Odchudzanie

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

bibliotekarka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Odchudzanie

Post autor: bibliotekarka11 » 23 października 2019, 12:21

Domowe gotowanie to podstawa. i nie z przetworzonych półproduktów, tylko naturalnych składników.

moonka
Początkujący
Początkujący

Re: Odchudzanie

Post autor: moonka » 25 lutego 2020, 14:51

Ja w ramach odchudzania, a przy okazji zmiany swojego dotychczasowego stylu odżywiania stwierdziłam, że czas robić listy dań i świadomie korzystać z różnych przepisów. Do tej pory najczęściej wrzucałam do garnka przypadkowe produkty i nigdy nie mogłam zapanować nad tym, co mam w lodówce i co będzie mi potrzebne np. następnego dnia. A teraz doceniam przede wszystkim takie proste przepisy, jak te: https://www.kaufland.pl/przepisy/wyszuk ... pisow.html, bo w zaledwie kilkanaście minut mogę przygotować smaczne dania. A w czasie cotygodniowych zakupów, kupić to, czego faktycznie potrzebuję do przygotowania konkretnych potraw. Dzięki temu też unikam kupowania za zapas, wyrzucania jedzenia czy podjadania jakiś gotowców, bo zawsze mam w lodówce albo gdzieś w kuchni jakąś zdrową przekąskę czy pożywny posiłek. A najciekawsze jest to, że takie przygotowywanie jedzenia w domu jest znacznie tańsze niż kupowanie gotowych dań :)

ODPOWIEDZ