Regeneracja tylnej belki

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
crasher
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 października 2010, 10:37

Regeneracja tylnej belki

Post autor: crasher »

Hello,

Szukam namiaru na jakiś sprawdzony warsztat, który specjalizuje się w regeneracji tylnych belek we francuzach, konkretnie w Berlingo '02.
Zna ktoś takowy? Przechodził ktoś już przez taki temat i może podzielić się wrażeniami?
Szukam jakiejś alternatywy do ASO - z Krosna, Jasła najlepiej z pisemną gwarancją.

pozdro!
ToM
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Regeneracja tylnej belki

Post autor: lenkamii »

Mi robili na transwiercie do francuza właśnie, więc zapytaj tam...
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Regeneracja tylnej belki

Post autor: clashtorny »

A ile zapłaciłeś? Ciekaw jestem ile by za przód wzięli :P Ile ogólne cała konserwacja kosztuje orientuje się ktoś?
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Regeneracja tylnej belki

Post autor: lenkamii »

Zapłaciłam za tyl 700 zł;]
Parasol
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 303
Rejestracja: 2 lutego 2007, 19:51
Lokalizacja: Jasło

Re: Regeneracja tylnej belki

Post autor: Parasol »

W Jaśle i okolicach to tylko w TRANS-WIERCIE coś takiego robią (chyba :) ). Mi robili we francuzie i już mam więcej km po niż przed tą robotą. Belka dalej jest OK. Zapłaciłem też około 700zł (jeśli dobrze pamiętam). Warto zwrócić uwagę mechanikom na wysokość tyłu w Berlingo - aby nie był za nisko po robocie, bo można sobie wydech urwać o krawężnik przy parkowaniu tyłem.
Co do pytania clashtorny - nie ma co porównywać roboty przy belce z robotą przy przodzie. Przód w każdym warsztacie zrobią. Do belki trzeba mieć specjalne narzędzia.
azi2000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 28 lutego 2014, 16:04

Re: Regeneracja tylnej belki

Post autor: azi2000 »

Przy regeneracji belki warto założyć kalamitki w miejscu tulejki i co jakiś czas przesmarować.Belka dłużej wytrzyma :super:
ODPOWIEDZ