Ortodonta

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Julia28
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Ortodonta

Post autor: Julia28 » 18 lipca 2017, 16:57

Zastanawiam się nad apartem ortodontycznym, ale mam dylemat - na jaki typ się zdecydować: klasyczny czy niewidoczny?
Różnica w cenie jest spora, dlatego może ktoś z Was podpowie, jakie miał doświadczenia i który by wybrał?

chriss45
Debiutant
Debiutant

Re: Ortodonta

Post autor: chriss45 » 2 sierpnia 2017, 13:07

Ja zdecydowałem się na stały aparat estetyczny z niewidocznymi zamkami. Aparat zakładałem w http://ezdent.pl/oferta/leczenie-ortodontyczne/ i jestem bardzo zadowolony z efektu. Aparat nie rzuca się w oczy, więc i ja czuje się z nim bardziej komfortowo. Oczywiście klasyczny aparat też nie jest złym rozwiązaniem, bo przecież nie ma się czego wstydzić. Sam fakt noszenia aparatu ortodontycznego świadczy tylko o tym, że dbasz o swoje zęby i zdrowy, piękny uśmiech ;)

Julia_333
Debiutant
Debiutant

Post autor: Julia_333 » 5 sierpnia 2017, 12:32

Czy ja wiem, czy te różnice w cenie są aż tak znaczne?
Wydaje mi się, że koszt takiego leczenia jest wszędzie bardzo podobny, różne są zaś metody i materiały.
Zerknij tu: http://www.dentaria.com.pl/invisalign/ - na te nakładki do leczenia wad zgryzu.
Moim zdaniem to jest świetna metoda, bo od początku wiesz dokładnie, do jakiego efektu zmierza cały proces.
Zapytaj o cenę, bo wydaje mi się, że może okazać się konkurencyjna, jeśli wiesz, ile dokładnie potrwa leczenie.
Przy innych metoda czas leczenia nie jest aż tak oczywisty i konkretny.

L3mon
Bywalec
Bywalec

Post autor: L3mon » 21 marca 2019, 18:10

Właśnie od rodzaju aparatu często zależy koszt całego leczenia. Podobno najlepsze efekty dają aparaty tradycyjne, choć nie wyglądają najlepiej.

ODPOWIEDZ