Odszkodowanie

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

jacke
Debiutant
Debiutant

Re: Odszkodowanie

Post autor: jacke » 26 listopada 2018, 00:54

W przypadku ubezpieczen nie warto sie bawic w zadnego oszczednosci bo po pierwsze wcale nie sa takie duze jak sie ludziom wydaje, po drugie liczy sie dobre wsparcie z samym ubezpieczycielem. Obowiazkowo musisz miec ubezpieczenie oc ktore jest ustalane od strony prawnej wiec kazda firma musi zapewnic to samo. W praktyce to juz bywa roznie dlatego nie pchalbym sie w oferty mniej znanych firm. Przy samochodzi jaki posiadasz to tego nie odczujesz. W rankinagch wysoko jest mtu oc - https://www.mfind.pl/mtu-oc/ Osobiscie to mam tez wykupione dodatkowe pakiety takie jak autocasco oraz nww. Wiesz, lepiej dmuchac na zimne niz pozniej obudzic sie bez nieczego w trasie. Szczegolenie, ze nie jezdze samochodem prosto z salonu...

Tomasz1980
Debiutant
Debiutant

Post autor: Tomasz1980 » 5 grudnia 2018, 18:06

Tyle tu propozycji pomocy że o jejku ;) toteż dodam też coś od siebie, a konkretniej link do stronki (http://www.bekerpolska.pl) gdzie można sprzedać prawo do szkody jesli nie chce się samemu walczyć w sądzie. Na plus szybka kasa do ręki a na minus hmm no nie wiem xd

cheops24
Początkujący
Początkujący

Post autor: cheops24 » 30 kwietnia 2019, 05:17

Firm jest dużo to prawda jak w każdej branży.
Na co zwracać uwagę? Niekoniecznie na opinie w internecie, bo wiemy, że można napisać wszystko a są i tacy, którzy celowo wpisują negatywne komentarze.
Warto sprawdzić, jak długo dana Firma działa na rynku, jaki ma zasieg ale najważniejsze to zaleźć agenta czy Firmę z polecenia.
Zaprasza do kontaktu, jestem z okolic Jasła i reprezentuje EuCO , Firmę o zasięgu Europejskim
502355884

ArekK89
Początkujący
Początkujący

Post autor: ArekK89 » 23 maja 2019, 10:53

Prawda jest taka, że płacisz za to AC sporo pieniędzy, a jak miałeś jakąś szkodę to pieniądze ciężko wyciągnąć od ubezpieczyciela. Rzeczoznawca współpracujący z ubezpieczyciel celowo zaniża odszkodowanie. Rozwiązaniem w takim wypadku jest zlecenie wykonania kosztorysu obiektywnemu rzeczoznawcy, który wykona go zgodnie z prawdą (czyli uszkodzeniami jaki są). Takiego rzeczoznawce znajdziesz w firmie, która zajmuje się dopłatami i odkupem odszkodowań - https://tbekspert.pl/rzeczoznawca-samoc ... bialystok/

Harry88
Debiutant
Debiutant

Post autor: Harry88 » 28 lipca 2019, 14:17

cheops24 pisze:
30 kwietnia 2019, 05:17
Firm jest dużo to prawda jak w każdej branży.
Na co zwracać uwagę? Niekoniecznie na opinie w internecie, bo wiemy, że można napisać wszystko a są i tacy, którzy celowo wpisują negatywne komentarze.
Warto sprawdzić, jak długo dana Firma działa na rynku, jaki ma zasieg ale najważniejsze to zaleźć agenta czy Firmę z polecenia.
Zaprasza do kontaktu, jestem z okolic Jasła i reprezentuje EuCO , Firmę o zasięgu Europejskim
502355884
Nie prawda to, że firma nie jest długo na rynku wcale nie znaczy, że nie ma doświadczenia. Ja sprzedałem swoją szkodę https://odszkodowania-mura.pl za dość spore pieniążki. Nowa firma = mniejsze marże.

cheops24
Początkujący
Początkujący

Post autor: cheops24 » 8 sierpnia 2019, 23:10

Każdy ma prawo do swojego zdania :) Jeśli Pan dobrze trafił to bardzo dobrze. Ja osobiście wolę korzystać jednak z sprawdzonych Firm.
Pracuje także w innej branży i co do niskich marż statystycznie wyznaczają jeden kierunek.... spadkowy bo wszystko dzisiaj kosztuje.
Każdy ma jednak możliwość wyboru, oby zawsze był świadomy i bezpieczny :)

Joolanta
Debiutant
Debiutant

Post autor: Joolanta » 13 września 2019, 20:48

Dokladnie tak jak mowisz.

Wiola11
Debiutant
Debiutant

Post autor: Wiola11 » 29 listopada 2019, 14:03

Może skorzystaj z usług dobrego prawnika, ja z mojej strony mogę polecić ci Kancelarię Ożóg Tomczykowski. Bardzo dobra kancelaria, warta uwagi, są rewelacyjni. Mi pomogli wielokrotnie kiedy potrzebowałam pomocy, zaskoczyli mnie świetnym podejściem do klienta. Mało teraz o takich, także śmiało się skontaktuj z nimi i daj znać jak poszło.

ODPOWIEDZ