Studio tańca Podkarpacie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kasiulaaa2121
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 stycznia 2011, 13:37

Studio tańca Podkarpacie

Post autor: kasiulaaa2121 »

Witam.
Poszukuję informacji na temat Studia tańca Podkarpacie prowadzonego przez pana Berkowicza.
Jeśli ktokolwiek miał styczność z tą szkoła tańca proszę o opinie. :)
Jeśli ktoś uczęszczał do tej szkoły to niech poda mniej więcej jakie są ceny lekcji grupowych i indywidualnych, jak one wyglądają, ponieważ chciałabym zapisać się na kurs przygotowujący pierwszy taniec. A nie ukrywam że kwestia pieniążków jest dla mnie ważna.:/
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: Studio tańca Podkarpacie

Post autor: loginspl »

ja uczęszczałem jestem bardzo zadowolony ceny to 60 70 za mies zajęcia w grupie indywidualne to nie wiem bardzo polecam tą szkołe :)
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Studio tańca Podkarpacie

Post autor: mario1562 »

ja tez uczeszczałem na zajecia grupowe i placicilem rok temu 50 zl na miesiac.... z tego co wiem indywidualne kosztuja 50 zl za jedno spotkanie.. ale bardzo polecam bardzo mila i luzna atmosfera..
Agaz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 16:52

Re: Studio tańca Podkarpacie

Post autor: Agaz »

Czy ktoś orientuje się w jakich dniach prowadzone są poszczególne zajęcia i czy można sie jeszcze zapisać? Głównie chodzi mi o zajęcia dla dorosłych
szalona
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 października 2011, 18:57

Re: Studio tańca Podkarpacie

Post autor: szalona »

Informacje pod nr. 604 960515 lub 791498561
Grupy sie tworza i cojakis czas sa ponawiane
taniecjaslo2
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 15:13

Re: Studio tańca Podkarpacie

Post autor: taniecjaslo2 »

Nieprzerwanie zapraszamy do Studio Tańca "PODKARPACIE" Jasło. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej:
http://stpodkarpacie.pl

Oferujemy kursy tańca dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, naukę tańców użytkowych, lekcje indywidualne oraz uczestnictwo w Sekcji Tańca Sportowego.

Kontakt:
tel. 604 960 515
lub 791 498 561
lub (13) 44290 45

e-mail: [email protected]

WWW: http://stpodkarpacie.pl
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Studio tańca Podkarpacie

Post autor: wojasxxx »

Idzi na zajęcia,nie musisz w nich uczestniczyć,zobaczysz,doptytasz u żródła bo takie pytania na forum typu czy ktos wie albo ile uważam za bez urazy ale głupie.Pozdrawiam
Agaz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 16:52

Re: Studio tańca Podkarpacie

Post autor: Agaz »

Cóż wojasxxx... To jest Twoje zdanie. Ja uważam że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Gdybym tylko mogła to wybrałabym się tam osobiście, strona też wcześniej nie działała więc nie można było tego sprawdzić
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Studio tańca Podkarpacie

Post autor: avicularia »

strona faktycznie dłuuuuuuugo była ,,w budowie" , i zgadzam się z Agaz, że pytanie forumowiczów o ich zdanie i opinie na dany tematjest jak najbardziej na miejscu. Właśnie po to mamy forum, by czytać opinie innych osób i zgadzać się z nimi lub nie. Sama też chciałabym wiedzieć. Mnie najbardziej interesowałaby salsa, ale reklamujące się tu studio ( chociaż od reklamy nie jest forum) nie ma jej w swojej ofercie.
ODPOWIEDZ