wózki widłowe - gdzie??

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

koralowy
Debiutant
Debiutant

wózki widłowe - gdzie??

Post autor: koralowy » 22 maja 2018, 14:32

hej, mam takie pytanie - gdzie w okolicy kupię wózki używane? nie chodzi mi o olx itp, tylko jakiś konkretny dealer, z gwarancją i serwisem.
czytałem trochę o używanych tutaj i jestem zdecydowany.

kabix179
Debiutant
Debiutant

Re: wózki widłowe - gdzie??

Post autor: kabix179 » 24 czerwca 2018, 23:52

Wózki typu widłowego to przyrząd konieczny w magazynach. Jeżeli interesują Cię najznakomitszej jakości pojazdy tego typu to zachęcamy do Jung Serwis. Wybierz to co najlepsze oraz nie przejmuj się o defekty. Gorliwie zachęcam do przybliżenia się z ich kolekcją. Naprawę warto poczytać więcej na ten temat.

Mini9
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: Mini9 » 28 sierpnia 2018, 19:08

Dzięki za namiary, nam na pewno takie wózki wkrótce się przydadzą, bo w końcu zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo ... budowa-hal i budujemy własną halę magazynową dla naszej firmy :) Mam nadzieję, że to będzie dobra inwestycja ;) A Wam kto budował Wasze magazyny? Czy może macie wynajmowane? Jak to u Was wygląda?

KacperW
Debiutant
Debiutant

Post autor: KacperW » 5 listopada 2018, 18:24

W zakresie doboru odpowiedniego sprzętu na pewno numerem jeden jest firma Lemarpol. Mają na magazynie do wyboru ponad 350 sztuk sprzętu, umożliwiają zarówno wynajem długo i krótkoterminowy oraz co ważne mają bardzo dobrze rozmieszczone serwisy w kilku miastach Polski także jeżeli coś trzeba będzie zrobić to bez problemu zajmą się tym i to w dobrych terminach jak i rozsądnej cenie.

ODPOWIEDZ