restauracja Toscania, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
007
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 sierpnia 2010, 14:50

Re: Toscania

Post autor: 007 »

kryska pisze:Moje spostrzeżenia na temat Toskanii restauracji rzekomo!!!!!!!!!
Bo teraz to jest raczej mordownia a nie restauracja po miedzy papugi a parkowa bym to wsadził!!!!!!!!
byłem ostatnio ze znajomymi i zabolało mnie ze kelnerka niby miła a tak naprawdę to zna się na obsłudze klienta jak ja na lotach smigłowcem
lata jak by miała gorączkę i co bolało mnie to to ze niby w restauracji a WIESIU JAJKO śpi na stoliku to jest wiec melina
Pytanie do właściciela !!!!!!!!! :mur: :mur: :szok:
skąd żeś ją chłopie wydarł??????????
od pługa czy co??????
ja więcej już tam nie zawitam i nie polecam nikomu no chyba ze kelnerka jest na chwile to oki
Pierwszy post :rotfl: i od razu dowalić,a bo to KONKURENCJA!!!!! :krzeslem: To Ty chyba mordowni nie widziałeś :rotfl: popatrz na swoją spelunkę.W Toskanii możesz popatrzeć jak przygotową Ci danie,a nie jak u Ciebie w zakamarkach umemlają jak chcą.A kelnerki to może toples mają obsługiwać jaśnie pana?A pan Wiesiu nie śpi tylko się zamyślił nad tym czy startować na :hurra: burmistrza w zbliżających się wyborach.
kryska
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2010, 22:25

Re: Toscania

Post autor: kryska »

nie mam nic do właściciela personel jest wręcz świetny!!!!
tylko ta kelnerka to jedno wielkie nieporozumienie !!!!!!!!!!
jedzonko tam jest świetne często zamawiałem teraz tylko na dowóz bo nie muszę cierpieć
i nie jestem z żadnej :szok: konkurencji wyraziłem swoja opinie i tyle!!!!!!!!!
kryska
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2010, 22:25

Re: Toscania

Post autor: kryska »

w toskani juz nie zamawiam bo kelnerka mnie denerwuje :dobani: !!!!!!!!!!!!!!! :mur:
007
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 sierpnia 2010, 14:50

Re: Toscania

Post autor: 007 »

Pewnie ładniejsza od Ciebie i nie możesz scierpieć. :hurra:
Awatar użytkownika
viola
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2009, 08:00

Re: Toscania

Post autor: viola »

Cieszę się, że jest w Jaśle taka restauracja jak TOSKANIA. Muszę przyznać, że jak na razie moja ulubiona :) .
Bardzo smaczne jedzonko. Tak trzymać :ok:
profesor1989
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 października 2010, 16:01

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: profesor1989 »

Witam.
Kelnerka jest siostrą właściciela,i faktycznie jest pokręcona i nie nadająca się na to stanowisko.
Jakbyście widzieli w jakim stanie jest kuchnia w której przygotowywane są te dobre dania to jestem pewny że ostatni raz odwiedzilibyście tą restauracje.
Pozdrawiam.
007
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 sierpnia 2010, 14:50

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: 007 »

Moderator proszę nie wycinać bo nikogo nie obrażam,a odpowiadam z żartem,bo ewidentnie widać że kryska i profesor 1989 to konkurencja.Wystarczy popatrzeć na jednocyfrowe posty i tylko w tym temacie czyli zrejestrowali się tylko,aby DOWALIĆ.Profesor pisze "jakbyście widzieli w jakim stanie jest kuchnia itd...." a fakty są takie,że w Toskanii kuchnię MOŻNA obejrzeć z sali kosumpcyjnej i pewnie jako jedynej w Jaśle resteuracji.Doktorku 1989 wybierz się do konkurencji abyś przynajmniej sprawiał wrażenie ,że tam byłeś i jesteś obiektywny, póżniej kłap dziobem.Przy najbliższej wizycie zapytam czy własciciel wogóle ma siostrę?
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: brooklin »

ja w Toscani byłem raz.. zamowiłem pizze która była.... niesmaczna i droga. podajże 18 złotych. Więcej tam nie pojdę
007
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 sierpnia 2010, 14:50

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: 007 »

brooklin pisze:ja w Toscani byłem raz.. zamowiłem pizze która była.... niesmaczna i droga. podajże 18 złotych. Więcej tam nie pojdę
No widzicie można normalnie przedstawić swoją opinię. :|
lenka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 marca 2009, 16:50

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: lenka »

witam.... własnie wróciłam po paru miesiacach nieobecnosci byłam w toskanii i GDZIE JEST PRZYSTOJNY KELNER??? sie pytam???? zamiast niego jakas strasznie wredna baba na siłe chce byc miła......jedzonko maja pyszne ale atmosfera teraz jest do d......przynajmniej jest jeszcze przystojny pizzer .... :hyhy: pozdrawiam tych co zostali w toskanii :rotfl:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: kociamberek »

Jestem pożeraczem golonki i w Toscani też kiedyś zamówiłem i muszę przyznać że nigdy takiej golonki nie jadłem-nigdzie takiego świństwa nie jadłem :kwasny:
piotrs
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 342
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 18:29

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: piotrs »

kociamberek pisze:Jestem pożeraczem golonki i w Toscani też kiedyś zamówiłem i muszę przyznać że nigdy takiej golonki nie jadłem-nigdzie takiego świństwa nie jadłem :kwasny:
Świństwa to Ty piszesz!
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: kociamberek »

piotrs pisze:
kociamberek pisze:Jestem pożeraczem golonki i w Toscani też kiedyś zamówiłem i muszę przyznać że nigdy takiej golonki nie jadłem-nigdzie takiego świństwa nie jadłem :kwasny:
Świństwa to Ty piszesz!
Widocznie Tobie byle co i byle jak przyrządzone smakuje. Powiedz mi jak można podać golonkę zamrożoną i odgrzaną w mikrofalówce
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: JURT »

Byłem tam raz, jakieś 3-4 lata temu i do tej pory nie przekonałem się do kolejnej wizyty. Pizza droga ale to nie problem (rozumiem wysoka jakość składników itp., itd. :) ), ale jak dostałem pizze to poprostu "pływała" w tłuszczu jakby ją ktoś "wymalował" olejem. :wstyd: :dobani:
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: restauracja Toscania, opinie

Post autor: Laura Diaz »

Mnie akurat pizza tam smakuje, bo jest inna niż gdzie indziej, nie puchaty placek na grubym ciescie, tylko fajnie wypieczona na cienkim :ok:

Nie smakują mi te 'włoskie' potrawy, np lazania przypomina naleśnik z przecierem pomidorowym, a spaghetti to ja już sobie chyba sama w domu lepsze robię, a we Włoszech nigdy nie byłam :rotfl:
ODPOWIEDZ