u kogo kuchnie na wymiar ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: u kogo KUCHNIE NA WYMIAR ???

Post autor: 9kasica2 »

firma z Łajsc:D
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: MalcolmX »

Witam,

Ja proponuje rozwiązanie, które sam przeszedłem.
Efekt genialny i niskobudżetowy.

Najpierw robisz projekt:
http://allegro.pl/projekt-kuchni-meble- ... 14597.html

Potem idziesz z tym po wykonawcach i wyceniasz.
Ja wybrałem Meblopol z Jasła na Przemysłowej.

Efekt na prawdę genialny.
Podstawa to profesjonalny projekt, którego nie wykona Ci żadan z jaślaków za takie pieniędze jak na Allegro - musisz tylko dokładnie opisać swoje potrzeby i zwymiarować kuchnie.
rozyczka
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 27 marca 2010, 08:23

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: rozyczka »

Pan Beck robi super kuchnie i naprawde w atrakcyjnych cenach. Polecam
vonleon
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 października 2010, 14:56

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: vonleon »

Meblopol...na przemysłowej mają zakład,a sklep na mickiewicza...niżej kościoła św.Stanisława.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Grunwald »

ALATOLM Tomek Kwilosz i OPAmeble z TkACZOWEJ jedyne godne polecenia dwa zakłady :)
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Akasha »

Ja też jeszcze raz polecam ALATOM, jeśli chcesz mieć takie meble jakie sobie wymarzyłeś a nie taki jakie Ci wciskają, zadzwoń do Tomka, będziesz w 100% zadowolony!!!
Pozdr
benek2
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 30 listopada 2010, 10:49

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: benek2 »

A ja polecam INSIDE - pana Krzysztofa. Zrobił nam kuchnie z górnej półki !!! Nie jest najtańszy, ale jak pytaliśmy po różnych firmach to wielu rozwiązań "nie dało się zrobić", a u p.Krzysztofa nie było z tym najmniejszych problemów - mówię tu m.in. o elektrycznie wysuwanych szufladach o których inni meblarze nie mieli pojęcia.
Np. nikt w Jaśle nie zaproponował nam tylu nowych rozwiązań co On, a kiedy pytaliśmy o fronty fornirowane wenge albo hebanem - to tak bardzo tu reklamowany (chyba przez swoją dziewczynę) ALTOM zaproponował nam dęba bejcowanego na wenge - śmiech na sali.

Naprawdę poszukującym rzetelnej firmy radzę się zastanowić, bo naciąć można się bardzo łatwo - amatorów nie brakuje, a kuchnie robi się na lata ...

Jedyne co mogło być w firmie INSIDE do poprawy - to niedziałająca strona www :( i terminy realizacji - bo czekaliśmy 4 miesiące na naszą wymarzoną kuchnie, ale warto było czekać :)


eter - z kosmosu to chyba ty jesteś, jak chciałeś tanie meble to trzeba było w piątek na rynek jechać :P
bellitka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 września 2009, 13:05

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: bellitka »

poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: poszukiwana »

ja polecam pana Świstaka z Wrocanki, przyjeżdża do domu, wyrysuje wszystko profesjonalnie dokładnie,zaprojektuje, podpowie, zaproponuje i dogada się co do ceny, a meble robi naprawdę konkretne i bardzo fajne. Jego meble można sobie też zobaczyć w Krośnie w sklepie, mogę dać kontakt na priv.
antus
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 09:17

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: antus »

a mam pytanie jakie ceny są mniej wiecej za meble robione na wymiar? tzn za metr bo pewnie tak to sie liczy?
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: mała111 »

cena jest zależna od materiału z jakiego chcesz miec meble,jakie blaty czy z drzewa czy z płyty itp.ustalają ja indywidualnie i po pomiarach
Marcin88
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 października 2011, 16:45

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Marcin88 »

Jeśli chodzi o kuchnie z płyty, średnio cena za 1mb kuchni:
800zł- ze zwykłymi frontami mdf foliowanymi (pomiar, wykonanie, dowóz, montaż)
1100zł - z frontami lakierowanymi (pomiar, wykonanie, dowóz, montaż)
Cena rośnie jeśli klient życzy sobie szuflady blum, szyby, kosze cargo.
Szafy przesuwne, wnękowe: 600-800zł za 1mb w zależności od materiału, ilości szyb oraz luster.
Jeśli jakieś pytania: [email protected]
benek2
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 30 listopada 2010, 10:49

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: benek2 »

Ja płaciłem trochę więcej - bo jak już pytacie o cenę metra - co według mnie jest nieporozumieniem - bo jak można kuchnie na metry liczyć- to ja płaciłem średnio 4900 zł/mb. Ale w tym mam szuflady bluma z nowej serii - jakieś intimo czy jakoś tak, ze szkalnymi bokami i do tego elektrycznie wysuwane, drewniane drzwiczki, aluminiowe uchwyty, granitowy blat i górne szafki z takimi zawiasami że sie dwoje drzwiczek na raz otwierają (jakby się składały) - też bluma, i oświetlenie LED blatu i wnętrza szafek, szklane półki w szafkach górnych, takie składane z aluminiowych elementów wkłady do szuflad na sztućce - tez bluma, zawiasy co nie trzaskają, a w szafce narożnej pólki wysuwane chyba Lemans sie nazywały - takie jakby nerki :)
Aha - i dzrzwiczki - tzn fronty nad lodówką zabudowaną i piekarnikiem to są bez uchwytów tylko się otwierają po dotknięciu

Zresztą prawie wszystko mozna u pana Krzysztofa obejrzeć na ekspozycji - jak się jedzie w stronę Gamratu po lewej stronie - tam jest reklama INSIDE i tam ma biuro.

Jeszcze raz polecam - kuchnie użytkujemy już kilkanaście miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni - zwłaszcza żona :)

pozdro
benek
asiam
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 stycznia 2012, 17:53

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: asiam »

Ja polecam firme Wiktoria Meble. robili mi szafe przesuwna i meble kuchenne i jestem bardzo zadolowona z ich pracy.Pracuja szybko i solidnie. POLECAM 665765494
pablo49
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 20:06

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: pablo49 »

u mnie musiało być prawie wszystko na wymiar. może dwie szafki były standart, ale jestem bardzo zadowolony. w miarę szybko i mi wyszło najtaniej
692457811 pan Janas Mateusz
ODPOWIEDZ