E-Papieros

O wszystkim, czyli o niczym...
Yogi^^
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 14 października 2009, 18:09

E-Papieros

Post autor: Yogi^^ »

Witam! Mam do was takie zapytanie czy ktoś pali te wynalazki jak E-Papierosy,chciałbym się na to przezucic z tradycyjnych fajek,a potem najlepiej rzucic całkowicie...słyszałem ze to pomaga,wiecie coś o tym? i drugie moje pytanie brzmi: Gdzie moge w Jaśle kupic takiego E-fajka? :) Pozdro
dawidyo66
Guru
Guru
Posty: 165
Rejestracja: 19 sierpnia 2010, 00:44

Re: E-Papieros

Post autor: dawidyo66 »

Jesli chodzi o e-papierosa to najlepsze zrodlo i najtansze to allegro.pl, jesli chodzi o efekty to nie wiem bo nie pale pozdrawiam.
Kasica123
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 stycznia 2009, 20:45

Re: E-Papieros

Post autor: Kasica123 »

moja mama też tego cuda używa, ale chyba ciężko się na to przestawić bo widzę, że podpala na boku też te tradycyjne ;)
ale warto spróbować!!! :)
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: E-Papieros

Post autor: Ypsilon »

Posrednio w temacie, ale jednak. od stycznia chyba w całej UE zakaz palenia w miejscach publicznych. Wiec lepeij sie przestawiac chocby z tego wzgledu. A propos zakazu, to go popieram. Nie wiem jak Wy.
JackyX
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: E-Papieros

Post autor: JackyX »

Polecam papierosyforum.pl W Jasle nie kupisz. Wiem, że w Krośnie jest mild. Ja bakam od marca, a paliłem 40-50 dziennie. Jadę na mild pure i kartomizerach. Przerabiałem el-cigaro i colinssa. Dużo informacji znajdziesz na forum które podałem.
Yogi^^
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 14 października 2009, 18:09

Re: E-Papieros

Post autor: Yogi^^ »

Dzieki bardzo! musze sie przerzucic na E-fajke, a potem najlepiej rzucic...byle by nie smierdziec,bo moja dziewczyna nie chce sie całowac z popielniczką:)
Mastah
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 25 grudnia 2009, 14:21
Lokalizacja: Jasełko

Re: E-Papieros

Post autor: Mastah »

Haha i pomyśleć, że wszystko przez kobiety ;D
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: E-Papieros

Post autor: Evcia »

Yogi w 100% popieram Twoją dziewczynę:) Moj mąż palił bardzo dlugo i dopiero jak rzucił przyznał mi racje że nie chialam się z Nim calowc !!! Rzuc palenie, bo nie warto psuc sobie zdrowia !
Awatar użytkownika
Marvel
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2014, 17:49

Re: E-Papieros

Post autor: Marvel »

Ja właśnie kupowałem na allegro. Polecam ;) Wychodzi taniej.
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: E-Papieros

Post autor: szybki811 »

Rachunek jest prosty.Jarałem 2 paki dziennie Nevady po 13.50 zł. za jedną,czyli 27 zł.pomnóżmy przez 30 dni=810 zł.Olejki,grzałki liczmy 100 zł.m-c.Zdrowie,smród dymu w domu,ciągły kaszel itd-BEZCENNE.
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: E-Papieros

Post autor: szybki811 »

Dodam jeszcze,że pykam na sprzęcie firmy VOLISH,olejki firmy P1-są dobre i tanie,pykam od roku i jakoś nie ciągnie mnie do papierosów.Ponadto e-cygary nie są szkodliwe bo zawierają glicerynę i glikol/są to rzeczy spożywcze/szkodliwa jest dodawana do olejków nikotyna.Ja palę moc 6-jak ktoś ciągle wali 24 lub 18,no to wtedy jest trucizna.
maksym
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 11 października 2014, 15:29

Re: E-Papieros

Post autor: maksym »

Nie próbowałem ale słyszałem opinię, że p1 są zabójcze dla grzałki. Z atantem nie ma tego problemu.
maksym
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 11 października 2014, 15:29

Re: E-Papieros

Post autor: maksym »

Dla mnie najlepszym prezentem jest to kiedy kurier przywozi liquidy Atmant. :) Tak się jakoś do nich przyzwyczaiłem, że żadne inne mi nie pasują.
maksym
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 11 października 2014, 15:29

Re: E-Papieros

Post autor: maksym »

Dla zainteresowanych od 1 listopada w sklepie Atmant jest promocja. Przy zakupie liquidu do każdej zamówionej sztuki dodatkowo jeden olejek tylko za 3 zł.
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: E-Papieros

Post autor: Public Enemy »

Gdzie w Jasle kupie liquidy Trendy??
ODPOWIEDZ