l-karnityna-pomaga?? utrata tkanki tłuszczowej

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
sportowiec
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 9 kwietnia 2011, 21:13

l-karnityna-pomaga?? utrata tkanki tłuszczowej

Post autor: sportowiec »

jak w temacie..l-karnityna braliscie??bierzecie??pomaga??jasne jest ze nie pomoze w utracie tkanki tłuszczowej przy siedzeniu na kanapie tylko przy cwiczeniach.. polecacie??mozna ja kupic w galerii?
2razy5skis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 238
Rejestracja: 23 lipca 2009, 17:00

Re: l-karnityna-pomaga??

Post autor: 2razy5skis »

Kumpel bierze grając w piłkę nożną i mówił,że coś tam pomaga. Można kupić w galerii.
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: l-karnityna-pomaga??

Post autor: Miś »

W jakim celu chcesz stosowac?



Aha, to nie polecam.
sportowiec
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 9 kwietnia 2011, 21:13

Re: l-karnityna-pomaga??

Post autor: sportowiec »

a niby czemu nie polecasz?? w celu utraty tkanki tłuszczowej jak juz napisalem;p
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: l-karnityna-pomaga??

Post autor: aleczka »

hej ja kiedyś brałam L-karnityne firmy olimp ,były to takie tableteczki do ssania i powiem szczerze że mi pomogły spadło mi wtedy ok5 kg....ale pamiętam że były one dość drogie :chytry:
sportowiec
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 9 kwietnia 2011, 21:13

Re: l-karnityna-pomaga??

Post autor: sportowiec »

a przez ile miesiecy tyle schudłas i ile brałas?? jakie ciwczenia do tego wykonywalas??xd
parafianin
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 23 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Jaslo

Re: l-karnityna-pomaga??

Post autor: parafianin »

Wez spróbuj najpierw ćwiczyć przez 1 miesiąc i zobaczysz czy straciles/as wagę czy też nie. Zamiast jakis supli czy tabletek obetnij węglę w diecie, zdrowo sie odżywaj, pij 3-5 litrów wody dziennie. Co do ćwiczeń to przez pierwszy miesiąc spróbuj systematycznie biegać/basen/areoby/siłownia. Jak po miesiącu stwierdzisz ze za Chiny ludowe nie schudłeś/aś( w co wątpie), idz do Galerii czy popytaj na siłowni co brać i ew. jak zmienić trening.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: l-karnityna-pomaga??

Post autor: johny3050 »

Mysle ze zadna l karnityna ci nie jest potrzebna. Podam ci przyklad z zycia. Moja waga - 80 kg. Po niecalych 4 tygodniach stracilem 5 kg i wazylem 75. Jak ? A tak: Dieta CKD. Wpisz w google. Do tego dodam że cwiczylem 3 razy w tygodniu po okolo 80 minut na silowni wyciskajac ciezary, po kazdym treningu silowym aeroby (20 minut - rowerek lub bieżnia). Do tego jeszcze basen 2 razy w tygodniu (2x1500 m przeplywalem). Oczywiscie po miesiacu mi sie znudzilo i zaczalem normalnie jesc, zrezygnowalem z aerobow i masa wrocila. Wszystko zalezy od tego, co się chce osiągnąc. Dodam jeszcze ze mimo tej diety sila na silowni szla w góre i ilosc tluszczu byla niewielka (dobrze sie wyrzezbilem). Ale taka dieta nie jest polecana do stosowania przez zbyt dlugi okres czasu , bo jest to dieta bogata w bialko. Mimo wszystko, efekt fajny bez zadnych supli, polecam !
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: l-karnityna-pomaga?? utrata tkanki tłuszczowej

Post autor: Pemek94 »

Jak już koniecznie chcesz l-karnitynę to polecam kupić Iso Plus firmy Olimp - napój izotoniczny z l-karnityną, bardzo dobrze uzupełnia niedobory elektrolitów w organizmie i lepiej nawadnia niż woda, oczywiście pić to tylko i wyłącznie przy wysiłku, nie jest to drogie bo za 700g wychodzi 25zł i starcza na 40 bidonów pół litrowych. To jest coś takiego jak Isostar albo Powerade, tyle że tańsze :)
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: l-karnityna-pomaga?? utrata tkanki tłuszczowej

Post autor: szmitu3 »

Kup sobie L-karnityne z dodatkami , np. z chromem ( zmniejsza apetyt na jedzenie ) i zielona herbata . Lepiej dziala niz sama zwykla L-karnityna.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: l-karnityna-pomaga?? utrata tkanki tłuszczowej

Post autor: oth »

L-karnityna nie warta ceny która zapłacisz. Pobiegaj po 40 minut 4-5 razy w tygodniu to schudniesz bez problemu.
Do tego ogranicz weglowodany (chleb ziemniaki, biały ryż) i jedz małe posiłki co 2-3 godziny (sałatki, serki wiejskie, owoce, warzywa).
Dieta i wysiłek cardio jest jedyną drogą do utraty kg.
Bieganie możesz zastąpić pływaniem, rowerem lub np dynamicznym treningiem z hantlami.

Nie wydawaj kasy na L-karnitynę bo to bzdura.
myszazła
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 4 lipca 2011, 21:15

Re: l-karnityna-pomaga?? utrata tkanki tłuszczowej

Post autor: myszazła »

Jest trochę prawdy we wszystkich wypowiedziach.
Sama l-karnityna za dużo nie zdziała. Jednak przy odpowiednim treningu i określonej diecie pomoże Ci. Napewno stracisz większą ilość tkanki tłuszczowej przy tym samym treningu z l-karnityną niż bez.
Natomiast najlepsze ćwiczenia na utratę tkanki tłuszczowej to oczywiście aeroby, interwały również bardzo pomocne są w utracie tłuszczyku.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: l-karnityna-pomaga?? utrata tkanki tłuszczowej

Post autor: oth »

myszazła pisze:Jest trochę prawdy we wszystkich wypowiedziach.
Sama l-karnityna za dużo nie zdziała. Jednak przy odpowiednim treningu i określonej diecie pomoże Ci. Napewno stracisz większą ilość tkanki tłuszczowej przy tym samym treningu z l-karnityną niż bez.
Natomiast najlepsze ćwiczenia na utratę tkanki tłuszczowej to oczywiście aeroby, interwały również bardzo pomocne są w utracie tłuszczyku.
L-karnitynę powinno się przyjmować w suplementach jedynie gdy jest stwierdzony jej niedobór w organizmie. Gdy tak jest, trzeba dodać do diety produkty dostarczajace ja (np wołowina), i DOPIERO wtedy, gdy dalej organizm ma problemy można ja suplementować.
U przecietnego człowieka nigdy nie brakuje l-karnityny (z rozsadną dietą), a ten boom na kupowanie suplementu dawno minął, gdy okazało sie ze jedynie 18-19% l-karnityny z suplementów jest wchłaniana przez organizm.

Ogólnie, jeden z najszybszych sposobów jak wydać niepotrzebnie pieniadze. Za te ceny można podnieść jakość przyjmowanego pożywienia.
ODPOWIEDZ