Loty balonem, loty paralotnią

wszystkie inne sporty

Moderator: paul_proteus

tatar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Loty balonem, loty paralotnią

Post autor: tatar » 20 sierpnia 2015, 13:48

Czy gdzieś w okolicy Jasła istnieje możliwość lotów balonem lub paralotnią? Jakie to mogą być koszta? Pytam orientacyjnie, ponieważ chcemy jednemu znajomemu zorganizować wieczór kawalerski. Tylko nie ma to być jakaś zwykła popijawka, tylko wspólne, aktywne spędzenie czasu.

erosek
Guru
Guru

Re: Loty balonem, loty paralotnią

Post autor: erosek » 21 sierpnia 2015, 13:57

tatar pisze:Czy gdzieś w okolicy Jasła istnieje możliwość lotów balonem lub paralotnią? Jakie to mogą być koszta? Pytam orientacyjnie, ponieważ chcemy jednemu znajomemu zorganizować wieczór kawalerski. Tylko nie ma to być jakaś zwykła popijawka, tylko wspólne, aktywne spędzenie czasu.
Bez problemu możesz się zapisac. Zobacz sobie: http://taakiprezent.pl/pl/k/Motolotnie-i-paralotnie - tutaj masz info gdzie można się zapisac na paralotnie, w innej zakladce są loty balonem.Moim zdaniem pomysł jest ciekawwy. Na pewno jest to o wiele bardziej oryginalne niż picie w domu albo w klubie no i chłopak będzie miał wrażenia. Wiele zależy od Waszych funduszy. Lot balonem to juz większy wydatek. Z drugiej strony jeśli się złozycie wszyscy to nie będzie to takie drogie.Paralotnia to już o wiele mniejszy koszt i moze polecieć na przykład jedynie pan mlody. Można równiez zamówić sobie nagranie z tego dnia. Wrażenia super.

tatar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: tatar » 21 sierpnia 2015, 14:06

erosek pisze:
Bez problemu możesz się zapisac. Zobacz sobie: http://taakiprezent.pl/pl/k/Motolotnie-i-paralotnie - tutaj masz info gdzie można się zapisac na paralotnie, w innej zakladce są loty balonem.Moim zdaniem pomysł jest ciekawwy. Na pewno jest to o wiele bardziej oryginalne niż picie w domu albo w klubie no i chłopak będzie miał wrażenia. Wiele zależy od Waszych funduszy. Lot balonem to juz większy wydatek. Z drugiej strony jeśli się złozycie wszyscy to nie będzie to takie drogie.Paralotnia to już o wiele mniejszy koszt i moze polecieć na przykład jedynie pan mlody. Można równiez zamówić sobie nagranie z tego dnia. Wrażenia super.
Dobra dzięki. Jak coś to sprawdzę jeszcze dokładnie ten temat.

niviuk
Debiutant
Debiutant

Post autor: niviuk » 19 września 2015, 17:33

Organizuje takie przeloty paralotnią w okolicach Dukli, Bieszczad, Krynicy, Grybowa itp. wiecej info tutaj www.cumulus24.pl

Matryca
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: Matryca » 20 września 2015, 22:31

Z ciekawościa przeczytałam- marze o locie paralotnia :)

miki789
Początkujący
Początkujący

Post autor: miki789 » 30 maja 2019, 08:59

Super pomysł na zaręczyny, na pewno znajdziesz w sieci jakąś fajną opcję. Na lataniebalonem.pl z tego co wiem proponują loty w całym kraju więc na pewno uda Ci się to zorganizować dokładnie tak jak sobie wymarzyłeś.

asterka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: asterka » 1 czerwca 2019, 21:10

miki789 pisze:
30 maja 2019, 08:59
Super pomysł na zaręczyny, na pewno znajdziesz w sieci jakąś fajną opcję. Na lataniebalonem.pl z tego co wiem proponują loty w całym kraju więc na pewno uda Ci się to zorganizować dokładnie tak jak sobie wymarzyłeś.
powaliło was ,może fajnym pomysłem będzie skok ze 100 metrów na beton .Ludzie powywracało wam w głowie te parę złotych w kieszeni ? idż lepiej do kościoła i poproś Matkę Boską o błogosławieństwo i zdrowie na dalszą drogę życia.

porek117
Debiutant
Debiutant

Post autor: porek117 » 15 lipca 2019, 13:02

Chciałbym bardzo spróbować zarówno jednego jak i drugiego, ale niestety finanse są przeszkodą

LoslawLeslaw
Debiutant
Debiutant

Post autor: LoslawLeslaw » 14 sierpnia 2019, 17:20

Ja bym się bardzo bał lecieć na paralotni.

Maksymilian248
Debiutant
Debiutant

Post autor: Maksymilian248 » 26 sierpnia 2019, 20:56

Mam lęk wysokości, więc nie wiem czy to dobry pomysł dla mnie.

ODPOWIEDZ