Kredyt hipoteczny

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

mmario
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: mmario » 16 kwietnia 2016, 19:24

Przecież tego typu kalkulatory to tylko dane szacunkowe, które ni jak mają się często do bankowej rzeczywistości.

truvi
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: truvi » 22 kwietnia 2016, 05:15

Z pewnością najbardziej precyzyjne informacje o kredytach hipotecznych uzyskać można w poszczególnych bankach. Pod warunkiem, że doradca/doradczyni są ogarnięci i mają pełne rozeznanie w ofercie w tym także w różnych kruczkach związanych z nietypowymi nieruchomościami. Z drugiej jednak strony taki kalkulator kredytowy pozwala na szybko znaleźć najtańszy kredyt czy wyselekcjonować kilka banków, do których trzeba się udać po szczegółowe informacje. Nie odrzucałbym zatem takich narzędzi.

Awatar użytkownika
brotet
Guru
Guru

Post autor: brotet » 7 lipca 2016, 10:34

tatar pisze:
Niby tak ale myślisz,że takie porównywarki kredytowe dużo Ci dadzą? Jest to jedynie pierwsze rozeznanie jakie robimy szukając kredytu. Taki kredyt to nie tylko oprocentowanie. Jest to masa dodatkowych opłat jakie sie ponosi. Takich jak prowizja dla bankku czy tez ubezpieczenie Rózne dodatkwoe usługi,które mogą byc wymagane kiedy oprocentowanie kredytu jest podejrzanie niskie. Sam polecam poczytać sobie raczej to forum: http://www.forum-kredytowe.pl/f133/ - są tutaj opinie osób na temat kredytów hipotecznych.

Jako osoba spłacająca kredyt hipoteczny - z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że innej decyzji podjąć nie mogłem. W jaki inny sposób mógłbym kupić własne M? Też korzystałem z tego forum przy wyszukiwaniu ofert kredytowych. Dobre jest.

holek77
Debiutant
Debiutant

Post autor: holek77 » 19 lipca 2016, 11:48

Kurcze ja też muszę wziąć taki kredyt ale przeraża mnie myśl że całe życie będę spłacał :/

TosiaZ
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: TosiaZ » 19 lipca 2016, 17:59

Osobiście mam w PEKAO S.A. znajomi zastanawiali się także nad ofertą BGZ. Trzeba dobrze poszukać i cisnąć bankowców. Różnice są spore

Brytka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: Brytka » 21 lipca 2016, 16:29

Myślę że najbardziej realnie to bedzie jak wyślesz maile z zapytaniem do kilku największych banków. I wtedy jak się ktoś od nich odezwie to negocjuj z każdym mówiąc co dała konkurencja, bo te wszystkie kalkulatory internetowe to nie jest to samo.

william
Debiutant
Debiutant

Post autor: william » 25 lipca 2016, 16:05

Firma Kredyt123 też ma w swojej ofercie kredyty na zakup mieszkania lub domu. Wiem, bo znajomy brał od nich pożyczkę. Oferują kredyty nawet do 85% wartości nieruchomości, przy spłacie rozłożonej do 30 lat. Kolega mówił, że elastycznie podchodzą do Klienta i dopasowują wysokość rat do możliwości kredytobiorcy. Do tego wszystko odbywa się bez nadmiernej ilości "papierologii". Wygodnie i sprawnie. A to się bardzo ceni.

Awatar użytkownika
brotet
Guru
Guru

Post autor: brotet » 5 listopada 2016, 11:03

A pożyczki hipoteczne? Jak to wygląda pod względem kosztów?

marina
Początkujący
Początkujący

Post autor: marina » 10 maja 2017, 12:37

Chcąc wziąć kredyt hipoteczny, warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, który pomoże nam przy wypełnianiu wniosków i wybierze najkorzystniejszą ofertę. Sama, skorzystałam z pomocy Kingi Jędrzejewskiej z Cofinance - gdyby nie ona, najprawdopodobniej wciąż mieszkałabym na sublokatorce.

laszlobaszlo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: laszlobaszlo » 4 czerwca 2017, 19:06

DObry kredyt hipoteczny oferuje Raiffeisen Polbank, niezle oprocentowanie i w sumie dosc dobre wszelkie oplaty obok

tekilka
Debiutant
Debiutant

Post autor: tekilka » 25 września 2018, 22:44

A ja wam powiem że powinniście zapoznać się z szeroką ofertą kredytową oferowaną przez https://kredyt123.pl/ . Bo prócz ciekawej oferty oferują przejrzysta umowę, wysokie kwoty kredytowania, niskie oprocentowanie. A do tego mało formalności a w kredycie hipotecznym nawet do 85 % wartości nieruchomości.

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 9 października 2018, 07:49

Rany, żeby wziąć jakikolwiek kredyt powinno się przede wszystkim temat dokładnie przemyśleć, sprawdzić oferty, własne możliwości finansowe i wszystko przeliczyć.

klabczar
Debiutant
Debiutant

Post autor: klabczar » 10 października 2018, 15:45

Sliski temat.

bobi76
Debiutant
Debiutant

Post autor: bobi76 » 20 października 2018, 14:53

Nigdy nie wzięłabym kredytu - dla mnie to za duża odpowiedzialność. Trzeba go potem spłacać :(

eryka
Debiutant
Debiutant

Post autor: eryka » 23 października 2018, 12:52

To dla mnie bardzo stresująca sytuacja - bardzo nie lubię mieć finansowych zobowiązań, nawet najmniejszych. Właśnie z powodu windykacji.

ODPOWIEDZ