Real Madryt

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Kolejne zwycięstwo Realu tym razem ze sportingiem gijon. Zwycięską bramkę zdobył higuain.
Sporting Gijón – Real Madryt 0:1 (0:0)
Bramki:
0:1, Higuaín, 82. min.


Sporting Gijón: Juan Pablo; Lora, Gregory, Botía, José Ángel; Rivera, Eguren (Portilla, 85’); Nacho Novo, Carmelo (Miguel de las Cuevas, 70’), Diego Castro; y Sangoy (Barral, 77’)

Ławka rezerwowych: Cuéllar, Hernández, Barral, Morán, Cuevas, Sastre, Álvarez

Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Özil (Arbeloa, 89’), Di María (Benzema, 64’), Cristiano Ronaldo; Higuaín (Lass, 83’)

Ławka rezerwowych: Adán, Arbeloa, Albiol, Lass, Granero, Pedro León, Benzema
Awatar użytkownika
Robson89
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 października 2010, 14:33
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: Real Madryt

Post autor: Robson89 »

Miło wiedzieć, że są jeszcze jacyś kibice Realu w Jaśle. Teraz po przyjściu Mourinho gdy drużyna zaczęła grać i wygrywać pewnie większość się ujawni. Bo dotąd wstyd było chodzić w białej koszulce po ulicach, nawet jasielskich ;)
Rossonero
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 lutego 2009, 14:51

Re: Real Madryt

Post autor: Rossonero »

Komu wstyd, temu wstyd ;) Ja jakoś nigdy nie miałem oporów - a odnośnie przyjścia Żoze - na pewno paru kibiców przybędzie lub ujawni się na mieście.
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: Łysy »

Rossonero pisze:Komu wstyd, temu wstyd ;) Ja jakoś nigdy nie miałem oporów - a odnośnie przyjścia Żoze - na pewno paru kibiców przybędzie lub ujawni się na mieście.
Rossonero po twojej ksywce myślałbym, że jesteś fanem Milanu a nie Realu :)

A co do Realu to pod wodzą Mourinho spisuje się bardzo dobrze prowadzi w tabeli i w lidze i w lidze mistrzów. W pucharze króla wszedł do kolejnej rundy pokonując u siebie Murcie 5-1...
Wróże im w tym sezonie jakiś suksces :)
A mecz z Barceloną tuż tuż, będzie ciekawie... :)
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Prawda prawda Real za Mourinho zrobił niesamowite postępy. Warto wspomnieć iż za Mourinho Real zdobyły 42 bramki tracąc 8. Statystyki niesamowite. Kluczowe spotkanie to gran derbi z Barceloną. Oby zakończyło się zwycięstwem Real- czas pokaże.
Rossonero
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 lutego 2009, 14:51

Re: Real Madryt

Post autor: Rossonero »

Łysy pisze:
Rossonero po twojej ksywce myślałbym, że jesteś fanem Milanu a nie Realu :)
Przecież jedno, nie wyklucza drugiego :) Jestem oczywiście fanem Milanu, ale Realu również. Dodatkowo los tak chciał, że niestety drugi rok z rzędu grają przeciwko sobie w grupie LM :D

Ta drużyna robi się niesamowicie poukładana. Najbardziej ucieszyły mnie transfery. Di Maria, Ozil czy Carvalho to kapitalne zakupy, zwłaszcza Ricardo, bardzo solidny zawodnik za nieduże pieniądze.
Śmieszy mnie, że Kibice Barcelony wypominają "galaktyczne" zakupy Realowi, a sami robią teraz to samo - przykłady Villi czy Zlatana.
kibicjks

Re: Real Madryt

Post autor: kibicjks »

Rossonero pisze:Śmieszy mnie, że Kibice Barcelony wypominają "galaktyczne" zakupy Realowi, a sami robią teraz to samo - przykłady Villi czy Zlatana.
zobacz ile wyście wydali na transfery w ostatnich 3 latach a ile barca, później sprawdź jakie sukcesy odnosiłą barca i jakie wy w tych 3 latach a odpowiedź nasunie się sama :wstyd:
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Real Madryt

Post autor: pablo »

Robson89 pisze:Miło wiedzieć, że są jeszcze jacyś kibice Realu w Jaśle. Teraz po przyjściu Mourinho gdy drużyna zaczęła grać i wygrywać pewnie większość się ujawni. Bo dotąd wstyd było chodzić w białej koszulce po ulicach, nawet jasielskich ;)
wstyd ?? bo słabo im szło ? co to za kibice !!! ja kibicuje Realowi od 1997 i nigdy się nie wstydziłem za swój klub, tylko sezonowcy tak postępują ... a to nie są prawdziwi kibice tylko cioty. HALA MADRID :D
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

W 100% zgoda z pablo. Kibic JKS możesz prześledzić również ilość tytułów zdobytych przez Real i Barce w całej historii pewnie się zdziwisz.
Rossonero
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 lutego 2009, 14:51

Re: Real Madryt

Post autor: Rossonero »

kibicjks ma rację, jeśli chodzi o lata ostatnie.
Do historii nie ma co wracać - czasy gen. Franco itp. nie było to obiektywne.
Prawdziwa historia europejskiego futbolu klubowego zaczęła się tak na prawdę po 1990 roku.
Ja wierzę, że nadchodzą wspaniałe czasy dla Królewskich :)

A pablo oczywiście ma rację- takie samo jest moje zdanie.
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Real Madryt

Post autor: VISCA EL BARCA »

tez jestem zdania ze sezonowiec to nie kibic :) Ja jestem zwiazany z BARCA blisko 15 lat i zostanie na ZAWsze moim Klubem:)
VISCA EL BARCA !!!!!
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Już dzis o 22 kolejny mecz Realu tym razem Bilbao.
Oby 3 pkt i do przodu za tydzien w poniedziałek Gran Derbi.
Awatar użytkownika
Robson89
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 października 2010, 14:33
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: Real Madryt

Post autor: Robson89 »

Mecz z Barcą to pierwszy, nie no drugi po Milanie poważny sprawdzian dla ekipy Mourinho. Ten pokaże na jakim etapie teraz naprawdę jesteśmy. Bo wygrywanie z taką Murcią 5:1 jeszcze o niczym nie świadczy
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Real Madryt – Athletic Bilbao 5:1 (2:1)
(Higuaín 19’, Ronaldo 30’, Ramos 57’k, Ronaldo 62’, Ronaldo 90’k – Llorente 40’)

Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira (Lass 67’); Di María, Özil (Granero 78’), Cristiano Ronaldo, Higuaín (Benzema 76’).

Ławka rezerwowych: Dudek, Arbeloa, Albiol, Lass (Khedira 67’), Granero (Özil 78’), Pedro León i Benzema (Higuaín 76’).

Athletic Bilbao: Iraizoz; Iraola, San José, Ustaritz (Aurtenetxe 46’), Amorebieta; Orbaiz, Javi Martínez; Susaeta, Muniain (Perez 60’), Gabilondo (Lopez 74’), Llorente.

Żółte kartki:Xabi Alonso (13’), Carvalho (53’) – San Jose (50’), Amorebieta (61’).

Próba generalna przed Barceloną udana,świetna forma CR7 i Higuaina teraz potwierdzić tylko z Barca. Madrista Liderem!
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Dzisiaj kolejne spotkanie, tym razem 5 kolejka ligi mistrzów mecz z Ajaxem,Real ma już zapewnione awans do następnej rundy ważne teraz tylko z którego miejsca. Wystarczy 1 pkt do zapewnienie sobie pierwszego miejsca. Hala Madrid.

AFC Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Anita; Enoh, De Jong, Sulejmani; Luis Suárez, El Hamdaoui i Emanuelson.

Real Madryt: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Marcelo; Lass, Xabi Alonso; Pedro León, Özil, Cristiano Ronaldo i Karim Benzema.

Ławka rezerwowych: Dudek, Mateos, Pepe, Granero, Diarra, Di María i Canales.

Kolejne fantastyczne zwycięstwo Królewskich pogrom na Amsterdam Arena.
Składy:
AFC Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Anita; Enoh, De Jong (Lindrgen, 76'), Sulejmani (Eriksen, 88'); Luis Suárez, El Hamdaoui (De Zeeuw, 46') i Emanuelson

Real Madryt: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Marcelo; Lass (Mateos, 81'), Xabi Alonso; Pedro León (Di Maria, 65'), Özil, Cristiano Ronaldo i Karim Benzema (canales, 82')

Gole:
0:1, Benzema, 36'
0:2, Arbeloa, 44'
0:3, Ronaldo, 70'
0:4, Ronaldo, 81'

Żółte kartki: Enoh, De Zeeuw - Ramos, Ronaldo, Alonso, Albiol
Czerwone kartki: Alonso, Ramos

Teraz pozostaje już tylko Barcelona oby podobny pogrom hehe.
ODPOWIEDZ