W jaki sposób leczyć kolano?

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

erosek
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 31 marca 2014, 18:37

W jaki sposób leczyć kolano?

Post autor: erosek » 1 października 2018, 10:43

Od kilku dni, podczas wchodzenia po schodach bolało mnie lewe kolano. Od dziś boli już cały czas, nawet gdy siedzę czy leżę. Do chirurga idę dopiero w piątek. Wiecie może jak złagodzić ten ból? Dodam, że kolano nie spuchło i raczej się w nie nie uderzyłam....

BebeBe
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 13 listopada 2014, 05:06

Re: W jaki sposób leczyć kolano?

Post autor: BebeBe » 1 października 2018, 11:39

Jesteś na 100% pewna, ze go nie uszkodziłaś? Bo są sytuacje w których nawet nie zdajesz sobie sprawy ze zwichniecia czy złamania kolana... Moim zdaniem jeśli Ci nie przejdzie do jutra, to powinnaś wybrac się jak najszybciej do lekarza Lekarz da Ci skierowanie na prześwietlenie, które pokaże czy wszystko jest ok.

W przypadku zmian zwyrodnieniowych kolana, proponowałabym poczytać sobie o leczeniu kolana komórkami macierzystymi:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/za ... erzystymi/ - w tej klinice prowadzone jest właśnie takie leczenie. Zastosowanie komórek macierzystych w chirurgii ortopedycznej niesie ze sobą olbrzymie korzyści przy niewielkim ryzyku wystąpienia powikłań. Jest to jedna z najbardziej obiecujących metod leczenia w medycynie regeneracyjnej i ortopedii. Zabiegi są nieinwazyjne i w przypadku wielu schorzeń pozwalają uniknąć lub oddalić w czasie konieczność zabiegu operacyjnego.

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 16 lipca 2013, 18:06

Re: W jaki sposób leczyć kolano?

Post autor: igom » 14 stycznia 2019, 09:41

Iść do ortopedy? Tak mi się zdaje...

ODPOWIEDZ