Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Forum o Jasielskich szkołach

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: dragoness » 26 maja 2015, 07:06

lusio pisze:Ludzie, czasem jest tak, że z przyczyn niezależnych od nas, trzeba skorzystać z pomocy przy pisaniu pracy. Ja w związku z trudną sytuacją rodzinną zgłosiłam się do http://www.proposterus.biz/ chociaż bardziej chodziło mi o redagowanie pracy magisterskiej, a nie w całości jej napisanie, to mimo wszystko, bardzo mi pomogli. Oraz, trochę luzu :)
Taaa, znamy takiego... był do niedawna prezydentem.

Milena88
Debiutant
Debiutant

Post autor: Milena88 » 16 września 2015, 22:26

Jedna z moich przedmówczyń zwróciła uwagę na to, że czasami zmuszają nas do tego jakieś nieprzewidziane okoliczności. Rzeczywiście - i tak bywa. Ja też doświadczyłam - dla odmiany - pewnych komplikacji zdrowotnych, a zależało mi na tym, aby rozliczyć się ze wszystkich prac zaliczeniowych w terminie i zacząć pisać magisterską. Nie było to jednak do końca możliwe, więc skorzystałam z oferty serwisu: http://twoja-edukacja.prv.pl/oferta i nie ukrywam - redaktorzy spisali się na medal i uratowali moje studenckie "być albo nie być". Mają bardzo rzeczowe i rzetelne podejście do zlecanych tematów (ja akurat jestem z "ekonomicznych"). No i terminowi - a to wiadomo wiele znaczy :)

człowiek z lasu
VIP
VIP

Post autor: człowiek z lasu » 16 września 2015, 22:32

I dlatego pewien profesor powiedział te słowa:"jak będzie więcej takich inżynierów jak wy, to ja się boję iść do lekarza"

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 17 września 2015, 08:43

Milena88 pisze:Jedna z moich przedmówczyń zwróciła uwagę na to, że czasami zmuszają nas do tego jakieś nieprzewidziane okoliczności. Rzeczywiście - i tak bywa. Ja też doświadczyłam - dla odmiany - pewnych komplikacji zdrowotnych, a zależało mi na tym, aby rozliczyć się ze wszystkich prac zaliczeniowych w terminie i zacząć pisać magisterską. Nie było to jednak do końca możliwe, więc skorzystałam z oferty serwisu: http://twoja-edukacja.prv.pl/oferta i nie ukrywam - redaktorzy spisali się na medal i uratowali moje studenckie "być albo nie być". Mają bardzo rzeczowe i rzetelne podejście do zlecanych tematów (ja akurat jestem z "ekonomicznych"). No i terminowi - a to wiadomo wiele znaczy :)
Ekonomistka, taka jej mać... nic dziwnego, że dług publiczny rośnie :wstyd:

dorispa
Debiutant
Debiutant

Post autor: dorispa » 26 listopada 2015, 20:10

Nie każdy ma polot do pisania, czego ja jestem żywym przykładem ;p ogólny zamysł miałam co do tego, co chciałam napisać, ale nie wiedziałam, jak to złożyć w słowa i taką pomoc otrzymałam od serwisu Bezstresowy Magister, polecam.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 26 listopada 2015, 20:17

dorispa pisze:Nie każdy ma polot do pisania, czego ja jestem żywym przykładem ;p ogólny zamysł miałam co do tego, co chciałam napisać, ale nie wiedziałam, jak to złożyć w słowa i taką pomoc otrzymałam od serwisu Bezstresowy Magister, polecam.
Maturę też ci napisali? Won stąd!!

Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: JURT » 26 listopada 2015, 22:02

dorispa pisze:Nie każdy ma polot do pisania, czego ja jestem żywym przykładem ;p ogólny zamysł miałam co do tego, co chciałam napisać, ale nie wiedziałam, jak to złożyć w słowa i taką pomoc otrzymałam od serwisu Bezstresowy Magister, polecam.
Serwis powinien zmienić nazwę na BEZMÓZGI MAGISTER, a tobie tak się należy tytuł magistra jak ruskim Krym! :wstyd: :mur:

Jasienka31
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: Jasienka31 » 29 grudnia 2015, 21:19

JURT pisze:
Serwis powinien zmienić nazwę na BEZMÓZGI MAGISTER, a tobie tak się należy tytuł magistra jak ruskim Krym! :wstyd: :mur:
100% racji. Praca magisterka to nie powieść i nie poemat, żeby mieć do tego polot. Piszesz o konkretnych sprawach w konkretny sposób. Jeśli tego nie potrafisz, to masz albo zbyt małą wiedzę na temat, którym się zajmujesz albo zbyt wąskie horyzonty w ogóle. I takich dziś mamy magistrów -wykształciuchy a nie ludzie wykształceni. Boli, ale cóż zrobić. Póki państwo będzie prowadziło taką politykę, że uczelnie będą musiały bić o studentów, żeby mieć kasę, tak długo będziemy iść równią pochyłą w dół.

maciek233
Debiutant
Debiutant

Post autor: maciek233 » 23 marca 2016, 13:55

Ja polecam wszystkim korzystać z tego typu stron. Dwa lata temu broniłem pracę licencjacką, którą napisałem z http://piszemyprace.blogspot.com/ gdyby nie oni pewnie nie wystarczyło by mi motywacji do napisania. Oferta tego typu usług jest spora, każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 23 marca 2016, 16:09

maciek233 pisze:Ja polecam wszystkim korzystać z tego typu stron. Dwa lata temu broniłem pracę licencjacką, którą napisałem z http://piszemyprace.blogspot.com/ gdyby nie oni pewnie nie wystarczyło by mi motywacji do napisania. Oferta tego typu usług jest spora, każdy znajdzie coś dla siebie ;)
I na co ci ta obrona skoro teraz siedzisz i za parę groszy wklejasz linki po forach ????? :padam:

Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: awesome » 23 marca 2016, 20:58

Ja tam sie nie znam, nie przeczytałem ani jednego postu z tego tematu - ale wydaje Mi się, że ten wątek powinien się nazywać: "Kto mi napisze <coś tam>" ...

Strzeliłem w ślepo, jeśli źle to czekam na najazd hejterów, wezne to na klate!

Milka900
Debiutant
Debiutant

Post autor: Milka900 » 29 marca 2016, 18:36

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... 7/?fref=ts

Milka900
Debiutant
Debiutant

Post autor: Milka900 » 29 marca 2016, 18:43

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... 7/?fref=ts

Milka900
Debiutant
Debiutant

Post autor: Milka900 » 29 marca 2016, 18:44

jando
Debiutant
Debiutant

Post autor: jando » 15 kwietnia 2016, 13:49

Po co tyle razy piszesz to samo?

ODPOWIEDZ