gdzie kupić niedrogo perfumy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
rita22
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 marca 2011, 18:07

gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: rita22 »

witam,
gdzie mogę kupić ładne i niedrogie perfumy?
znacie jakieś perfumerie?
Awatar użytkownika
jaelithe
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 17 listopada 2010, 21:01

Re: perfumy

Post autor: jaelithe »

Można na crystaline.pl - jest taniej - albo szukaj na allegro
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: perfumy

Post autor: wiolka666 »

polecam w katoalogach poszukac oriflame avon fm...tanio ale te perfumy jeszcze taniej kupisz na allegro np z avonu jak w katalogu jest za 50 zł to za 25 zł juz na allegro mozna kupic a jak pachnie możne w katalogu wcześnie zobaczyć ja tak robie...albo często w drogeri powącham i kupuje na allegro :) :) :)
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: perfumy

Post autor: marzenka24 »

Dokładnie. też tak robię. Ale jeśli chcesz kupić w sklepie, to w Jaśle polecam albo Rossman, albo Wispol, bo tam jest chyba najtaniej. W drogerii Naturze najdrożej, chyba że sa jakieś promocje;)
rita22
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 marca 2011, 18:07

Re: perfumy

Post autor: rita22 »

moja znajoma poleciła mi perfumerię say w jaśle,
mają fajne zapachy z nutami znanych marek, np armani, boss, dolce gabbana, calvin klein
kupiłam i jestem zadowolona
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: perfumy

Post autor: pocachontas84 »

PiotrunJo pisze:są fajne perfumy z nutami zapachowymi takich marek jak armani dolce gabbana, boss,amor amor,z FM i perfumy też są okolo 33 do 55 zł.


Polecam bo sam z nich korzystam i są w bardzo dobrej jakości
Ja również zgadzam sie z przedmówcą.Moja kolezanka namówiła mnie na perfumy własnie tej firmy gdyz była własnie konsultantka i muszę przyznac ze miło sie zaskoczyłam.W cenie 26 zł kupiłąm wodę topaletową zblizoną zapachem do renomowanego perfumu znanej firmy :super:
2razy5skis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 238
Rejestracja: 23 lipca 2009, 17:00

Re: perfumy

Post autor: 2razy5skis »

pocachontas84 pisze:
PiotrunJo pisze:są fajne perfumy z nutami zapachowymi takich marek jak armani dolce gabbana, boss,amor amor,z FM i perfumy też są okolo 33 do 55 zł.


Polecam bo sam z nich korzystam i są w bardzo dobrej jakości
Ja również zgadzam sie z przedmówcą.Moja kolezanka namówiła mnie na perfumy własnie tej firmy gdyz była własnie konsultantka i muszę przyznac ze miło sie zaskoczyłam.W cenie 26 zł kupiłąm wodę topaletową zblizoną zapachem do renomowanego perfumu znanej firmy :super:
I ile się taki zapach utrzymywał? Pewnie szybko zwietrzał?
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: perfumy

Post autor: anja »

Miałam różne perfumy z Avonu, ale wydają mi się nietrwałe.
Zastanawiam się na perfumami z FM, ale obawiam się o ich trwałość. Oczywiście nie oczekuję, ze będą utrzymywały się tak długo jak oryginalne drogie perfumy, ale chciałabym, żeby było je czuć przynajmniej parę godzin. Może ktoś mógłby się podzielić opiniami na ten temat, bo niestety :( od konsultantki nie dostanę obiektywnej opinii.
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: perfumy

Post autor: mafia37 »

Polecam Avon super kosmetyki zamawiam dla siebie i dla żony. Fm to strata pieniedzy :dobani:
PiotrunJo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 września 2006, 23:36
Lokalizacja: jasło

Re: perfumy

Post autor: PiotrunJo »

Jak każdy konsultant zachwala swoje perodukty. Ja tam jestem za perfumami FM, głównie za perfumami. Najlepiej sie jest przekonac.
tunia
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2011, 15:12

Re: perfumy

Post autor: tunia »

Polecam sprawdzić perfumy SAY. Stoisko mieści się w Kauflandzie. Ja nie byłam przekonana, ale psiknęłam na rękę aby sprawdzić jak długo zapach utrzymuje się na skórze. Na następny dzień ręka nadal pachniała, a ja poszłam kupić perfum. Proponuję jednak abyście sprawdzili czy tester utrzymuje się równie długo jak perfum na sprzedaż. Tak dla pewności.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: perfumy

Post autor: kasiuńcia »

tunia-owszem, zapach utrzyma na skórze do 24 godzin, ale tylko wtedy, gdy się owej skóry nie umyje...
W innym przypadku zapach pod wpływem wody i żelu lub mydła zejdzie, to normalne, poza tym najdłużej czuć perfumy na włosach i na ubraniach.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: perfumy

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Mam porównanie jeśli chodzi o firmy Avon, Oriflame i FM. Co do dwóch pierwszych marek to muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Jest bardzo duży wybór ładnych zapachów i myślę, że każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Zawsze jest dużo promocji i systematycznie wprowadzane są nowe zapachy. Natomiast firma FM prowadzi sprzedaż perfum wzorowanych na oryginałach. Do stworzenia produktu używają po prostu tańszych zamienników olejków zapachowych, dlatego w efekcie ich cena jest niższa. Niektóre perfumy pachną wręcz identycznie jak oryginał, ale niektóre trochę się różnią... Jeśli chodzi o trwałość to niestety jest krótsza to trzeba przyznać, ale ogólnie byłam z nich zadowolona.
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: perfumy

Post autor: niezapominajka »

w rossmanie
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: perfumy

Post autor: xyz123 »

na allegro można kupić za marne grosze fajne markowe perfumy :)
ODPOWIEDZ