Jak sprawdzić historię pojazdu

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

himes
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 21 listopada 2016, 07:44

Jak sprawdzić historię pojazdu

Post autor: himes » 18 października 2018, 12:00

W państwach Europy Zachodniej od lat funkcjonuję internetowe rejestry historii pojazdu, które można sprawdzić przed zakupem. Można uzyskać takie dane jak przebieg, rocznik oraz inne przydatne informacje w podjęciu decyzji zakupowej.
W Polsce też powstał taki rejestr, a informacje na temat pojazdu aktualizowane są podczas corocznych wizyt w Okręgowych Stacjach Kontroli Pojazdów.
Jak sprawdzić historię pojazdu można dowiedzieć się wchodząc na stronę: https://wygodnie.pl/porady/historia-poj ... -sprawdzic

robak30
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 października 2018, 21:38

Re: Jak sprawdzić historię pojazdu

Post autor: robak30 » 14 lutego 2019, 15:40

Tak można, ale tyczy się to raczej aut z zagranicy. W Polsce jak na razie mało jest danych wpisanych do rejestru. A numery vin można przebić i nie sprawdzisz tego w ten sposób. Generalnie przed zakupem najlepiej samochód sprawdzić w warsztacie, gdzie pracują specjaliści. Strach kupować kota w worku. Sam tam zrobiłem i nie żałuje. Mechanik z http://dacia.dyszkiewicz.pl/ wykrył dwie usterki. Nie wpływające znacznie na sprawność samochodu, ale dzięki temu zbiłem cenę ;)

ODPOWIEDZ