Odchudzanie

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

paulinapaula
Debiutant
Debiutant

Odchudzanie

Post autor: paulinapaula » 25 września 2018, 18:48

Czy słyszeliście już o African Mango Slim?! To mój wybawiciel w walce o piękną sylwetkę. Z nadwagą zmagałam się od dawna, a teraz cellulit odstające boczki zostały zażegnane i to w tak krótkim czasie.. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że preparat jest całkowicie naturalny!
To pewny skład dla mojego organizmu :)

L3mon
Bywalec
Bywalec

Re: Odchudzanie

Post autor: L3mon » 21 marca 2019, 18:07

Pierwsze słyszę. Osobiście staram się stosować dietę redukcyjną i widzę efekty.

anitka28
Debiutant
Debiutant

Post autor: anitka28 » 11 kwietnia 2019, 21:12

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Agatą (kom.517 614 677) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam

strzala_amora
Początkujący
Początkujący

Post autor: strzala_amora » 23 kwietnia 2019, 19:24

Nie slyszalam ale nie wydaje mi sie by taki suplement jakos specjalnie dzialal cuda.. Predzej wspomoze odchudzanie a nie zrobi cos za nas.. Ja wybralam bardziej tradycyjna metode odchudzania tzn diete od dietetyka z Panaceum w Wawie i wieksza aktywnosc fizyczna

ODPOWIEDZ