Odzież ciążowa

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Paula87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 1 marca 2010, 20:08

Odzież ciążowa

Post autor: Paula87 »

Czy któraś z Pań na forum orientuje się gdzie w Jaśle można kupić jakies fajne ciążowe ciuszki? Będę wdzięczna za każdy namiar ;)
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Odzież ciążowa

Post autor: dragon »

sklep obok "Zgody" w pobliżu Kościoła Franciszkanów
Paula87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 1 marca 2010, 20:08

Re: Odzież ciążowa

Post autor: Paula87 »

ehhh tylko że tam akurat wszytsko jest takie niezbyt 'na czasie'. Takie ciuszki z tamtego sklepu nadają się raczej na babcie z rozmiarami XXL :wstyd:
Są może jeszcze jakieś inne sklepy? :hyhy:
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Odzież ciążowa

Post autor: toszi »

W Jaśle niestety nie kupisz raczej fajnych ciążowych ciuszków. Ja będąc w ciąży kupowałam przez internet.Są sklepy internetowe z ubraniami ciązowymi. Poszukaj też na allegro -można też niedrogo kupić fajne rzeczy.
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Odzież ciążowa

Post autor: lenkamii »

Tylko i wyłacznie allegro.pl bo tu w Jaśle nie dość że ceny są jakieś lekko kosmiczne no bo sory żebym ja miała dawać za śmieszną bluzkę która praktyczni nei ma wyglądu dawała 100 zł czy za spodnie ciązowe 180 czy tam nie wiem ile to dziękuję. Ja kupuję tylko na allegro ciuchy ciążowe i jestem bardzo zadowolona;]
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Odzież ciążowa

Post autor: N2N »

w Rzeszowie, galeria plaza, jest sklep z odzieżą ciążową. Bardzo duży wybór
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: Odzież ciążowa

Post autor: Evcia »

Zdecydowanie polecam zakupy przez Internet :) a dla Pań które lubią ciuszki z "drugiej ręki" :) Galerię nad Biedronką przy ul. Baczyńskiego :D Taie , markowe i niepowtarzalne :)
sklep Bombel
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 22:36

Re: Odzież ciążowa

Post autor: sklep Bombel »

W związku z likwidacją sklepu BOMBEL, zapraszamy na całkowitą wyprzedaż towaru.
W ofercie odzież i akcesoria niemowlęce w cenach hurtowych i niższych!

W sprzedaży również bielizna ciążowa.

Zapraszamy!

Oferta ważna do końća września i wyczerpania zapasów.

sklep BOMBEL
ul. Kościuszki 31B, Jasło
niedaleko CH Europa, lokal w budynku sklepu Gama (dawny Super Sam)

tel. 534 288 304

http://www.facebook.com/sklep.bombel
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Odzież ciążowa

Post autor: agnetta »

Moim zdaniem odzież ciążową najlepiej kupować przez internet. Kobiety sprzedają całe zestawy ubrań. Nowe swoje kosztują, a przecież i tak w ciąży szybko potrzebujemy kolejnych - większych.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Odzież ciążowa

Post autor: viktoria11 »

Ja obecnie jestem w 24 tyg ciąży i jedynie zamówiłam na allegro używane spodnie ciążowe z wysokim panelem. w "normalnym" sklepie kupiłam 2 sukienki bluzki które napewno posłuża po ciąży bo to rozmiar oversize, teraz dużo jest rzeczy takich modnych luźniejszych wystarczy nawet do pepco podejśc w promocji były sukienki fajne bluzeczki. ostatnio spodnie kupilam w lidlu takie a"la jeans zostaly ostatnie 3 szt po 29 zł ( tam w koszach z resztkami pojedynczych rzeczy które sie nie sprzedały) . bo to był rozmiar 44 (ja nosiłam przed ciążą 38) ale tak były uszyte że pani w w rozmiarze 44 nawet do kolan by ich nie ubrala bo w nogawkach wąskie dla mnie w sam raz a dopiero w pasie luźne (na gumce) także posłużą napewno do końca i po ciąży. w szmateksie znalazłam tuniki H&M mama koło galerii za 10 i 8 zł. i kurtkę typy parka odcinana pod biustem która pomieści napewno jeszcze większy brzuszek. po nowym towarze dużo takich kurtek było. także trzeba szukać kombinować :) chyba że jestes mamą która nie liczy sie z finansami to na allegro są śliczne typowe ciązowe ciuchy :)
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Odzież ciążowa

Post autor: viktoria11 »

Aha i jeszcze może ktoś szuka więc dodam że rajstopy ciążowe są rossmanie:) bo mnie juz zwykłe zaczęły ściskać pod brzuchem a te sa super. i mozna tez zestawów całych szukac na allegro. ja w pierwszej ciąży kupiłam taki zestaw ubrań używanych za ok 120 zł.( ok 20 szt ) a tam bylo wszystko co potrzebne i wszystkie markowe (takich szukałam bo po ciąży łatwo takie sprzedałam za podobna cenę:))
pokahontaz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 23 lutego 2016, 17:59

Re: Odzież ciążowa

Post autor: pokahontaz »

H&M, C&A mają mają niedrogie i dobrej jakości ubrania ciążowe. Z kolei dla maluszka polecam sklep Kaola-Kid - ubranka z naturalnych materiałów, przyjazne dla dziecka.
ODPOWIEDZ