Rozbój w biały dzień !!!!

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: geo »

September napisał:
Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości czy głosować na ludzi którzy przez ostatnie 4 lata rządzili w Jaśle dam wam pretekst;
Urząd Miasta nakazał naszemu klubowi usunięcie tablicy informacyjnej klubu znajdującej się przed wejściem do Parku, pnieważ psuje ona ogólny wygląd "Pięknego Parku"
Oczywiście nikt nawet nie wspomniał, żę może by tak w zamian zaproponować klubowi inne miejsce nie mówiąc już o miejscu np. na płycie Rynku gdzie są 4 propagandowe ( Okrągłe) tablice Urzędu Miasta .
Jak widać klub Czarni Jasło jest traktowany w mieście jak "piąte koło u wozu"
Po przeczytaniu tego po prostu mnie ścięło dlatego zadzowniłem w pewne miejsce żeby się upewnić i potwierdzam, rzeczywiście tablicy już nie ma !!
Urzędasy nakazały Klubowi usunąć tablicę bo przesłania te parchy, które rosną w parku.
Sprawa została załatwiona w sposób nakazowy, nie było żadnej dyskusji, propozycji co w zamian, nic, po prostu nakaz - jak za komuny !
To co wyprawiają te tępaki z białego domu na koniec kadencji to przechodzi ludzkie pojęcie.

Przypomnę, że Stowarzyszenie Sympatyków Czarni 1910 Jasło - ze szczególnym zaangażowaniem Prezesa Stowarzyszenia - jakieś dwa-trzy lata temu z własnych środków i inicjatywy wyremontowało ową tablicę, tak żeby wyglądała godnie jak na nasz Klub przystało.
Teraz jakiś lamus jedną decyzją niweczy działania ludzi, którzy chcą coś zrobić dla miasta i Klubu.
Żyć się kurrwa w tym mieście nie chce ! :mad:
Ostatnio zmieniony 2 listopada 2006, 23:43 przez geo, łącznie zmieniany 3 razy.
lsr
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 października 2006, 15:36
Lokalizacja: z daleka...

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: lsr »

A czego Ty się spodziewałeś? Nie znasz polskiego piekiełka, w którym niweczy się każdą inicjatywę innych? Czy nie rozumiesz, że robiąc cokolwiek z myślą o jakiejś grupie obywateli, robisz władzy konkurencję? A władza konkurencji nie znosi... Nie będzie ich obchodziło, kto to zrobił, za co, po co i ile w to zainwestował. Jeśli zainwestował, to dla nich tym lepiej - może tracąc, zniechęci się i nie będzie więcej podskakiwał.
Wiesz, jeszczeby ktokolwiek, wiedząc, czyja to tablica, mógł pomyśleć, że ktoś inny poza grupą trzymającą władzę może coś zrobić. I to przed wyborami? Sam widzisz, dlaczego ta tablica nie miała racji bytu...
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: geo »

Ja Ciebie proszę, nie zabieraj głosu w temacie, o którym nie masz pojecia, nie potrzebuje dobrych rad i wyjaśnień, a moje ciśnienie i adrenalina ma w tym momencie wystarczająco wysoki poziom żeby niechcący napisac dwa słowa za dużo....

A tym dyletantom z białego domu, ta tablica odbije się czkawką.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: wawek87 »

Widac że w Urzedzie ładna patologia jest co im przeszkadzała przynajmniej jakies info było w niej. :wsciekly:
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: Czoper »

A można się dowiedzieć kto nakazał demontaż tablicy???
johny_72
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 18 sierpnia 2006, 21:03
Lokalizacja: Jasło

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: johny_72 »

no [...] ten tepy rozowy burak przechodzi samego siebie :wsciekly:
Awatar użytkownika
Smieert
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 5 lipca 2006, 10:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: Smieert »

KUR*A. Juz im sie calkiem na mozg rzucilo. Co za palanty. Tak jakby ku*wa dzieci dostali zabawki . A moze mi ktos z tych urzedasow wyjasnic co to przeszkadzalo :!: . Jak dzieci ... :mur: :cenzura:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: geo »

Tradycja im przeszkadzała, herb, biało-czarne barwy i to, że parchy w parku przed wyborami będą zasłonięte. Wiadomo !


Niech nadleci 100 000 wron i niech zasrają cały ten park razem z urzędem miasta i domem burmistrza i jego przydupasów !
koliber26
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 20 października 2006, 23:41
Lokalizacja: Zarzecze

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: koliber26 »

Tu dzięki uprzejmości wiadomo kogo pewien temat z 2004 roku:
georghe
Trener


Dołączył: 14 Kwi 2003
Posty: 1910
Skąd: Jasło
Wysłany: Pią Mar 05, 2004 10:56 pm Tablice


--------------------------------------------------------------------------------

Napewno kojarzycie dwie tablice Czarnych, które znajdują się na mieście. Jedna obok parku po drugiej stronie "Parkowej", druga koło kościoła Franciszkanów.
To był świetny pomysł żeby cos takiego zainstalować, na tych właśnie tablicach wisiały plakaty o meczach, składy drużyny, statystyki i inne informacje o klubie. To było kiedyś.
Dzisiaj wyglądają one tragicznie. Pordzewiałe, herbu już prawie nie widać, niedługo się przewrócą. Szkoda, że nikt nie zadba o to żeby przywrócic im dawny wygląd. Fajna wizytówka klubu w centrum miasta dzisiaj szpeci, a nie przyciąga.
Może lepiej je zdemontować ?
_________________
We're on a mission from God





acer
Trener


Wiek: 96
Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1917
Skąd: Jasło
Wysłany: Pią Mar 05, 2004 11:11 pm


--------------------------------------------------------------------------------

Albo wyremontować.
_________________
You'll Never Walk Alone





georghe
Trener


Dołączył: 14 Kwi 2003
Posty: 1910
Skąd: Jasło
Wysłany: Pią Mar 05, 2004 11:24 pm


--------------------------------------------------------------------------------

Może kibice zrobią zrzutę
Ja chętnie się dołożę ?

Trzeba znaleźć chętnych do ściepki i ludzi, którzy to zrobią.
Tak się zastanawiam czyja to własnośc te tablice i ile problemów będzie w władzuchną miejską żeby to wykonać......
_________________
We're on a mission from God





acer
Trener


Wiek: 96
Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1917
Skąd: Jasło
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 9:47 am


--------------------------------------------------------------------------------

Myślę , że nie byłby to zbyt duży koszt, sam równiż chętnie się "dorzucę".Nie wiem,jaki zakres prac trzeba by było wykonać ( czy one-"tablice " są oszklone),bo prawdę powiedziawszy wiem, że są takie tablice ale ich teraz nie kojarzę Za mało chodzę po mieście ( wszędzie wożę [...] samochodem). Wladze miejskie chyba by nie miały nic przeciw , że się odnowiło kawałek infrastruktury.
_________________
You'll Never Walk Alone





Blondi
Queen of Space


Dołączyła: 05 Mar 2004
Posty: 1611
Skąd: Jasło
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 10:46 am


--------------------------------------------------------------------------------

Ja też nie będę gorsza, dorzucę tę parę złotych, a może nawet coś pomogę w zakresie reklamy.





Artur61
Senior


Dołączył: 09 Lip 2003
Posty: 545
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 6:01 pm


--------------------------------------------------------------------------------

Mnie się wydaje,że potrzeba więcej tablic,bo praktycznie w zeszłym roku informacje o meczach były wyłącznie na tych 2 tablicach,tak jaby na słupach ogłoszeniowych nie wolno ich było wieszać





Afernik
Alien Driver


Wiek: 37
Dołączył: 14 Kwi 2003
Posty: 769
Skąd: z lochów Morii
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 6:04 pm


--------------------------------------------------------------------------------

bo nie wolno....słupy i tablice są wydzierżawione i za umieszczenie ogłoszeń, plakatów trzeba płacić...tylko klepsydry są zwolnione od haraczu...
_________________
Sex, drugs and rock'n'roll baby !!!!!!!!!!





Artur61
Senior


Dołączył: 09 Lip 2003
Posty: 545
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 6:12 pm


--------------------------------------------------------------------------------

Nie rozumiem, słupy są własnością miasta, a klub ktory reprezentuje to miasto za zamieszczenie afisza musi płacić, to jakas bzdura, no chyba ze slupy nie sa wlasnoscią miasta...





Blondi
Queen of Space


Dołączyła: 05 Mar 2004
Posty: 1611
Skąd: Jasło
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 6:20 pm


--------------------------------------------------------------------------------

Klepsydry to będziemy wieszać jak spadniemy do V- ligi


_________________
Jak wiele musimy powiedzieć, by nas usłyszano w chwili, gdy milczymy.





Afernik
Alien Driver


Wiek: 37
Dołączył: 14 Kwi 2003
Posty: 769
Skąd: z lochów Morii
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 7:13 pm


--------------------------------------------------------------------------------

miasto wynajęło tablice i słupy jakiejś firmie...prosta sprawa...wiem, bo mój braciak dawniej tym zarządzał...sam mu też pomagałem...
_________________
Sex, drugs and rock'n'roll baby !!!!!!!!!!





georghe
Trener


Dołączył: 14 Kwi 2003
Posty: 1910
Skąd: Jasło
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 10:09 pm


--------------------------------------------------------------------------------

Trzeba pogadać z V. On ma kontakt z Prezesem, może się dowiemy do kogo należą te tablice i jak wyglądałaby sprawa ich ewentualnego remontu.
_________________
We're on a mission from God





georghe
Trener


Dołączył: 14 Kwi 2003
Posty: 1910
Skąd: Jasło
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 1:46 am


--------------------------------------------------------------------------------

Krótka piłka.
Czapka z głowy, tablo pod "Parkową" jest odnowione. JEST ODNOWIONE !!!!

Temat wypłynął na forum, zaangżowało się kilka osób: Acer, JMK i tablica jest !
JEST !!!!
Piękna, Biało-Czarna.


ACER, MASZ BROWARA !
_________________
We're on a mission from God





lato
Junior

Dołączył: 15 Lut 2004
Posty: 404
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 10:10 am


--------------------------------------------------------------------------------

Jeszcze nie widziałem,ale jesli to prawda i tablica jest to wielkie brawa i dokładam sie do piwka.
To zrobili Wam prezent na drugą rocznicę remontu tablic ... :kwasny:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: geo »

http://www.czarnijaslo.yoyo.pl/

A tak patrząc po ilości wpisów w tym wątku to większość z Was ma ten temat w [...] !
I tu mnie boli.

Może rzeczywiście nie warto było.....
Ania :)
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 września 2006, 16:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: Ania :) »

Ten cały remont parku od początku w ogóle do mnie nie przemawiał, bo moim zdaniem są w Jaśle miejsca, którym odnowienie jest bardziej potrzebne (czytaj:stadion) :kwasny: zwłaszcza, że wystarczy spojrzeć na liczbę osób, która regularnie stadion odwiedza i porównać z liczbą osób, które spędzały czas w parku (oczywiście mam tu na myśli osoby, które tam chodziły przed odnowieniem, bo wiadomo, że teraz ta liczba wzrosła o "zakochanych", którzy romantyczne miejsce schadzek zrobili sobie przy nowej fontannie) :kwasny: Nie była to moim zdaniem inwestycja niezbędna. W kazdym razie zdjęcie tablicy to juz dla mnie prawdziwy szczyt chamstwa! I na pewno nie można tego tak zostawić.
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: pelee »

Palanty z Ratusza wypad do Myślenic i Bączalu(dolny czy górny nie ma znaczenia).Wizerunek miasta to psujecie swoimi gębami. :kwasny: :zdegustowany: :hyhy:
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: Darkness »

geo pisze:A tak patrząc po ilości wpisów w tym wątku to większość z Was ma ten temat w [...] !
I tu mnie boli.

Może rzeczywiście nie warto było.....
Oj geo, mylisz sie !! Na pewno nikt tego nie ma w [...],kazdego to wkur.ilo :mad:
Ale wiekszosc nie wie co zrobic i raczej niewiele moze pomoc w tej sprawie :( bo isc do urzedasow i skopac im te glupie dupska to kazdy by potrafil,no ale co to da? :looka:
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: karson1910 »

Mam nadzieje że czas dzisiejszych włodarzy miasta bezpowrotnie mija.Mamy kolejny dowód na to żeby się zmobilizować i głosować na naszych ludzi.Ania napisała: Ten cały remont parku od początku w ogóle do mnie nie przemawiał, bo moim zdaniem są w Jaśle miejsca, którym odnowienie jest bardziej potrzebne (czytaj:stadion) zwłaszcza, że wystarczy spojrzeć na liczbę osób, która regularnie stadion odwiedza i porównać z liczbą osób, które spędzały czas w parku (oczywiście mam tu na myśli osoby, które tam chodziły przed odnowieniem, bo wiadomo, że teraz ta liczba wzrosła o "zakochanych", którzy romantyczne miejsce schadzek zrobili sobie przy nowej fontannie)koniec.Zgodze się z tym ale nie do końca.Park zarówno jak i stadion są a przynajmniej powinny być wizytówką miasta.Jeśli już remont parku się odbył miejmy nadzieje że życie w nim po kilkunastu latach odżyje.Teraz budowa stadionu lub przynajmniej jego remont powinien stać się priorytetem dla nowych mam nadzieję władz miasta.Ale trzeba też zająć się inymi dziedzinami życia w mieście bo za pare lat nie będzie kto miał tam chodzić bo wszyscy wyjadą.Zarówno ludzie od "parku jak i od "sportu"(drużyna Czarnych,stadion,hala,bejsboliści,rugbyści,sitkówka)są bardzo potrzebni.Chyba można to pogodzić.Ale oczywiście ze wskazaniem na LUDZI SPORTU który w naszym mieście od kilku ładnych lat jest dla władz miasta złem koniecznym.Pora stworzyć dobry klimat dla rozwoju sportu.A co do głównego tematu to za usunięcie tablicy powinien ktos słono "zapłacić".
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Rozbój w biały dzień !!!!

Post autor: risto »

Za przeproszeniem, ale sie nie moge powstrzymac ze zlosci... [...], buraki z bialego domku pewnie teraz ciesza miche, ale przyjdzie czas na rewanz... :zly:
ODPOWIEDZ