Szybka pożyczka przez internet

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

BebeBe
Guru
Guru

Szybka pożyczka przez internet

Post autor: BebeBe » 2 listopada 2018, 07:57

Jak długo zajmuje zaciągnięcie pożyczki przez internet? Chodzi oczywiście o pożyczkę typu chwilówka. Złożenie wniosku, ja muszę przelać im 1 gr, aby potwierdzić tożsamość. Następnie oni mi przelewają kasę. To musi zająć chyba tydzień?

Awatar użytkownika
brotet
Guru
Guru

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post autor: brotet » 2 listopada 2018, 12:49

Nie wiem w jakiej firmie chcesz składać wniosek o pożyczkę ale sam wiele razy pożyczałem ( głównie chwilówki darmowe w ramach pierwszej promocji ) i nigdy tyle nie czekałem. Ba, wzięcie pożyczki przez internet z takim przelewem w wielu firmach jest o wiele szybsze niż staranie sie o kasę z ręki do ręki bo można dostać pieniadze jeszcze tego sasmego dnia na konto.

Poczytaj sobie:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 00077.html

Jeśli zależy Ci na czasie polecam
skontaktować się z doradcą
wybrać dużą i znaną firmę
zaakceptować proces weryfikacji przelewem 1 gr
oraz zorientować się czy Twój bank realizuje przelewy ekspresowe albo weeekendowe jeśli chciałbyś pozyczyc pieniadze w weekend.

gustaw1
Początkujący
Początkujący

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post autor: gustaw1 » 5 kwietnia 2019, 12:54

Pożyczkę przez internet możesz dostać naprawdę bardzo szybko. Decyzję możesz otrzymać nawet w kilkanaście minut. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze możesz mieć od ręki, tylko musisz zdecydować czy wolisz gotówkę czy przelew. Zaletą jest to, że unikniesz zbędnych formalności. Ofert na rynku jest wiele, tutaj https://sprintcash.pl/ znajdziesz kilka z nich w jednym miejscu, co znacznie ułatwi Ci ich porównanie.

ODPOWIEDZ