restauracja Toscania, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Radiant
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 marca 2009, 10:16

Re: Toscania

Post autor: Radiant »

Chyba najlepsze miejsce na lunch 30 latków czy jakas randkę ...ceny dla gimnazjalistow zaporowe i uczniakow przeróznej maści.
Dobre italiańskie jedzonko, nie że tylko pizza ( choc tez jest super ) , super wina
Świetne są z drugich dań " fileto di maiale della casa con verdure e patate al forno "
a z pizzy " 17 "/ broccoli + ekstra karczochy .
Z zup warto zamówic kremową z borowików .
Z past " Ravioli al Funghi ".
I do tego świetne wino " Chardonnay delle Venezie " - białe , wytrawne, schłodzone.

Super , że tego typu knajpa jest w Jaśle.
Pozdrawiam smakoszy , klientów oraz cały Personel Toskanii,
stały klient
lenka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 marca 2009, 16:50

Re: Toscania

Post autor: lenka »

Radiant pisze:Chyba najlepsze miejsce na lunch 30 latków czy jakas randkę ...ceny dla gimnazjalistow zaporowe i uczniakow przeróznej maści.
Dobre italiańskie jedzonko, nie że tylko pizza ( choc tez jest super ) , super wina
Świetne są z drugich dań " fileto di maiale della casa con verdure e patate al forno "
a z pizzy " 17 "/ broccoli + ekstra karczochy .
Z zup warto zamówic kremową z borowików .
Z past " Ravioli al Funghi ".
I do tego świetne wino " Chardonnay delle Venezie " - białe , wytrawne, schłodzone.

Super , że tego typu knajpa jest w Jaśle.
Pozdrawiam smakoszy , klientów oraz cały Personel Toskanii,
stały klient
pozdrawiam cie stały kliencie..... nie twierdze ze tylko pizza tam jest super... fajna jest borowikowa i inne zupki... nie chciałam nikogo obrazic forum jest po to zeby wyrazac swoją opinie ty masz złe wspomnienia z tego miejsca ale to nie znaczy ze musisz od razu krytykowac wszystkich którzy sie dobrze wypowiadaja na temat toskanii....ja osobiscie dobrze sie tam czuje i wszystko mi smakuje... a ty mozesz nie wracac tam jak nie chcesz dla nich to bedzie mała strata... pozdrawiam miłosników toskanii
speeeddd.
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 19:05

Re: Toscania

Post autor: speeeddd. »

gdzie jest Toscania ? :niepewny:
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Toscania

Post autor: johny3050 »

Słyszałem że w Toskanii mają nowe ceny i zrobili jakieś fajne promocje. Wie ktoś coś więcej na ten temat? Można gdzieś zdobyć jakąś ulotkę, informacje o tych nowościach, itp. ??
jartys

Re: Toscania

Post autor: jartys »

poziomka
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwietnia 2010, 17:08

Re: Toscania

Post autor: poziomka »

pizze mają świetną, inne dania również bardzo dobre. ale lubię tam chodzić tylko w lecie, gdy ogródek jest czynny, bo w środku ciasno i mało przyjemnie. no i kelner, jak dla mnie, średnio rozgarnięty...
mysza69
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, 17:21

Re: Toscania

Post autor: mysza69 »

[quote="poziomka"]pizze mają świetną, inne dania również bardzo dobre. ale lubię tam chodzić tylko w lecie, gdy ogródek jest czynny, bo w środku ciasno i mało przyjemnie. no i kelner, jak dla mnie, średnio rozgarnięty...
\
poziomka pisze ze kelner słabo rozgarnięty ale nikt nie popatrzy na szefa jaki on dopiero jest rozgarnięty . Jedzonko jest tam pyszne ale tylko idiota może ustalić takie wysokie ceny. A ja z obsługi jestem bardzo zadowolona, zawsze jestem profesjonalnie i z klasą obsłużona i rzadko spotyka się tak miłą obsługą, moim zdaniem w Toskani wszystko jest super oprócz szefa, małego kierowcy i oczywiście wygórowanych cen
mysza69
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, 17:21

Re: Toscania

Post autor: mysza69 »

piszecie to co myślicie i każdy z was ma też trochę racji. ja jestem bardzo zadowolona z tej restauracji, pomimo tego ,że nie wszystko jest idealne tak jak juz wspomniałam. :) ale nie zapominajcie o tym ze są tam dwie zmiany kucharek, kelnerów i pizzerów. :krzeslem: ja uczęszczam tylko wtedy gdy jest ten pizzer z bródka taki szatyn ;) i na tej zmianie jest spoko, bo na tej drugiej zmianie nikt nie dba o klienta z tego co zauważyłam...wiec czasami warto zwrócić na to uwagę :)
edunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 marca 2010, 23:20

Re: Toscania

Post autor: edunia »

Oj gdybyście wiedzieli co jecie to byście szerokim łukiem omijali to miejsce. Smacznego :)
maniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 12:52

Re: Toscania

Post autor: maniek »

Witam.
Chciałem się ustosunkować do kilku ostatnich postów. Mysza69 pisze: „nikt nie patrzy na szefa, jaki on jest dopiero nierozgarnięty. Jedzonko jest tam pyszne, ale tylko idiota może ustalić takie ceny.” Otóż nie jest to idiota, ale człowiek z głową na karku. Jeśli chodzi o ceny: Nasze potrawy są przyrządzane zawsze z produktów NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI (klasa I) !; nie kupujemy produktów tanich, po przecenach, takich, których data ważności zbliża się ku końcowi, produktów gorszej jakości; klasy II, czy III. Jak powszechnie wiadomo: CENA idzie zawsze w parze z JAKOŚCIĄ. Dlatego też ceny są niskie w stosunku do jakości produktów, jakich używamy, jak również do wielkości porcji dań i pizzy, które serwujemy, o czym świadczy fakt, że jedzenie od nas Pani smakuje, bo sama Pani pisze: „jedzonko jest tam pyszne”.Klient nie wyjdzie od nas głodny. Zapewniam Panią, że każda zmiana stara się dbać o klienta w taki sam sposób, ale dziękuję za słowa krytyki, bo jak wiadomo, one uczą. Będziemy to korygować i przedyskutujemy z pracownikami.

Co do słów Edunia: „Oj, gdybyście wiedzieli, co jecie, to byście szerokim łukiem omijali to miejsce”. Widzę, że nigdy nie był Pan/Pani w naszej restauracji. Otóż posiadamy OTWARTĄ KUCHNIĘ i naszym atutem jest właśnie to, że klient widzi co i w jaki sposób jest przygotowywane od początku do samego końca, od rozpoczęcia przyrządzania potrawy, po ułożenie jej na talerzu. Dotyczy to zarówno pizzy, jak i dań obiadowych. Klient ma cały czas przed oczami to, jak, z czego i w jaki sposób gotujemy, dlatego też nie możemy i nie pozwalamy sobie na żadne uchybienia pod tym względem. Taki też był cel otwarcia naszej restauracji: aby było widać że jest czysto, świeżo i zdrowo.
Powtórzę jeszcze raz: U nas liczy się NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, a ceny nie są wysokie. W ostatnim czasie zmieniliśmy ceny, jak i wprowadziliśmy promocje. Zapraszam i życzę smacznego.

Do Moderatora: Powyższy tekst nie ma charakteru reklamowego. Jest on odpowiedzią i sprostowaniem na niektóre wypowiedzi innych użytkowników.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Toscania

Post autor: kasiuńcia »

No proszę : Jak ładnie, kulturalnie i na poziomie można się obronić.
edunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 marca 2010, 23:20

Re: Toscania

Post autor: edunia »

tragedia...
Ostatnio zmieniony 4 maja 2010, 22:18 przez edunia, łącznie zmieniany 1 raz.
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: Toscania

Post autor: angela666 »

no własnie kuchni jest otwarta zreszta widziałam kto to przyrządza znam ta pania jest schludna i nie wierze zę dawałaby nam jedzenie gotowane z byle czego chce tu uwzglednic produkty byłam tam na chcwile kelner czarujacy usmiechał sie do mnie kazał mi usciac był prze miły pani kucharka tym bardziej :) :)
kryska
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2010, 22:25

Re: Toscania

Post autor: kryska »

Moje spostrzeżenia na temat Toskanii restauracji rzekomo!!!!!!!!!
Bo teraz to jest raczej mordownia a nie restauracja po miedzy papugi a parkowa bym to wsadził!!!!!!!!
byłem ostatnio ze znajomymi i zabolało mnie ze kelnerka niby miła a tak naprawdę to zna się na obsłudze klienta jak ja na lotach smigłowcem
lata jak by miała gorączkę i co bolało mnie to to ze niby w restauracji a WIESIU JAJKO śpi na stoliku to jest wiec melina
Pytanie do właściciela !!!!!!!!! :mur: :mur: :szok:
skąd żeś ją chłopie wydarł??????????
od pługa czy co??????
ja więcej już tam nie zawitam i nie polecam nikomu no chyba ze kelnerka jest na chwile to oki
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Toscania

Post autor: mała111 »

W takim razie i ja się wypowiem :) jadłam tam kilka razy ogólne wrażenie spoko jedzonko smaczne zwłaszcza pizza :] niestety zazwyczaj zamawiam do domu w restauracji byłam raz bardzo dawno temu ,ale siedziałam na zewnątrz więc nie wypowiem się na temat wnętrza,ale akurat z innych źródeł wiem że właściciel nie zamawia badziewia tylko same najdroższe i najlepsze produkty co niestety wpływa na wysokość cen ale również jak widać większości z nas smakuje :) szacun dla niego bo wiem że są knajpy zaopatrujące się w koszykach przecen ,a w Toskanii przynajmniej mamy pewność że jemy świeże i najlepsze .Polecam
ODPOWIEDZ