte »

Aganieszka pisze:Drogi Tomiko9.
Niestety nie mam w zwyczaju zapisywać gdzie i kiedy wychodzę! Było to kilka dni po otwarciu lokalu. Może to przypadek, ale nie każcie więcej głodnemu człowiekowi czekać tak długo i nie podawajcie wcześniej na jego oczach pizzy tym, którzy przyszli później! :mur:
Napewno się tam jeszcze wybiorę, jeżeli jednak sytuacja się powtórzy, to będzie to mój ostatni raz!
Przepraszam Aganieszko za taki rozwój tamtych wydarzeń,tak,już pamiętam,kilka dni po otwarciu...
-wiesz,rozkręcamy się i z każdym dniem zbieramy doświadczenie, :zawstydzony: jestem za taką naszą wpadkę,dodam,że poprawę już widać :)
Awatar użytkownika
Skała
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 1 stycznia 2010, 21:04

Re: Da grasso w jasle

Post autor: Skała »

Nie no ja muszę wejść w obronę Tomiko9.Tam był za przeproszeniem taki zapierdziel,że nie było się gdzie ruszyć,wiem bo widziałem na własne oczy.Wpadka była,ale teraz interes idzie pełną parą i już się staje poważną konkurencją dla innych jasielskich pizzeri. :super:
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Da grasso w jasle

Post autor: mafia37 »

Agnieszka jak ci sie nie podoba to nie zamawiaj :mur: zostanie bez ciebie jeszcze tylko 10 tys klientów i mediaexpert. :hyhy:
Konto usunięte

Re: Da grasso w jasle

Post autor: Konto usunięte »

mafia37 pisze:i mediaexpert. :hyhy:
O! :D od dziś Mediaexpert ma większą ilość składników w pizzy! :D
gbh1976
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 25 kwietnia 2009, 12:30

Re: Da grasso w jasle

Post autor: gbh1976 »

Pajak i ssssssssssssssloneczko a da Grasso wiocha w jesze wiekszej wiosce :mur:
Awatar użytkownika
mati
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 3 lutego 2009, 12:04
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów

Re: Da grasso w jasle

Post autor: mati »

gbh1976 pisze:Pajak i ssssssssssssssloneczko a da Grasso wiocha w jesze wiekszej wiosce :mur:

Pająk zamknięty a w słoneczku nie jadłem.... a skoro w da Grasso jest ruch to pewnie pizza dobra... oby nie popsuła się po paru tygodniach jak już się "przyciągnie" klienta.

a gbh1979 jak Twój smak i gust jest wprost proporcjonalny do sposobu pisania i inteligencji to sądzę, że w da Grasso jest całkiem dobra pizza :)
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2010, 09:40 przez mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Konto usunięte

Re: Da grasso w jasle

Post autor: Konto usunięte »

gbh1976 pisze:da Grasso wiocha w jesze wiekszej wiosce
Kolego-rozwiń ten wątek,bo mnie ciekawi,dlaczego tak twierdzisz? ;)
mati pisze:sądzę, że w da Grasso jest całkiem dobra pizza :)
:D zapraszam,sam się przekonasz ;)
zdziwiona???
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 9 grudnia 2009, 11:13

Re: Da grasso w jasle

Post autor: zdziwiona??? »

ja wczoraj skusiłam sie i......... jestem bardzo zadowolona ! :padam: w tej chwili moge smialo powiedziec ze w da grasso jest najlepsza pizza w jasle ! wymiata wszystkie inne pizzerie jasielskie ! fakt ze czeka sie bardzo długo (prawie 2 godziny) ale było warto !była cieplutka, jest warta swojej ceny ! a sosy ..... tan czerwony to raczej do spagetti mi pasuje a czosnkowy troche słodkawy ale dobry.polecam wszystkim!!!!!
Awatar użytkownika
slawko1987
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 2 czerwca 2009, 14:26

Re: Da grasso w jasle

Post autor: slawko1987 »

NIESTETY. Byłem tam wczoraj ale czekanie 70 :wsciekly: :wsciekly: min na pizze to mnie lekko mówiąc zdenerwowało, co prawda pizza była nadwyra zdobra ale zdecydowanie za długo wyczekiwana, i jeszcze trzeba było patrzeć jak zamiast goscią w lokalu, to większość pizz wyjeżdzałao na wynos, wydale mi sie że klienci na miejscu powinni dyć traktowani chociaż minimalnie lepiej
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Da grasso w jasle

Post autor: nikita »

O ile się nie mylę to w Da Grasso pizza robiona jest od podstaw, dlatego przy wielu zamówieniach nie ma się co dziwić, że to dość długo trwa.
Konto usunięte

Re: Da grasso w jasle

Post autor: Konto usunięte »

slawko1987 pisze:wydale mi sie że klienci na miejscu powinni dyć traktowani chociaż minimalnie lepiej
I są Kolego :) a co do kolejności to nie jest ona zależna ode mnie :( takie mam zalecenie od sił wyższych :|
nikita pisze:O ile się nie mylę to w Da Grasso pizza robiona jest od podstaw, dlatego przy wielu zamówieniach nie ma się co dziwić, że to dość długo trwa.
Tak Droga Koleżanko,robimy ją od podstaw,i choć się staramy jak tylko możemy to ten czas jest właśnie taki :(
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: Da grasso w jasle

Post autor: Aganieszka »

mafia37 pisze:Agnieszka jak ci sie nie podoba to nie zamawiaj :mur: zostanie bez ciebie jeszcze tylko 10 tys klientów i mediaexpert. :hyhy:
Bardzo chciałabym spróbować tamtejszej pizzy - część z was się nią zachwyca. Nie rozumiem mafio37 twojego oburzenia :zakrecony: Nie piszę ,że jest zła, tylko że do tej pory (po raz kolejny) nie było mi dane jej spróbować :mur: Chyba naprawdę będę musiała zamówić przez telefon - może wtedy się uda ;) Pozdrawiam wszystkich tamtejszych pracowników, bo mają dużo roboty, oczywiście na wynos!!!
krzysiekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:04

Re: Da grasso w jasle

Post autor: krzysiekkk »

jak dla mnie to jest :ok: pizza spoko, piwko w bardzo dobrej cenie :hyhy: no a to ze czasem trzeba "troche" poczekac to juz inna kwestia.. ale warto czasem zwrocic uwagę na to jaki jest ruch i jak sie chlopaki muszą uwijać mimo iż pracują pojedynczo.. wiec troszke luzu ;) no ale to nasza narodowa "cecha" narzekać wszędzie i na wszystko jak tylko trzeba na cos czekac.. urząd, przychodnia, bar czy restauracja.. z tą rózniąca ze gołym okiem w poszczegolnych miejscach można spostrzec kto tak naprawde ma zapier....l a kto sie opier....la i ma wszystko w poważaniu:) bo to duuuza roznica :mur: takie jest moje zdanie :P wiec jesli komus nie pasuje to..prosta sprawa - zyjemy w demokratycznym panstwie i jak sie nie podoba to nikt "Cie" nie zmusza zeby tam chodzić :cisza:
ODPOWIEDZ