Real Madryt

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
Robson89
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 października 2010, 14:33
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: Real Madryt

Post autor: Robson89 »

Szczerze powiedziawszy... Mesut Ozil spisuje się świetnie i wątpię, żeby Mou posadził go na ławie. Więc paradoksalnie to "Wielki Kaka" będzie musiał wyłazić ze skóry, żeby go wygryźć. A pamiętajmy, że jest jeszcze młody, zdolny Canales... Moim zdaniem nie ma już miejsca dla Kaki w Realu. Kolejny przepłacony transfer.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: carlo07 »

A ja myślę że jak wróci Kaka (oczywiście do optymalnej formy) to Mourinho zmieni co nie co ustawienie i na ławce nie usiądzie Ozil, tylko Khedira. No ale zobaczymy, osobiście mi Kaka nigdy nie imponował..
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Jak wróci Kaka możliwe jest przeciez kilka rozwiązań:
1)Gra zamiast Khediry w środku razem a Alonso
2)Wchodzi zamiast Ozila na skrzydło
3)Albo na ławce siada Higuain na jego pozycje przechodzi Ronaldo a Kaka wchodzi w miejsce CR7.

Najbardziej realny wydaje się pierwszy wariant.
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Real Madryt

Post autor: Bandit »

Realowi już nic nie pomoże,żaden Kaka czy Mourinho.Wielki Real skończył się wraz z odejściem Figo,R.Carlosa, Zidane, Ronaldo ( nie mylić z obecnym pajacem)
Teraz grają tam tylko ''panienki'' co od piłki wolą w lustrze się przeglądać. :dobani:
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Spokojnie Panowie spokojnie, czas pokaże czy Wielki Real się skończył, czy dopiero zaczął, ostatnie lata to dominacja Barcelony to fakt-nic nie trwa wiecznie.

Już dziś kolejne spotkanie Blancos. Z mocno "rezerwowej" kadry meczowej Mourinho skompletował stosunkowo silny skład, na ławce pozostawiając między innymi dwóch napastników Castilli, czekających na debiut w Lidze Mistrzów.

Real Madryt: Dudek; Arbeloa, Albiol, Carvalho, Marcelo; Lass, Granero, Diarra; Pedro León, Benzema i Cristiano Ronaldo.

Rezerwowi: Adán, Pepe, Mateos, Garay, Özil, Morata i Sarabia.

Auxerre: Sorin; Dudka, Coulibaly, Mignot, Grichting; Pedretti, Chafni, Olech, Traore, Birsa; Contout.

Rezerwowi: Riou, Le Tallec, Quercia, Sammaritano, Sidibe, Langil, Bourgeois.

Kolejne zwycięstwo Realu.
Real Madryt - Auxerre 4:0 (1:0)

Bramki: Benzema (min. 11., 71. i 88.), Cristiano Ronaldo (min. 50.)

Real Madryt: Dudek (min. 45+ Adán); Arbeloa, Albiol, Carvalho, Marcelo; Lass, Granero, Diarra; Pedro León, Benzema i Cristiano Ronaldo.

Rezerwowi: Adán, Pepe, Mateos, Garay, Özil, Morata i Sarabia.

Auxerre: Sorin; Dudka, Coulibaly, Mignot, Grichting; Pedretti, Chafni, Olech, Traore, Birsa; Contout.

Rezerwowi: Riou, Le Tallec, Quercia, Sammaritano, Sidibe, Langil, Bourgeois.
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Real Madryt

Post autor: Bandit »

Ja jestem spokojny, tylko swoje myśli i obserwacje przekazałem :cwaniak: Kibicowałem Realowi, zaraz jak przyjechałem do Hiszpanii 10 lat temu.Dziwiłem się wtedy że ''tutejsi'' kibicują FC Barcelonie :zdziwko: Wszak ma do Madrytu 80km, a do Barcelony 800! Po odejściu R. Carlosa, Zidane, Figo itd. sam zacząłem kibicować Barcelonie, choć wtedy jeszcze górował Real.Po tamtych czasach zostały wspomnienia i koszulka Beckhama :) Sam ciekaw jestem czy Mourinho dźwignie Real do takiego poziomu jak był kiedyś?
Awatar użytkownika
stoprocent
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 20 sierpnia 2010, 12:20

Re: Real Madryt

Post autor: stoprocent »

Czyli dobry z Ciebie kibic :mur: :mur: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Vr6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lutego 2010, 20:25

Re: Real Madryt

Post autor: Vr6 »

Nie dzwignie... Real jest zawsze o krok do tyłu kupują gwiazdeczki jak już gasa ;)
Awatar użytkownika
realN90
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 września 2007, 12:53
Lokalizacja: Dokąd???

Re: Real Madryt

Post autor: realN90 »

Vr6 pisze:Nie dzwignie... Real jest zawsze o krok do tyłu kupują gwiazdeczki jak już gasa ;)
Sergio Canales 16 lutego 1991 r.
Pedro León 24 listopada 1986 r.
Ángel Di María 14 lutego 1988 r.
Mesut Özil 15 października 1988 r.
Sami Khedira 4 kwietnia 1987 r.
Cristiano Ronaldo 5 lutego 1985 r.
Karim Benzema 19 grudnia 1987 r.

kilka ostatnich zakupów...
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Już dzisiaj o 21 kolejne spotkanie Madrista tym razem podejmują 11 drużynę w tabeli Seville. Czas odpowiedzieć na wczorajsze zwycięstwo Barcy i zachować 2 pozycję.
Pełna lista powołanych:
Bramkarze: Casillas, Adán i Pacheco.
Obrońcy: Arbeloa, Pepe, Albiol, Carvalho, Garay i Ramos.
Pomocnicy: Khedira, Lass, Diarra, Granero, Özil, Di María, Pedro León i Juanfran.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema i Morata.

Przewidywany skład: Casillas, Ramos, Pepe, Carvalho, Arbeloa, Di Maria, Ozil, Lass, Khedira, C.Ronaldo, Benzema
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Real Madryt – Sevilla 1:0
(Angel Di María, 77’)

Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Arbeloa, Lass, Khedira (Granero, 62’), Di María, Özil (Albiol, 79’), Cristiano Ronaldo i Benzema (Pedro León, 62’).

Sevilla: Palop, Caceres, Escude, Navarro, Dabo, Zokota (Carlos, 85’), Romaric, Konko (Acosta, 79’), Capel (Alfaro, 85’), Negredo i Luis Fabiano.

Kartki żółte: Carvalho 45’ i 63’, Di María 60’, Casillas 63’, Lass 70’, Pepe 70’, Özil 79’, León 88’, Ramos 90’ – Caceres 85’, Acosta 90’
Karki czerwone: Carvalho 63’ – Dabo 90’

Mecz bardzo brzydki bardzo dużo fauli, ogólnie kopanina, szczęśliwe zwycięstwo Realu. Katastrofalna praca sędziego dwukrotnie napastnicy Realu wychodzili sam na sam-odgwizdał spalonego którego tylko on widział.
Awatar użytkownika
stoprocent
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 20 sierpnia 2010, 12:20

Re: Real Madryt

Post autor: stoprocent »

Mecz dno.. :/ Ale cieszą 3 punkty :hyhy:
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: carlo07 »

No to chyba znamy już mistrza Hiszpanii. Real skompromitował się dzisiaj a kto oglądał to wie, że mógł przegrać wyżej. Nie wierzę żeby Barca mogła przegrać 3 mecze, musiałaby się znaleźć w jakimś totalnym dołku, albo cała pierwsza 11-stka musiałaby leżeć w szpitalu. Szkoda, bo myślałem że do ostatniej kolejki walka o majstra w Hiszpanii będzie emocjonująca, ale moim zdaniem 7 punktów przy takiej dyspozycji Barcelony to za dużo do odrobienia. Real powinien się spiąć na mecz z Sevillą w Copa Del Rey a potem zrehabilitować się i wygrać w finale z Barcą. No i przede wszystkim skupić się teraz na Lidze Mistrzów, bo Mourinho jest znany z tego, że bardziej zależy mu na Lidze Mistrzów niż na lidze w kraju.
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Real Madryt

Post autor: pablo »

15 kolejek jeszcze, w tym puchar Hiszpanii i Liga Mistrzów, wyleci Messi ze składu, czy Iniesta i z 7pkt zrobi sie 0
Znawcy z Canal+ liżą [...] Barcelonie...może dla nich sezon się skończył, nie dla mnie.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Real Madryt

Post autor: lato »

pablo mnie jest cholernie żal bo jestem wyznawcą Realu w lidze hiszpańskiej...ale oni są od porażki z Barca kompletnie rozbici i mimo ze gra sie do końca nie sądzie aby losy mistrzostwa odwróciły się od Barcelony.Nie w tym sezonie. :(
ODPOWIEDZ