Prezent na dzień dziecka

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

przylepka
Doświadczony
Doświadczony

Prezent na dzień dziecka

Post autor: przylepka » 29 maja 2013, 13:41

Witam,
już za kilka dni dzień dziecka, chciałabym zapytać jakie macie pomysły na prezent dla chłopca (w przedziale od 7-10 lat). Jak co roku nie mam pomysłu. Przeszukałam forum niestety nic nie znalazłam. Autka i tory odpadają bo tego ma już pełno, z lego podobna sytuacja, a jak wchodzę do sklepu to czuję się zagubiona w tym wszystkim :D. Może ktoś coś podpowie :)

Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: dziewczyna » 29 maja 2013, 16:56

Najlepiej wycieczka,w jakieś ciekawe miejsce, można pójść razem do zoo, do wesołego miasteczka potem kino, lody.
Dzieciaki lubią takie rzeczy.Można pokusić się o rolki, albo coś w tym stylu. Niekoniecznie musi to być kolejna fura zabawek.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 29 maja 2013, 19:25

Wycieczka do Karpackiej Troi. Nie ma chłopaka, który by się takimi rzeczami nie interesował. http://www.jaslo4u.pl/madziarzy-i-rzemi ... aslo-15052

mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: mija » 29 maja 2013, 21:27

Ja też miałam dylemat co kupić dzieciom ale doszłam do wniosku ,że najlepszym rozwiązaniem będzie wspólnie spędzony dzień np pójście na lody czy pizze albo do kina :) dzieciaki były zachwycone ;)

milla99
Bywalec
Bywalec

Post autor: milla99 » 30 maja 2013, 11:15

najważniejsze jest to, żeby kupować dzieciom prezenty z głową, po co np. 6-latkowi tablet? ja w tym roku postawiłam na ruch i długo szukałam prezentu, ostatecznie zdecydowałam się na zakup trampoliny, może to nie był mały wydatek, ale powiem dzieciom, że to już również prezent na urodziny ;)

me4me
Debiutant
Debiutant

Post autor: me4me » 30 maja 2013, 14:34

dziewczyna pisze:Najlepiej wycieczka,w jakieś ciekawe miejsce, można pójść razem do zoo, do wesołego miasteczka potem kino, lody.
Dzieciaki lubią takie rzeczy.Można pokusić się o rolki, albo coś w tym stylu. Niekoniecznie musi to być kolejna fura zabawek.
podpisuje sie w 100% pod tym co zostalo napisane

aleczka
Guru
Guru

Post autor: aleczka » 30 maja 2013, 16:27

ja mam synka 5,5 letniego i w tym roku wymyśliłam mu wycieczkę do aqua parku w krakowie , prezentów ma już na tyle ciągle tylko auta,traktory ,lego,rower dziadki go tak rozpieszczają że postanowiłam zrobić mu inną przyjemność mam nadzieję że zobaczenie czegoś interesującego zapadnie mu w pamięć bo ileż można kupować zabawki

emilka_ruda
Debiutant
Debiutant

Post autor: emilka_ruda » 30 maja 2013, 17:30

fajnezabawki dla dzieci to też miły prezent, nie każdy ma pomysł na wycieczkę, ale to prawda- czas to najfajniejsza rzecz, jaką dziecku można dać, tym bardziej, że dzięki temu uczymy, że nie kasa i prezenty się liczą, ale to co w sercu

bartekdanlski81
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: bartekdanlski81 » 1 czerwca 2013, 19:46

najlepiej kupic cos co sie przyda, lub zabrac gdzies na ten dzien i spedzic fantastyczny dzien z dzieckiem, a jak jest dojrzalsze to dac mu pieniadze lub zalozyc konto w banku i wrzucac caly czas, aby dziecko jak dorosnie mialo pieniadze na start... :)

przylepka
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: przylepka » 2 czerwca 2013, 19:42

dzięki za pomysły. Również uważam, że kupowanie tableta czy komórki dla dziecka w takim wieku to bez sensu. Właśnie myślałam o czymś przydatnym, ale też taka wyprawa z dzieckiem to ciekawe rozwiązanie :)

Terenia29
Debiutant
Debiutant

Post autor: Terenia29 » 26 września 2013, 23:06

Doskonałym prezentem na każdą okazję są książki. Często o tym zapominamy i wymyślamy różne cuda. Fajnym pomysłem na prezent są książeczki edukacyjne. Można znaleźć wiele różnych na aukcjach czy w księgarniach. Do niektórych dołączone są klocki np. do serii miniluk. Oprócz tego warto mieć coś w zanadrzu do poczytania na dobranoc.

Alberd
Debiutant
Debiutant

Post autor: Alberd » 28 grudnia 2013, 19:38

Ja stawiam na zabawki, które zmuszają dzieci do ruchu. Sama kupiłam synowi wyrzutnię nerf i dzięki temu młody się trochę rusza, a nie siedzi całymi dniami przez komputerem.

ironia
Mistrz
Mistrz

Post autor: ironia » 12 lutego 2014, 16:58

ja jade niedlugo nad morze do kuzynki i też muszę kupić spóźniony prezent dla jej dziecka :) póki co wygrywają zabawki z http://www.pomocnicymamy.pl/StronaGlowna-2.html ale z drugiej strony dzieciak pewnie ma dosc duzo tych zabawek :)

jula86
Debiutant
Debiutant

Post autor: jula86 » 21 maja 2014, 23:14

Jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent na Dzień Dziecka to proponuje kupić Bum Bum Rurki. Moja córka w zeszłym roku dostała je na Wielkanoc i to naprawdę super zabawka i jednocześnie instrument muzyczny.

Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Tenshi » 22 maja 2014, 08:06

3-letniemu Synkowi kupiliśmy hulajnogę i książki, a Córeczce stolik edukacyjny i też książki :)

ODPOWIEDZ