Czy tabletki na erekcję działają

Miłość to piękne uczucie... ale...

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Czy tabletki na erekcję działają

Post autor: x_n » 9 lutego 2018, 08:59

Oczywiście nie piszę tutaj o osławionej viagrze czy sildenafilu bo to wiadomo,że działa. Ale chodzi mi o to czy te bez recepty mają jakies dzialanie? Nie chcę ekserymentować na niesprawdzonych suplach a chcę cos co by zadziałało. W tv czy w radio trudno jest znaleźć odpowiedź. Niby reklam jest wiele ale przecież każda firma zachwala swój suplement jako najlepszy.Jak to jest?

viktoria11
Guru
Guru

Re: Czy tabletki na erekcję działają

Post autor: viktoria11 » 9 lutego 2018, 09:23

niewiem które działają ale ostatnio wypowiadał sie lekarz gdzie mówił że właśnie jestesmy jedym z nielicznych krajów gdzie bez recepty możemy takie leki na potencję kupić a czasem problem może tkwić w organiźmie i najpierw trzeba odwiedzic lekarza zrobic badania bo może mamy cholesterol wysoki, cukier nadcisnienie i w związku z tym problemy z erekcją a nie sięgajmy odrazu po leki z reklamy......... może warto sie nad tym zastanowić

viktoria11
Guru
Guru

Post autor: viktoria11 » 9 lutego 2018, 09:26

i jeszcze przy problemach z erekcją warto zbadać prostate bo może tam tkwi problem.......

x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: x_n » 13 lutego 2018, 13:29

A czy takie środki nie powodują uzależnienia?

świnia
Guru
Guru

Post autor: świnia » 13 lutego 2018, 20:02

Raz:
Kup sobie boraksu. Do pół litra przegotowanej wody daj pół łyżeczki i wymieszaj. Codziennie rano i wieczorem wypijaj łyżkę tego plynu.
Dwa:
Codziennie na śniadanie jajczenica z pięciu żółtek z dobrych wiejskich jaj. Białka możesz nie dawać wszystkie (2-3)
Trzy:
Kuracja MMSem czyli dwutlenkiem chloru - stanie pały gwarantowane !

pimpin
Guru
Guru

Post autor: pimpin » 15 lutego 2018, 20:40

Działają, mój kolega zażywa przed meczem Naszej reprezentacji!!! Wtedy zawsze strzela gola!!!

masko
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: masko » 1 marca 2018, 12:16

dzialaja, tylko ... jesli nie dojdzie do zakoczenia to moze byc bolesnie :P
:wstyd:

wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wodzu » 1 marca 2018, 15:44

Najważniejsze jest to co masz w głowie. Wiek oczywiście sprawia, że wzwód jest coraz słabszy; palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, źle zbilansowana dieta czy zbyt duży brzuch, także mają negatywny wpływ na potencję, ale równie ważna co kondycja fizyczna jest psychika, wcześniejsze niepowodzenia, strach albo nerwy czy stres swoje potrafią zrobić.

alka34
Guru
Guru

Post autor: alka34 » 22 sierpnia 2018, 07:44

No właśnie niekoniecznie. Mój mąż nie jest jakiś zestresowany.Pracę ma taka jak zawsze. Zdrowo sie odżywia i uprawia sport. A pomimo to ma zaburzenia erekcji i sama już zastanawiam sie co jest nie w porządku. Od prawie pół roku jeśli uprawiamy seks to jet to jedynie sporadyczne. I on naprawdę tego unika bo mu opada albo nie staje. Dodam,że nie chodzi tutaj o mój wygląd ( mam nadzieję przynajmniej) bo dbam o siebie i ćwiczę.
I już sama nie wiem co zrobić. Namówiłabym go na tabletki ale nie wiem jak mu je podsunąć.

Awatar użytkownika
kater
Guru
Guru

Post autor: kater » 22 sierpnia 2018, 12:13

A jesteś generalnie pewna, ze on niczego jeszcze nie próbował na erekcję? Czy nie przetestował jakich tabletek? Czy robił badania? Bo może nie o stres i przemęczenie tutaj chodzi ale o hormony. I warto jest je przebadac. Po prostu szczerze z nim porozmawiaj o problemie. To Twój mąż, sama na pewno wiesz jak go podejść. Albo kup mu tabletki i zasugeruj.

alka34
Guru
Guru

Post autor: alka34 » 23 sierpnia 2018, 09:32

Ale jakie? te o których tutaj pisaliście? Badania moze faktycznie powinien zrobić. Masz pomysł jakie?

Awatar użytkownika
kater
Guru
Guru

Post autor: kater » 23 sierpnia 2018, 10:46

"Morfologia
prolaktyna
testosteron
Może jeszcze hormony tarczycy ( mężczyźni rzadko chorują ale bywa)
Z tabletek to najlepiej Cum on albo Penis complete. Ewentualnie braveran aczkolwiek ma troche gorszy skład od wspomnianych tutaj dwoch innych rodzajów. "

tadere
Debiutant
Debiutant

Post autor: tadere » 24 września 2018, 14:04

A słyszał ktoś z was o tabletkach Vigrogan? Czytałem o nich na stronie http://na-potencje.net.pl/jak-poprawic- ... mezczyzny/ gdzie je polecają, mieliście z nimi do czynienia?

bogusz
Debiutant
Debiutant

Post autor: bogusz » 27 września 2018, 11:28

wątek o miłości czy chemii?

Pola28
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: Pola28 » 26 listopada 2018, 17:12

Cześć,

Mój partner miewa podobne problemy, ale nie bardzo chce o tym rozmawiać. Dlatego też, postaram się dopytać Was:

Czy takie zaburzenia mają charakter przejściowy czy raczej to jest stały "defekt"?
Czy komuś się udało pozbyć go przy wykorzystaniu wyżej opisanych suplementów?

Może któryś z Panów pomoże? Ewentualnie jakaś kobitka podpatrzy czym szprycuje sie jej partner?

P.S.: Do lekarza raczej nie pojdzie...

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ