przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Muaarthinos
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 maja 2010, 08:13
Lokalizacja: Tychy/Jasło

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: Muaarthinos »

Istnieje, istnieje, oczywiście jeśli obie zainteresowane osoby są w miarę ogarnięte i mają zdrowe podejście. To trochę tak, jak z powiedzmy siostrą: mieszkasz z nią, wygląda świetnie, dogadujecie się, ale nie masz żadnych nieczystych zamiarów. To Twoja siostra, a swojej siostry się nie posuwa!
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: kasiuńcia »

Nie zgodzę się, z kolegą wyżej. Nie porównujmy siostry do obcej kobiety! Z siostrą wiążą Cie takie same więzi jak z matką, babcią, ciotką. Pomyśl sobie, czy kiedykolwiek złapałeś się na tym, że masz jakieś "podejrzane" myśli na ich temat?
A "podejrzane" myśli na temat koleżanki? Przynajmniej na początku?
Zły,bardzo zły przykład...
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: johny3050 »

Nie ma szans na bliską przyjaźń między kobietą a mężczyzną. Wcześniej, czy później do czegoś dojdzie i zwykle długo to nie trwa według mnie.
The Nun

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: The Nun »

Mam przyjaciela, którego znam 17 lat. Między nami nigdy do niczego nie doszło. Traktuję go jak brata. Ostatnio się nie widujemy gdyż przeprowadził się do większego miasta. Mimo to utrzymujemy kontakt przez internet i jest ok. Wg mnie przyjaźń taka istnieje...
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: Grunwald »

Oczywiście ze tak owa Przyjaźń istnieje ...! i jest możliwa... bardzo często dziewczyna przyjaciela traktuje jak brata a chłopak przyjaciółkę jak siostrę... fakt oczywscie taki ze taka przyjaźń na pewno musi sie wiązać i wielkimi szeptami za plecami bo to normalne ze ludzie interesują sie kimś a nie sobą do tego jeszcze jak chłopak ma bardziej atrakcyjna przyjaciółkę niz dziewczyn i na odwrót to już całkiem szepty i ciekawe historie nie mające odbicia w rzeczywistości powstają ... Moim zdaniem taka przyjażń jest jedna z mocniejszych .... poza tym jeżeli Ci Twoja druga połówka nie ufa i widzi w Przyjaciółce zagrożenie to znaczy ze nie wie co to miłosc bo przyjaciółkę tez można kochać ale jak PRZYJACIELA ! i najważniejsze przyjaciel to osoba która jest zawsze na dobre i na złe ... a jeżeli dochodzi do zbliżenia cielesnego miedzy chłopakiem a dziewczyna co niby są przyjaciółmi to jest zwykła zdrada swojej połówki wiec Moim Drodzy nie mozemy mieszać pojęć ! PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA jak najbardziej jest MOŻLIWA !
katrinka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:28

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: katrinka »

Grunwald napisal : Moim zdaniem taka przyjażń jest jedna z mocniejszych .... poza tym jeżeli Ci Twoja druga połówka nie ufa i widzi w Przyjaciółce zagrożenie to znaczy ze nie wie co to miłosc bo przyjaciółkę tez można kochać ale jak PRZYJACIELA " ale widocznie nie wszyscy to rozumieją i ograniczają znajomości swoich partnerów !!! :D:D widocznie nie do konca im ufają :PP
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: lady in red »

Istnieje oczywiście że istnieje.. mam przyjaciela płci męskiej.. i dogadujemy się świetnie.. jest dla mnie jak brat.. a ja dla niego jak siostra.. mogę na niego liczyć.. i przynajmniej w razie czego wypowie się z męskiej perspektywy.. i On i ja jesteśmy zajęci. więc nie wchodziłoby nawet w grę coś więcej niż przyjaźń.. nigdy na niego w tej sposób nie patrzyłam :)

istnieje ;)
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: cullen »

Nie, nie istnieje, jeśli mówimy o przyjaźni zgodnej z jej prawdziwą definicją.

Jeżeli spotykamy się z daną osobą praktycznie każdego dnia, wiemy o sobie bardzo dużo i działa to w dwie strony to prosze się nie łudzić, że na zawsze pozostaniemy na etapie przyjaźni, jedna z tych osób uświadomi sobie, a co za tym idzie w efekcie zacznie dawać do zrozumienia tej drugiej osobie, że przyjaźń to za mało i oczekuje czegoś więcej i nikt mnie nie przekona, że może być inaczej.

Chyba, że mówimy o innym rodzaju relacji.
katrinka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:28

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: katrinka »

cullen pisze:Nie, nie istnieje, jeśli mówimy o przyjaźni zgodnej z jej prawdziwą definicją.
Nie wiem o czym piszesz bo ja znam inne znaczenie slowa "Przyjażń".Wszystko zalezy od dojrzałosci i od wzajemnego szacunku.:D:D W przyjazni więż psychiczna jest głębsza jak fizyczna !!
henek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 13:05

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: henek222 »

nie no czemu istnieje jeżeli baba ma 70 lat o chłop 90 to czemu nie ;] :cwaniak: :cwaniak: :cwaniak:
Awatar użytkownika
Jo.
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 23:10

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: Jo. »

cullen pisze:Przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest niemożliwa, jeśli mówimy o klasycznej formie przyjaźni, czyli np. takim, że widujemy się co najmniej raz w tygodniu.

Ktoś kiedy powiedział, że "przyjaźń, między kobietą mężczyzną może skończyć się miłością, ale miłość nie może skończyć się przyjaźnią."
I zgadzam się z tym.

ja też.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: grzybel »

henek222 pisze:nie no czemu istnieje jeżeli baba ma 70 lat o chłop 90 to czemu nie ;] :cwaniak: :cwaniak: :cwaniak:
hehehe myślę, że mi by się nie tylko chciało przyjaźnić. Nie istnieje!! :D
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: 9kasica2 »

NIE ISTNIEJE!!
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: rjarek »

Nie istnieje.
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: Akasha »

istnieje!!! Ale tylko wtedy gdy Ty jesteś żoną tego mężczyzny a on Twoim mężem. Wtedy ta przyjaźń istnieje :).
Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ