Promocja lokalnego biznesu w Internecie

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
picabela
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Promocja lokalnego biznesu w Internecie

Post autor: picabela » 6 lipca 2016, 15:54

Witajcie, zakładając ten temat nie chcemy i nie będziemy reklamować żadnych naszych usług. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i pomóc Wam w wypromowaniu w Internecie Waszych biznesów, niezależnie czy prowadzicie sklep stacjonarny czy usługi na cały kraj. Piszcie, zadawajcie pytania, publicznie lub na PRIV, odpowiemy całkowicie za free. Znamy osoby które chcą popchnąć swoją firmę do przodu ale nie wiedzą jak się za to zabrać to dobra okazja by zrobić ten pierwszy krok, a nas traktujcie jako Jasielskiego Wujka dobra rada :super:

irek90
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: Promocja lokalnego biznesu w Internecie

Post autor: irek90 » 7 listopada 2017, 12:04

W takim razie ja podrzucam bardzo fajny artykuł na temat reklamy w social media. http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-pu ... ac,90.html Wszystko opisane bardzo dokładnie i można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, polecam!

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 8 grudnia 2017, 12:04

Lokalny biznes w sieci? Chyba lepiej postawić na ulotki czy bannery.

parsi
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: parsi » 7 lipca 2019, 14:21

Nieprawda, w sieci, na Facebooku bardzo ważna jest reklama lokalnego biznesu. Zwłaszcza branża gastronomiczna ma tutaj dużo do pokazania: https://www.niepoddawajsie.pl/promocja-w-gastronomii/ :)

Awatar użytkownika
Dywaga
Debiutant
Debiutant

Post autor: Dywaga » 9 lipca 2019, 14:57

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was kto prowadzi własną działalność zainwestował kiedyś w social media? Jestem bardzo zainteresowana tematem, a najbardziej formą real time marketing. Jest to dla mnie świetny pomysł, na który na pewno klienci zwrócą uwagę.

Awatar użytkownika
Margos
Debiutant
Debiutant

Post autor: Margos » 10 lipca 2019, 16:06

Wydaje mi się, że warto zainwestować w reklamę na fb.

ODPOWIEDZ