Bezpłatny rzeczoznawca samochodowy. Cała Polska!

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Cypruzz
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2018, 13:48

Bezpłatny rzeczoznawca samochodowy. Cała Polska!

Post autor: Cypruzz » 10 maja 2018, 14:20

Witam Państwa serdecznie!

Chciałbym polecić usługę firmy odszkodowawczej – Helpfind, a mianowicie bezpłatną analizę kosztorysu naprawy pojazdu. Tradycyjnie za skorzystanie z pomocy rzeczoznawcy trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych!! A co jeżeli uszkodzenia są bardzo małe? Nigdy nie ma pewności czy ubezpieczyciel zwróci koszty naprawy oraz wynajęcia rzeczoznawcy. Problem można rozwiązać bardzo sprawnie, wysyłając kosztorys poprzez formularz na tej stronie: https://www.helpfind.pl/rzeczoznawca-samochodowy-cennik.

Dlaczego warto? Niemal każdy kosztorys wystawiony przez towarzystwo ubezpieczeń jest zaniżony, średnio o kilka tysięcy złotych. Możesz zgodzić się na propozycję ubezpieczyciela i próbować naprawiać samochód za niepełną kwotę właściwego odszkodowania. Pamiętaj tylko, że ubezpieczyciel musi zapłacić za wszystkie szkody, które wyrządził sprawca kolizji czy wypadku. Warto więc zadbać aby kwota odszkodowania była w 100% adekwatna do poniesionych strat. W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 616 350 050.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę!!

ArekK89
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 marca 2016, 15:10

Re: Bezpłatny rzeczoznawca samochodowy. Cała Polska!

Post autor: ArekK89 » 14 marca 2019, 12:17

Warto również zapoznać się z ofertą rzeczoznawcy z Instytutu Rzeczoznawstwa Motoryzacyjnego TB Ekspert. Byłem zmuszony skorzystać z ich usług, ale jestem zadowolony. Rzeczoznawca był solidny, rzetelny, rzeczowy i co najważniejsze niedrogi. Zazwyczaj kiedy należy Wam się odszkodowanie firma ubezpieczeniowa robi wszystko żeby pieniędzy nie wypłacić, a taki rzeczoznawca może pomóc. Jeżeli ktoś będzie miał przypadek, że firma ubezpieczeniowa będzie zaniżać np: wartość pojazdy, zachęcam o zwrócenie się z prośba do rzeczoznawcy z TB Ekspert! Dokładną ofertę Instytutu możecie zobaczyć na: https://tbekspert.pl/odkup-odszkodowan-krakow/

ODPOWIEDZ