Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym

Moderatorzy: paul_proteus, President

alka34
Guru
Guru

Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Post autor: alka34 » 9 grudnia 2015, 12:13

Cześc. Kończy mi się umowa internetu w upc . Chcialabym znowu przedłużyć ale zastanawiam się czy ktoś może ma lepszą ofertę? Internetu nie muszę mieć mocnego ale chciałabym mieć dużo kanałów. Może jakieś sugestie?

wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Post autor: wibar » 9 grudnia 2015, 14:09

Ja mam w Multimedia internet 6Mb+telewizja kablowa+telefon stacjonarny.Za wszystko płacę 70 zł.Bez telefonu wyjdzie Ci trochę taniej,abonament za niego wynosi 5 zł.Kanałów telewizyjnych jest dosyć sporo.Biuro mają na ul.3 Maja,przed stacją paliw Bliska.

furman
Guru
Guru

Post autor: furman » 9 grudnia 2015, 14:45

Nie ma sensu moim zdaniem brać sobie obecnie telefonu stacjonarnego. Mnie osobiście denerwowały te wszystkie zaproszenia na pokazy garnków tak więc zrezygnowałem . Obecnie do mnie nie wydzwaniają.Za to internet plus telewizję to oczywiste,ze lepiej jest brać w pakiecie. Jest o wiele taniej niż normalnie. Najlepsze oferty są zwykle dla nowych klientów.
Możesz sobie wpisać adres tutaj:
http://panwybierak.pl/oferty/internet/46 - na stronie wyskoczą Ci oferty internetu oraz telewzji dla Twojego adresu.

Sam oebcnie mam internet plus tv w UPC.Jestem zadowolony. Dobra oferta.

Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz

Post autor: mjyntki_mjetek » 9 grudnia 2015, 17:55

Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Włos » 9 grudnia 2015, 19:10

Ta radiowka niech się nie kompromituje. Mi to nie chodziło nigdy. Każda radiowka to kaszana czasem chodzi ale tylko czasem..

Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Włos » 9 grudnia 2015, 19:12

alka34 pisze:Cześc. Kończy mi się umowa internetu w upc . Chcialabym znowu przedłużyć ale zastanawiam się czy ktoś może ma lepszą ofertę? Internetu nie muszę mieć mocnego ale chciałabym mieć dużo kanałów. Może jakieś sugestie?

Sprawdź czy www.telgam.pl ma u ciebie swiatlowod.

Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz

Post autor: mjyntki_mjetek » 9 grudnia 2015, 20:39

Włos pisze:
Ta radiowka niech się nie kompromituje. Mi to nie chodziło nigdy. Każda radiowka to kaszana czasem chodzi ale tylko czasem..
Mam i nie narzekam :hyhy: widać musisz mieszkać w miejscu gdzie psy dupami szczekają i nie ma zasięgu :rotfl:

Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Włos » 9 grudnia 2015, 21:23

mjyntki_mjetek pisze:
Włos pisze:
Ta radiowka niech się nie kompromituje. Mi to nie chodziło nigdy. Każda radiowka to kaszana czasem chodzi ale tylko .
Mam i nie narzekam :hyhy: widać musisz mieszkać w miejscu gdzie psy dupami szczekają i nie ma zasięgu :rotfl:

Jak coś sprzedają to ma chodzić. Ale na szczęście klient takiej radiówki może zerwać umowę jak mu nie świadczą usługi na poziomie z umowy.
Co polecam klientom srigmy z metropolii Jasło. Ciekawe ze srigma tak obraża klientów swoich nawet byłych z poza Jasła :szok:

natala.domagal
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: natala.domagal » 9 maja 2018, 20:19

A może od UPC? Tutaj http://firmatoty.pl/upc poczytajcie sobie o tym dostawcy. W Jaśle działają, więc problemu nie będzie. Ogólnie dostawców jest wielu, można przebierać.

MarcinKols
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: MarcinKols » 15 maja 2018, 19:53

polecam internet z UPC - mają dość tanią ofertę z telewizją, korzystam i nie ma problemów z zasięgiem itd :)

ODPOWIEDZ