Matura - Matematyka 2010

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Matura - Matematyka 2010

Post autor: maciek_11 »

Jak wam poszedł egzamin z matematyki?
Na onecie i interii znalazlem proponowane rozwiazania. Z optymistycznej analizy wyszlo mi 86%, wiec licze na chociasz te 80%.
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

Re: Matura - Matematyka 2010

Post autor: gosiak19 »

To spoko że z Ciebie taki orzeł :) Mi tak dobrze nie poszło, matematyka to nie jest moja najmocniejsza strona :( Ale myśle że zdałam; maturka byla taka żeby 90 procent społeczenstwa mogło zdać :) to moje zdanie
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Matura - Matematyka 2010

Post autor: grzybel »

maciek_11 pisze:Ale myśle że zdałam; maturka byla taka żeby 90 procent społeczenstwa mogło zdać
hehe czyli 90% się uczyło albo ściągało
a 10% olało sprawę??

Bo ogólnie każdy jeśli łazi do szkoły to ma szansę się nauczyć, nawet tych podstaw, nawet nie całej podstawy programowej, ale żeby zdać.
Martiniquaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:05

Re: Matura - Matematyka 2010

Post autor: Martiniquaa »

Szczerze mówiąc ja zdałam maturę tylko i wyłącznie na podstawie tego co nauczyłam się w gimnazjum. W liceum nie miałam zbyt dobrego nauczyciela, na dodatek w klasie maturalnej mieliśmy tylko 2 godziny tygodniowo- po prostu śmiech na sali. Ale ogólnie nawet taki kiep matematyczny jak ja miał szanse zdać na minimum 50% ...
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: Matura - Matematyka 2010

Post autor: loginspl »

ja za rok zadje bedzie masakra :szok: :szok:
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: Matura - Matematyka 2010

Post autor: cullen »

loginspl pisze:ja za rok zadje bedzie masakra :szok: :szok:

Nie, nie będzie maskary, żeby nie zdać tegorocznej matury z matematyki należało wykazać się sporym talentem, oczywiście jeżeli ktoś cokolwiek zrobił w związku z maturą czyli powtórzył sobie podstawowe zadania z każdego działu, na co wystarczyło kilkanaście godzin.
ODPOWIEDZ