Potrzebne dobre ubezpieczenie na życie

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

alka34
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 4 maja 2015, 09:17

Potrzebne dobre ubezpieczenie na życie

Post autor: alka34 » 3 października 2018, 12:06

ale od takiego ubezpieczyciela, który w razie czego nie wykręci się od wypłaty. Gdzie macie polisy, jakie płacicie składki i co one obejmują i czy Wy albo ktoś z Waszych znajomych musiał kiedyś z nich skorzystać i jak to przebiegło?

erosek
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 31 marca 2014, 18:37

Re: Potrzebne dobre ubezpieczenie na życie

Post autor: erosek » 3 października 2018, 13:07

Najlepiej w takiej sytuacji po prostu postawic na duże towarzystwa ubezpieczen,Oferowane przez nich ubezpieczeni mogą sie wydawać teoretycznie droższe, z drugiej strony takie firmy dbaja o reputację i wypłacają spore, należne kwoty ubezpieczeń. Nie będą sie bawili w sądzenie z osobą ubezpieczona o jakies nieznaczne kwoty.
Polecam przejrzeć sobie ubezpieczenia od Nationale Nederlanden
https://www.nn.pl/ubezpieczenia

A najlepiej będzie skontaktować się z konsultantem.Doradzi Ci jakie ubezpieczenie będzie najlepsze. Bo firma ma ogólne ubezpieczenia, ubezpieczenia od konkretnych specyficznych sytuacji. Jak również ubezpieczenia połączone z inwestowaniem.

Cypruzz
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2018, 13:48

Re: Potrzebne dobre ubezpieczenie na życie

Post autor: Cypruzz » 16 października 2018, 09:19

Witam!

Dobre ubezpieczenie na życie to podstawa, szczególnie gdy prowadzi się bardzo aktywny tryb życia. Ja dosyć często jeżdżę po całej Europie, a ponadto gram w piłkę nożną (amatorsko oczywiście). Chyba z 3 tygodnie przebierałem w ofertach różnych firm ubezpieczeniowych, zanim zdecydowałem się na tę konkretną. A trzeba przyznać, że ofert jest całkiem sporo i każda ma swoje warunki. Jak dla mnie to lepiej nie decydować się na te najtańsze, bo zwyczajnie dostaje się marne pieniądze. Lepiej dołożyć trochę więcej do tych miesięcznych składek i mieć jakąś gwarancję na większe odszkodowanie. Moja znajoma też kierowała się tym założeniem i niestety bądź też na szczęście dostała konkretne pieniądze po złamaniu nogi zimą. Korzystała jeszcze z drobnej pomocy prawnika, którego znalazła na stronie https://odszkodowanie.co.pl/. Dostała dzięki temu jeszcze jedno odszkodowanie od urzędu gminy bo chodnik powinien być odśnieżony, a jednak nie był. Tak więc ubezpieczenie na życie trzeba dobrze przemyśleć.

ODPOWIEDZ