Real Madryt

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: carlo07 »

pablo pisze:15 kolejek jeszcze, w tym puchar Hiszpanii i Liga Mistrzów, wyleci Messi ze składu, czy Iniesta i z 7pkt zrobi sie 0
Znawcy z Canal+ liżą [...] Barcelonie...może dla nich sezon się skończył, nie dla mnie.
Szacun dla ciebie, bo jako prawdziwy kibic Realu wierzysz w mistrza do końca. Ja kibicem Realu nie jestem, Barcy też nie i porównując grę tych dwóch drużyn na tym etapie to niestety trzeba określić jednym słowem - przepaść. I to 5:0 wcale nie było niespodzianką w Gran Derbi. Ale trzymam kciuki za Real w Lidze Mistrzów bo chcę zobaczyć Gran Derbi w rozgrywkach europejskich :ok:
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Niestety ale z taką grą to nie mamy co marzyć o tytule. Siedem punktów straty to dużo ale nie bardzo dużo. Real ma jeszcze mecz u siebie z Barcą więc jeszcze nic straconego trzeba zacząć wygrywać. Barca prędzej czy później punkty straci.
Awatar użytkownika
Vr6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lutego 2010, 20:25

Re: Real Madryt

Post autor: Vr6 »

nie liczyłbym na mecz w Madrycie znowu bedzie 5 :rotfl: :cwaniak:
i szczeze powiedziawszy to lpiej zeby real nie tafiał na Barce w Lm i Copa Del Rey bo niestety wtedy sie już tak zkompromituje ze juz całkiem sie im odechce grac w piłkę... cos wydaje mi sie że kroi sie historia z cyklu jak real pociągął morinho na dno :D niestety tak kończą kozaki :cwaniak:
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: Łysy »

Ja też nie jestem ani fanem Realu Madryt ani Barcelony...Ale podziwiam Barcelone za to jak gra i na dzień dzisiejszy nie widze innej drużyny która wygra mistrza kraju i lige mistrzów , lecz z drugiej strony sezon długi i Barcelona może złapać zadyszki...
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Zwycięstwo w półfinale z Sevilla 2-0 po bramkach Ozila i Adebayora. Finał z Barceloną oby udał się rewanż za 0-5.


Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Albiol, Carvalho, Arbeloa; Xabi Alonso, Khedira; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo; Benzema.

Sevilla FC: Javi Varas; Cáceres, Sergio Sánchez, Escudé, Fernando Navarro; Zokora, Romaric, Rakitić, Navas; Negredo i Kanouté.

Bramki:
1:0, min. 82.: Özil,
2:0, min. 94.: Adebayor.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Real Madryt

Post autor: Fps »

Cenne punkty wywiezione z Barcelony! :hyhy:

Wygraliśmy z Espanyol 1:0 , mecz na dobrym poziomie, szkoda ze Adebayor zmarnował tyle sytuacji ;/Iker Casillas otrzymał czerwona kartkę w 2' , początkowo bałem sie o wynik spotkania, ale cały mecz znakomicie grał Marcelo (bramka z 24' potwierdza tylko jego obecna wysoka formę).Teraz czeka nas mecz z Levante UD obecnie zajmuje 18 miejsce czyli mecz, powinien być bez problemów nasz. Nasz największy rywal będzie podejmował Athletic Bilbao, kto wie może znowu będzie jakaś mała niespodzianka :hyhy:
Awatar użytkownika
Vr6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lutego 2010, 20:25

Re: Real Madryt

Post autor: Vr6 »

Jedno życie jeden klub 1/8 aż po grób. :hyhy: :D
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Kolejne zwycięstwo Blancos, po bramkach Benzemy i Carvalho pokonujemy Levante 2-0
Już jutro bardzo ważne spotkanie z Lyonem. Oby zwycięskie.
Pełna kadra:
Bramkarze: Casillas, Dudek, Adán;
Obrońcy: Pepe, Ramos, Albiol, Arbeloa, Marcelo, Garay, Carvalho;
Pomocnicy: Lass, Alonso, Khedira, Kaká, Granero, León, Canales, Özil, Di María;
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Adebayor

Kontuzjowani: Higuaín;
Nieobecni decyzją trenera: Gago
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Real Madryt

Post autor: Fps »

Mecz nie był w najlepszym wykonaniu, po strzeleniu 2 gola nasi piłkarze grali tak, aby dograć do 90min... :wsciekly: a mogło być 3:0 to Adebayor piłkę dotknął i bramka ze spalonego, :cenzura: a tak CR7 miał by 25 w sezonie :padam: no cóż takie życie, jutro nasz czeka Lyon być może teraz przełamiemy kilku letnia pasę i przejdziemy do 1/4 :hyhy: w sobotnim meczu dobrze grali Özil i Di María moim zdaniem to oni nas poprowadzą jutro do zwycięstwa :hurra: :hurra:
Awatar użytkownika
Konrad21
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 16:05

Re: Real Madryt

Post autor: Konrad21 »

Siema, niewiecie może, czy będzie w jakies knajpie dzisiejszy mecz transmitowany?
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Real Madryt

Post autor: sasza »

Po średnim spotkaniu remisujemy z Lyonem. Bramkę strzelił Benzema dla Lyonu-Gomis. W pierwszej połowie mecz wyrównany ze wskazaniem na Lyon. Druga połowa to dominacja Realu w ciągu 3 minut Real mógł zdobyć dwie bramki. Najpierw Ronaldo trafia w słupek, 2 minuty później Ramos w poprzeczkę. Kluczowa dla nas bramka Benzemy. Mam nadzieje że już nic nie jest wstanie odebrać Blancos awansu.

Olympique Lyon: Lloris; Réveillère, Lovren, Cris, Cissokho; Toulalan, Källström (Pjanić, min. 78.); Delgado (Pied, min. 71.), Gourcuff, Bastos (Briand, min. 71.); Gomis.

Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Arbeloa; Khedira (Lass, min. 69.), Xabi Alonso; Di María, Özil (Marcelo, min. 76.), Cristiano Ronaldo; Adebayor (Benzema, min. 65.).

Bramki:
0:1, min. 66.: Benzema,
1:1, min. 73.: Gomis.
Anonim2
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 września 2008, 16:39

Re: Real Madryt

Post autor: Anonim2 »

Już w najbliższą w środę Real Madryt gra bardzo ważny mecz, wręcz jak dotychczas, najważniejszy mecz sezonu, rewanż z Olympiquem Lyon! Z tego powodu mam pytanie: kibice Realu zbierają się w jakimś barze/pizzerii jasielskiej, aby obejrzeć mecz i kibicować drużynie? Może się jakoś zbierzemy? ;)
Awatar użytkownika
Konrad21
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 16:05

Re: Real Madryt

Post autor: Konrad21 »

Pierwszy mecz leciał w Veronie i trochę chłopa było :)
Anonim2
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 września 2008, 16:39

Re: Real Madryt

Post autor: Anonim2 »

Madridistas byli? To dobrze, może teraz też się w Veronie ludzie zbiorą. :D
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Real Madryt

Post autor: Fps »

Benzema wrócił do formy 6 bramek w 3 meczach :hyhy: :hyhy: :hurra: :hurra: oby jego instynkt nie zawiódł w najbliższą środę :cwaniak:
ODPOWIEDZ