Jasielskie Pantery

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
ReX^_^
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 27 lipca 2006, 17:19
Lokalizacja: Jasło

Jasielskie Pantery

Post autor: ReX^_^ »

Noi liga sie skonczyla, juz piec miesiecy dzialalnosci panter minelo...jakie szanse dajcecie na przyszlosc panter po tym sezonie ... wedlug mnie Pantery sa za krutko zeby jeszce muwic o pierwszej lidze itd ... ale jak na pierwszy sezon Panter pomimo duzych przeszkod takie jak stadion czy finanse bardzo dobrze sobie radza :ok: :ok: :ok: :super: :super: :super: a jak wy uwazacie? ;)
PanteryJaslo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 20 maja 2006, 15:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: PanteryJaslo »

Również uważam, że mimo iz działamy zaledwie kilka miesięcy ponownie w Polskim baseballu, (po tak długiej przerwie ;) ) ludzie dostrzegaja nas jako "cos dobrego" i uważaja, że powninnismy dalej to "ciagnąć" mimo niektórych przeciwności ludzkich i losu.
:padam:
Dlatego (i nie tylko dlatego :D ) planujemy i bedziemy się starać z wszystkich sił, aby to nie była tylko jednoroczna, bądź jednosezonowa przygoda z baseballem. :)
Ze swojej strony moge zapewnić, że przyszły sezon bedzie dla Panter sezonem o wiele lepszym pod wzgledem sportowym jak i organizacyjnym!!! :super: :super: :hurra: :padam:
Łukasz J.
WIELKI SKARBNIK
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 4 września 2006, 15:14
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: WIELKI SKARBNIK »

Z tym kończeniem sezonu to nie byłbym taki pewny Pantery atakują z zaskoczenia i może uda nam się jeszcze zaskoczyć Jasło czymś w tym sezonie???? :hyhy:
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: karson1910 »

WIELKI SKARBNIK pisze:Z tym kończeniem sezonu to nie byłbym taki pewny Pantery atakują z zaskoczenia i może uda nam się jeszcze zaskoczyć Jasło czymś w tym sezonie????
Czyżby pierwsza liga? :hyhy:
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: natalijka »

powodzenia w Kutnie :)
WIELKI SKARBNIK
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 4 września 2006, 15:14
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: WIELKI SKARBNIK »

Zamysły Zakonu są nie odgadnione niczym ścieżki Pana :wstyd: Na Kutno trzeba KASY KASY i jeszcze trochę Kasy. Poza tym nie wiem czy chłopaki z druzyny są na tyle mocni by powalczyć z o I lige dla Jasła .
ZARZĄD JKB wierzy w chłopaków że dadzą rady, jeśli ktoś jeszcze wierzy w Pantery niech dodaje otuchy chłopakom na Forum

Ps Natalijka chciałbym cię spotkać zadziwiająco dużo wiesz o klubie ;)
Może zajełabyś się tworzeniem drużyny softballowej? lub zespołu ,,czilliderek"?
Mówie serio. Pozdrawiam Wielki Skarbnik Zakonu
Awatar użytkownika
Head
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 30 sierpnia 2006, 13:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: Head »

Jeżeli PANTERY będa miały stworzone odpowiednie warunki do trenowania, to z pewnością w przyszłym roku pierwsza, a za dwa lata extraliga. Wierzę w Zarząd JKB, że stanie na głowie aby umożliwic chłopakom grę na najwyższym poziomie. GO PANTHERS! GO PANTHERS! GO PANTHERS! GO!!!
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: natalijka »

Nie no... czirliderki, tylko nie to :D
A czy dużo wiem... to ja nie wiem, czy ja wiem ;)
W profilu są podane moje namiary, więc jak coś to prosze pisac :)pozdrawiam
WIELKI SKARBNIK
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 4 września 2006, 15:14
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: WIELKI SKARBNIK »

W dniu wczorajszym tzn.6 wrzesień 2006 na wspólnym posiedzeniu Zarządu Klubu JKB Pantery Jasło, trenerów i przedstawiciela drużyny podjeto decyzję o zatwierdzeniu wyjazdu do KUTNA na Turniej Kwalifikacyjny o wejście do I LIGI BASEBALLU. Mimo braku środków finansowych jesteśmy pełni nadziei że uda nam się przy pomocy ludzi dobrej woli wspólnie sfinasować koszty wyjazdu i zakwaterowania. Planowany wyjazd nastąpi w dniu 21 wrzesień ok. godz. 14.00.

Stawką turnieju jest powrót I ligi do Jasła.
PanteryJaslo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 20 maja 2006, 15:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: PanteryJaslo »

Teraz pozostało nam tylko trenować i pokazać na co nas naprawde stać :) Czasu do meczy jest naprawde niewiele, ale jest nadzieja, że na ten turniej pojadą wszyscy zawodnicy z pierwszego składu co mnie bardzo cieszy :super: :hurra:
Awatar użytkownika
aNia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 2 maja 2006, 13:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: aNia »

... pytanko co do oficjalnej strony Panter : P Może by ją tak zaktualizować ?!! :hyhy: Powodzenia w Kutnie :oczami:
ReX
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 lipca 2006, 17:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: ReX »

Powodzenia Pantery :padam: :padam: :padam:
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: natalijka »

to chyba Eska się zajmuje tą stroną z tego co widziałam :D I do akutalizacji jak widać mu się nie pali :D :) No, ale wydaje mi się, że na wszystko przyjdzie czas:D
Davs
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:21
Lokalizacja: NY

Re: Jasielskie Pantery

Post autor: Davs »

Ile druzyn awansuje z Kutna
WIELKI SKARBNIK
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 4 września 2006, 15:14
Lokalizacja: Jasło

KUTNO 2006

Post autor: WIELKI SKARBNIK »

W Kutnie awansują do I Ligi tylko 2 drużyny z 4 tam grających (MKS Władysławowo,Orły Gdańsk,Gepardy Żory i Pantery Jasło)
ODPOWIEDZ