Osłony okienne Kraków FEN

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Paulina67
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 7 czerwca 2018, 12:39

Osłony okienne Kraków FEN

Post autor: Paulina67 » 15 czerwca 2018, 00:04

FEN to firma związana z produkcją i sprzedażą modnych osłon okiennych. Nasz katalog składa się z rolet, z plis materiałowych, z żaluzji pionowych i poziomych, z mat bambusowych na okna, z markiz tarasowych przeznaczonych do ochrony przed promieniami słonecznymi. Dostarczamy markizy tarasowe klientom indywidualnym oraz biznesowym. Chętnie dopasujemy się do indywidualnych oczekiwań klienta. Prowadzimy działalność w Krakowie, ul. Pastelowa 11. Na naszej stronie poznacie Państwo dokładną charakterystykę dekoracji okiennych – fen-rolety.pl.

ktokolwiek1
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 10 października 2018, 13:29

Re: Osłony okienne Kraków FEN

Post autor: ktokolwiek1 » 10 października 2018, 13:55

Ja mogę polecić i zaprosić do firmy Krakżal z Krakowa, która działa na teranie całego kraju ;) Dzięki ich stronie internetowej: https://wolakrakzal.com.pl/ możesz zamówić pomiar okna czy tego co jest potrzebne do montażu danego produktu :) W bogatej ofercie firmy znajdziesz najmodniejsze rolety dzień-noc, tradycyjne żaluzje, dopasowane moskitiery, markizy, a nawet bramy rolowane garażowe. Polecam ich usługi i produkty, ponieważ są najwyższej jakości, dopracowane do ostatniego szczegółu, a zespół tam pracujący jest wykwalifikowany i zawsze dostępny dla klienta :)

ODPOWIEDZ